656 Shares 8727 views

Powitanie słowa spotkać gości w przedszkolu iw szkole. Powitanie słowa spotkać gości na weselu, na jubileusz

Wakacje kochać wszystkich bez wyjątku. Szkoda, że mogą one odpowiednio zorganizować jednostkę! Dbać trzeba wiele rzeczy: jedzenie, wystrój, wyposażenie rozrywkę, muzykę i słowa powitania do gości spotkania! Wyrażenia te powinny wyrazić cały szacunek i uznanie dla faktu, że odwiedził ich domu. Pod koniec przemówienia zaprosić ich do stołu, aby skosztować specjałów przygotowanych z miłością.


Raz w roku

Urodziny – najbardziej oczekiwanych święto w roku. chłopiec urodziny w oczekiwaniu na prezenty i życzenia. Zaprosił również nie przeszkadza, aby odwiedzić chłodne przyjęcie, zwłaszcza jeśli jest organizowany przez wyższą klasę. Rozważmy wystrój pomieszczenia. To może być uruchamiany niezależnie. Kurs kwiaty, balony, tkaniny ściereczką. Włącz swoją wyobraźnię, pokazać umiejętności projektowania. Pamiętaj, aby przygotować powitalne słowa spotkać gości na przyjęciu urodzinowym. Można wymawiać ich bohaterem uroczystości prowadzący lub!

Witamy, drodzy goście,

Wszystko tak ubrany!

Czekamy na dłuższy czas mamy, więc za godzinę,

I martwi się o ciebie.

Bohater tej okazji

Czeka cię rano!

Chodź, nie wahaj się,

Wszystkie posiadają wygodny,

Wkrótce rozpoczniemy wakacje,

Taniec, chciwie!

Bawimy się do rana,

Z nami, z dziećmi.

Daj nam jeść i rozmawiać,

Umilić czas z przyjemnością!

Tymi słowami, mistrz może sprostać naszym drogim gościom przy drzwiach. Będą czuć się komfortowo i swobodnie. Spróbuj powiedzieć to z emocji i pozytywnego tonu! Są to uniwersalne słowa powitania do gości spotkania. Nadają się na urodziny każdego członka rodziny, nawet najmniejszego.

schludny data

Rocznica – szczególny przypadek! Zazwyczaj taka uroczystość odbywa się pompatyczny, w restauracji lub kawiarni. Urodziny martwi jak zawsze. Wszakże w okrągłą datą zaprosić wszystkich przyjaciół, krewnych i znajomych. Będąc w centrum uwagi jak nie wszystko, ale w dzisiejszych bohater okazji będzie musiał stać się stroną gwiazda. Prowadzić uprzejmie powitać gości przy drzwiach, ale ta rola może wykonywać on urodziny! Dobrze uczyć się słów Witamy na gości konferencyjnych na jubileuszu. Najważniejsze – nie stracić twarzy, aby powiedzieć wszystko bez wahania i bez pośpiechu.

Dziś jest po prostu wspaniały,

Na wskaźniku termometrem – piękne!

Natura zdawała się ożywiać,

Po roku oczekiwania na ten dzień!

Wszędzie radość i wesele,

Wszystko dobry nastrój!

I to nie jest konieczne, aby wyjaśnić, dlaczego!

W rocznicę … więcej niż raz w roku!

Pięć lat wydarzenie czekaliśmy,

Ubrania i prezenty zostały wybrane.

Zapraszamy do dzisiaj wszystkich gości!

Cieszymy się, aby zobaczyć liczbę znajomych!

Czy uwzględniono najwcześniejszą muzyczny, DJ,

Toster, niech wlać kieliszki i nie przepraszaj!

Bawimy się z całego serca,

Dziś mówimy: „Nie”, cisza!

Będziemy mieć jasną wakacje, karnawał,

A bohaterem dnia obecnego – Dam!

Przyjść do pokoju, przyjaciół,

Śledzę ty i ja!

Takie wesołe słowa powitania do gości spotkania będzie ustawić dźwięk zdarzenia.

Zabawki, spanie, obiad

Przedszkole – to najcudowniejsze miejsce na ziemi. Zdajemy sobie sprawę, to z biegiem lat, gdy będziemy pracować przez dwanaście godzin dziennie i nie mają czasu na nic. Gry, sen, dobre jedzenie i ulubionym nauczycielem – raj! Kto nie chce, aby dostać się do centrum opieki nad dzieckiem przynajmniej na jeden dzień? Wszelkiego rodzaju gości odwiedzić to: Komisja, sponsorów, członków i rodziców. Więc czasami wystarczy słowa powitania do gości spotkania w przedszkolu. Dorosłych wujków i ciotki będą chodzić w grupach, będą patrzeć na warunkach i stanu lokalu, a następnie chłopcy pokażą im koncert.

Zaszczyt spotkać gości zwykle spada szef tej instytucji. Chociaż może to zrobić małe i utalentowanych mieszkańców przedszkola – dzieci.

Dzień dobry, witamy gości,

Dziś są trochę dziwne.

Wszystko zmartwiony i zaniepokojony.

Te drodzy ludzie, czekaliśmy.

Przesadnie ubrana do dziewiątki,

I było trochę strachu.

Przyjdź, zobacz

Nasz głos dwór.

Żyjemy tu wielki,

Wszędzie piękno i komfort!

Dzieci karmione i zadowoleni,

Goście są zawsze gotowi do spełnienia.

będziemy śpiewać i zatańczysz,

I polać kompotem sto gramów!

Przyjdź do naszego ukochanego domu,

To będzie dla ciebie dobry w tym!

Te słowa powitania do gości spotkania w przedszkolu jak wszystkie bez wyjątku!

dni szkolne

Najlepszy czas w życiu każdego z nas – szkoła. Przyjaciół, pierwszej miłości, beztroski łatwego życia! Odwiedź różnych instancji instytucji edukacyjnych, delegacja organizacji. Pamiętaj, aby przygotować powitalne słowa spotkać gości w szkole. Od pierwszej minuty trzeba zdobyć sympatię i zorganizować gości do siebie. Dyrektor generalny wita gości na progu i zaprasza do swojej siedziby.

„Dzień dobry, drodzy goście! Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą skromną świątynię nauki! Spacer po korytarzach i popływać w jego niezapomnianego dzieciństwa przynajmniej przez kilka godzin. Mamy przytulny, ciepły atmosfera oferuje odwiedzenia nas ponownie! Rozgość się, ale główna zasada nie zapomnieć – be quiet! "

Witając słowa spotkać gości w wierszach również odpowiednie na każdą okazję.

Pozdrawiam dzisiaj naszym drogim gościom,

Kiedy przyszedł do naszej szkoły, pełen świeżych pomysłów.

Udział, nie leń się, nie zatrzymuj się w długach!

Pokażemy w najlepszym świetle Twój ulubiony szkolny!

Szkoła – słodki dom,

Pół dnia żyjemy w tym razem!

Można opracować kompleksowy,

energia duchowa wypełnione!

Przyjść bez wahania,

Jest to najlepsze instytucje na świecie!

Te słowa powitania do spełnienia goście mogą zapoznać się z licealistów. A następnie przyjść do samodzielnego przeprowadzenia określonej lokalizacji. Tak więc, chłopaki pokażą ich gościnność i niezależność.

stare tradycje

Od dawna w Rosji drodzy goście zostali powitani chlebem i solą! Ten szacunek i miłość dla przybywających gości! Tradycja przetrwała do dnia dzisiejszego. To takie miłe – patrz Wesołe twarze powitanie w pięknych strojach i pachnący bochenek w dłoniach. Wybierz Kobieta z głośnym głosem. I pamiętaj, aby przygotować słowa powitania dla gości konferencyjnych z chlebem i solą. Zazwyczaj więc powitać nowożeńców i ich rodziców w ceremonii ślubnej, spotkał się z ambasadorami z innych krajów i najbardziej kochany do ludzi z sercem!

Szanowni goście spotkać

W ojczystej ziemi rosyjskiej,

Chleb i sól oferujesz,

Jak zwyczaj uporządkowane.

Najbardziej szanowanym i mile widziane

Przedstawia nam bochenek

Daj spokój, wszyscy razem, dalej, zaczyna śpiewać!

Spotkamy się z radości,

Z dobrym nastroju,

Chodź, nie wahaj się,

Chleb i sól traktuje!

Te słowa powitania dla gości konferencyjnych odpowiednich na każdą okazję. Ślub, rocznicę lub po prostu odwiedzić krewnych – każdy będzie zadowolony, aby usłyszeć takie miłe słowa!

ślub

Utworzyć jednostkę społeczną – bardzo ważny krok. Szczęśliwi nowożeńcy i ich rodzice zabawy z całego serca. Goście również zachwycony z tego wydarzenia. Wszystko w dobrym nastroju, szczęśliwy, patrząc na młodej pary w miłości. Kiedy goście wejść do pokoju, muszą spełniać pakiet rodziców lub prowadzących. Tu i użyteczne słowa powitania dla gości konferencyjnych na ślubie. Trzymając powitalny spotkanie można być otoczone pięknymi akcesoriów.

Cud łukowego

Arch miłości – jest ozdobiony kwiatami, monet, wstążki półkola, w którym goście powinni iść w parze. Jest symbolem powodzenia, szczęścia i pomyślności. Cała pozytywna energia z takiego działania. Ale zanim pójdziemy do pokoju pod łukiem, wiodącego mowy:

„Hello, drodzy goście! Dziś jest to wspaniałe święto, dwa serca połączone więzami małżeństwa i wierności. Związek ten będzie silna i owocne. Cieszymy się, aby zobaczyć cię tutaj i chętnie zapraszają na wspaniały objętych stołach. Dołącz za ręce i iść po nowożeńcy. Szczęście pójdą ci odtąd każdego dnia! Spójrz na jasnych oczach męża i żony, chodźmy na siłownię i wypić drinka na szczęście młody! "

cud zima

Dziadek Mróz, śnieg, Snowman – ukochane postacie dzieci i dorosłych. Każdy chce to moment zanurzenia się cudów noworocznych. Jeśli organizuje imprezę firmową, lub czekają na krewnych w domu na stole, słowa powitania do gości spotkania w Nowym Roku są niezbędne.

Witam, moja rodzina,

Promerznuvshie drogim gościom.

Przyjdź do ciepłego domu,

Jestem w nim komfortowo.

Czekamy na ciebie,

Mięso i grzyby tuszy.

Dziś musimy zapalić,

Najważniejsze – nie idziemy spać.

Bawimy się do rana,

Mam rację, ulubione krewni?

Jeśli tak, przejść,

I miss kielich!

Zorganizować najbardziej zabawne święta. Niech dom będzie pełen gości przez cały rok! Cieszcie się i zaskoczyć swoich bliskich i rodziny, bo życie leci jak na chwilę!