835 Shares 6659 views

Restaurant "Mario", Moskwa: recenzje podróżników

Spacerując wzdłuż ogrodu Ring, wiele osób zauważa doskonałą restaurację "Mario", która znajduje się pod następującym adresem: Moskwa, ulica Klimashkina, dom numer 17.


Dobra muzyka, przytulna, przyjemna atmosfera, naprawdę niesamowita, a nawet praca jubilera szefa kuchni – może to wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić niezapomniany wieczór z przyjaciółmi, rodziną lub drugą połową. Ale nie ruszajmy naprzód, wszystko jest w porządku!

Personel i jego zalety

Restauracja "Mario", której zdjęcie można znaleźć w tym artykule, była szeroko otwarta na wiele lat temu. Zimą ludzie przyjeżdżają tu, aby się ciepło i rozkoszować się wspaniałymi potrawami kuchni domowej w stylu włoskim i północnoatlantyckim, a latem spróbować czegoś nowego.

Od razu można zauważyć obecność wysokiego profesjonalizmu uczestników, którzy z próg spotykają się z wizytatorami jako najdrożsi i bliscy.

Właściciele restauracji starannie i skrupulatnie zbliżyli się do projektu sal i doboru projektu. Żywe rośliny niezwykle harmonijnie pasują do ścisłego, spójnego wnętrza zakładu, dodając świeżości i lekkich nut słonecznego lata. W restauracji znajduje się weranda, ogród zimowy, dwie sale na dwóch piętrach i pomieszczenie dla VIP-ów.

Warto szanować umiejętność komunikowania się i wysoki profesjonalizm personelu. Każdy kelner, który pracuje w tym miejscu, wie, że ta instytucja jest właścicielem prestiżowej nagrody "Best Restaurant 2008" i udostępnia te informacje wszystkim odwiedzającym.

Klienci

Widownia tutaj jest całkiem inna. Niezwykle chwalebne właściciele życia i ich wspaniałych kobiet z grzywnym makijażem na twarzy, powoli popijając czereśniowe daikiri są oczywiste.

Samochody zaparkowane na ulicy z migającymi światłami pozwalają poznać szczególną sytuację odwiedzających ten obiekt. Po przesłuchaniu rozmownego kelnera dowiesz się, że goście słynnego miejsca w restauracji "Mario", których recenzje są bardzo pozytywne, są gwiazdami biznesu, politykami, a nawet głowami państw.

Ogólnie rzecz biorąc, jest wystarczająco spokojny spoczynku, który nie liczy mniej niż wszystkich najlepszych, co niewątpliwie ma najbardziej pozytywny wpływ na jakość produktów i usług.

Mile zaskoczeniem jest dyskretna muzyka na żywo, która wyznacza romantyczny nastrój. Mieszkańcy instytucji z repertuarem najlepszych hitów tworzą atmosferę wyłączności kapitału. To wszystko wypełnia serca gości tylko pozytywnymi emocjami.

Menu

Główne menu restauracji, na pierwszy rzut oka, jest bardzo trudne i rozległe. Natychmiast zatrzymać się na coś jest wystarczająco trudne, a skomplikowane nazwy dzieł gotowania powodują podziw z przewidywania.

Średnia cena obiadu w tej instytucji będzie wynosić około 7-8 tysięcy rubli, co nie jest najtańszą opcją, ale potrawy podawane do stołu, w połączeniu z uroczą atmosferą zakładu, są w 100% samowystarczalne.

Przechodząc przez oczy w menu, spotkasz wiele potraw nieznanych Ci. Różne i dziwaczne nazwy spowodują, że chcesz spróbować je natychmiast, jeśli nie wszystkie, a przynajmniej ile się okaże. Ale żarty na bok!

Kelnerzy twierdzą, że są one dostarczane z mięsem z Włoch i połowów wyłącznie z Francji, do których niektórzy mają odwagę protestować, ponieważ niedawno ze względu na sankcje nałożone przez rząd Rosji przywóz tych produktów z krajów UE jest zabroniony Rosji. Ale personel nadal stoi na własną rękę, a goście nie mają już nic, co tylko uwierzyć.

Części tutaj są zaskakująco duże, a nawet bardzo dużo. Każdy niełatwo udaje się pokonać oszałamiająco delikatny i delikatny francuski kurczak pieczony ziemniakami i szalotkami, spaghetti z sezamami Vongule (Vera).

Tutaj oferowane są pyszne potrawy: paillard z tuscan cielęciny (na grillu), mleko jagnięce na kości z rozmarynem, szałwia i czosnek, cielęcina na kości mózgowej "Ossobuko" z sosem "Gremolata", stek z rumu, gotowany według własnego wyboru, mleko Dzieciak, pieczony w piecu z drewna, szkockiego łososia, homara, basenu morskiego, gigantycznych krewetek, ośmiornicy. To dopiero początek listy!

"Mario" – restauracja, która może być dumna z Moskwy. On dyktuje zasadom kuchni włoskiej w stolicy.

Menu alkoholowe

Najbardziej bogaty wybór napojów alkoholowych nie pozwoli Ci się nudzić, nawet w szarym i zimnym wieczorze. "Mario" to restauracja (Moskwa), w której można skorzystać z usług sommeliera, który prawidłowo przygotował kartę do wina, a także humidor z najlepszymi rodzajami cygar.

Za butelkę czerwonego półproduktu przygotuj się na 5 tys. Rubli. Oto najlepsze odmiany francuskiego, włoskiego, chilijskiego, australijskiego i wielu innych gatunków doskonałego wina.

Bar jest bogaty w szeroki wybór francuskich i armeńskich koniaków, rumu, tequili, a nawet tak popularnego drinka jak wódka, tutaj są reprezentowane przez cztery marki.

Warto zwrócić uwagę na obecność jednej słodowej whisky irlandzkiej, którą wielu odwiedzających zauważa jako zaletę. Również w barze są napoje bezalkoholowe, imponująca lista świeżej, najlepszej herbaty i doskonała kawa.

Desery

Oddzielnie powinniśmy rozmawiać o deserach, które są tu gotowane tutaj. Najbardziej delikatny herbatnik domowej roboty tiramisu dosłownie topi się w ustach, pozostawiając świeży smak mascarponu.

Wszyscy klienci, którzy tu byli raz, zawsze wracają, aby spróbować nowych, unikalnych potraw przygotowywanych przez szefa kuchni. Podsumowując, nie można powiedzieć, że "Mario" – restauracja, której adres można znaleźć na samym początku artykułu, nie pozostawia obojętności nawet najbardziej wybrednym gościom o niezwykle wysokich wymaganiach.

Podsumowując

W tym artykule opowiadaliśmy o tak popularnej instytucji stolicy, jak restauracja "Mario", którą polecamy odwiedzić każdą Moskwę i gości miasta. Opinie o instytucji w sieci są przeważnie pozytywne. Jest niewielka ilość negatywnych opinii, ponieważ niezadowoleni ludzie zawsze będą znajdowani.

Odpoczywaj częściej, smakuj smaczne potrawy i bądź szczęśliwy!