428 Shares 2741 views

Prostownik „Gamma”: jego funkcje i zasady użytkowania

Prostownica do włosów nazywane są uniwersalne narzędzie, które pozwala tworzyć piękne fryzury. Może być używany zarówno w domu jak iw salonach kosmetycznych. Istnieje wiele firm, które produkują tych narzędzi. Prostownik „Gamma” jest uważana za jedną z najbardziej popularne, ponieważ jest bardzo cenione przez kobiety. W sklepach można znaleźć wiele urządzeń tej marki.


funkcja narzędzie

Prostownik „Gamma” wykonuje 4 funkcje:

 • Prostowanie falistych loków.
 • Nadając włosom połysk, gładkość.
 • loki Perm.
 • Eliminacja elektryczności statycznej.

Dzięki tym cechom, każda kobieta będzie w stanie wykonywać różne fryzury. Ona potrzebuje tylko wcześniej dostępne w jaki sposób praca jest wykonywana z takich urządzeń.

Trzeba powiedzieć, że sklepy sprzedają różne klasy urządzeń. Wśród nich są oznaczone Professional, jak i zwykłych urządzeń. Każda fashionistka będzie w stanie znaleźć odpowiedniego prostownika.

cechy marki

Żelazka, które opisują, musimy stworzyć idealnie gładką włosy. Ich firma produkuje „Ga.Ma Russo”. Jej narzędzia są niezawodne i trwałe. I można je nabyć w sklepach specjalistycznych.

Włoska firma była pierwszą produkować prasowania ponad 45 lat temu. I od tego czasu jej produkty są w żaden sposób gorsze. Jest często używany znanych fryzjerów i stylistów. W ogóle, opisane narzędzia są realizowane w 50 krajach na całym świecie – są wykorzystywane do tworzenia włosów w salonach i na pokazach mody.

korzyści prostowniki

Prostownik „Gamma” jest tworzony zgodnie z nowoczesnymi wymogami dla urządzeń profesjonalnych. Urządzenia zostały przetestowane pod kątem jakości. Projekt jest ergonomiczna prasowanie, tak wygodny i łatwy w obsłudze z nim. Urządzenie pozwala przekształcić swoje włosy w ciągu kilku minut.

Prostownik „Gamma” ma następujące zalety:

 • Gładka powierzchnia urządzenia nie uszkodzić włosy.
 • W urządzeniu jest regulowane za pomocą temperatury i trybu regulować.
 • Ma lekki i wygodny uchwyt.
 • Szybkie nagrzewanie.
 • Ta klasa narzędzi stosowane technologia jonizacji, która chroni włosy przed uszkodzeniami.
 • Technologia ozon rewitalizuje nici.

Prostownik „Gamma”, którego opinie potwierdza doskonałą jakość i wspaniałe funkcje, ma długą żywotność i wysoką niezawodność.

asortyment

Urządzenia te różnią się od zastosowania. Są one, jak już wspomniano, mogą być używane w domu lub w salonie. W zależności od urządzenia można zmieniać szerokość płytki. Producent produkuje urządzenia o różnych wartościach powierzchni roboczej. Im większa powierzchnia płytek, szybsze działanie. Szerokie prostowniki mogą być wykorzystywane w salonach.

Prostownik „Gamma” fachowiec może mieć następujący zakres:

 • ceramiczne;
 • tytanu;
 • Turmalin.

Każdy materiał na swój sposób ma pozytywny wpływ na włosy, chroniąc je przed wysychaniem. Prostownik „Gamma” z powłoką tytanu jest szczególnie popytu wśród kobiet ze względu na swoje doskonałe właściwości. Urządzenie pozwala szybko zrobić włosy gładkie i błyszczące. Zakres posiada profesjonalny, osobisty, kompaktowe prostowniki. dla urządzenia wewnętrzne mają więcej funkcji, wysoką moc, zdolność, aby dostosować ustawienia.

Urządzenia gospodarstwa domowego mają też prostą konstrukcję, minimum funkcji oraz przystępnej cenie. Kompaktowe urządzenie, a poza tym są idealne do podróży. Szczególna uwaga powinna być prostownik „Attiva Gamma”. opinie klientów wskazują jego użyteczność.

wybór

Według otzvam specjalistów do wyboru odpowiedniego narzędzia, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na jego wydajność:

 • moc;
 • Szybkość ogrzewania;
 • maksymalne tryby temperaturowe i numer;
 • Funkcja jonizacji obecność i pływające płyty.

temperatura urządzenia powinien być taki, aby uniknąć przesuszenie włosów. Maksymalna wynosi 150-230 ° C, a minimalna – 90-100 ° C Jeśli włosy grube, zdrowe i falisty, to należy wybrać maksymalną temperaturę. Jeśli luźne kosmyki, a następnie, jako profesjonalne doradztwo, a przynajmniej powinny być ustalone dla nich.

Problem loki nawet przy użyciu jakość prasowania może ulec pogorszeniu. Ale w tym przypadku nie jest wyjście. Nowa technologia tworzyw sztucznych pływających trzeba płaszcz włosy tak, że żelazo jest doskonała przesuwne włosy i chronić kosmyki. Jeśli silna baza jest wciśnięty sprężyny chronić pozwijane przed uszkodzeniem. Prasowanie pływających płyt, według zadowolonych użytkowników, łatwe w użyciu. Temperatura w nich może być regulowana za pomocą konwencjonalnego prasowania lub osłabienia.

Warunki korzystania

Aby prawidłowo korzystać z urządzenia, należy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami:

 1. Włosów należy przemywa, suszy. Trzeba traktować ich ochraniacze, które zapobiegają uszkodzeniom. Ważne jest, aby włosy były czyste, suche.
 2. Utyuzhok powinna być ogrzewana do wymaganej temperatury, biorąc pod uwagę stan jego nici. Jeżeli grubości włosy, powinna być podzielona wzdłuż belki. Wyrównanie powinno być zrobione z niskiej belki.
 3. Włosy powinny być zrozumiane wokół korzeni i powoli doprowadzić do końcówek. Wielokrotnie nie powinno być zrobione. Jeśli nić nie jest prostowany, oznacza to, że temperatura jest nieprawidłowe.
 4. Kiedy potrzeba, aby przetworzyć górne belki, należy przeprowadzić prace od tyłu. Aby objętość włosów, dolna nić poziomowanie nie jest to konieczne – będą wsparciem dla górnych zamków.

Po wykonaniu prac niezbędnych do uczesać, posypać lakierem. Przy tworzeniu fryzur kończy. Zdaniem nabywców, prostowniki „Gamma” świetnie nadają się do regularnego stosowania. Oni się wielkie fryzury. Musimy tylko prawidłowo korzystać z tych urządzeń.