164 Shares 8422 views

Hemlock – trawa, pomaga pokonać raka

Hemlock – zioła lecznicze. Należy do rodziny baldaszkowatych , i ma bardzo nieprzyjemny zapach myszy, które mogą być odczuwalne, gdy tarcie liści palcami. Roślina ma rozgałęzień łodygi, pokryte niebieskawym rozkwicie z wymawiane czerwono-brązowe plamy.


Liczne małe kwiaty kilka złożonych parasole. Wszystkie części cykuta dostrzeżone bardzo trujące. W przypadku zatrucia jest charakterystyczny objaw – silne zawroty głowy. Że to było powodem takiej nazwy.

Hemlock – trawa, którą można znaleźć rosnące wzdłuż dróg, w ogrodach, na terenach silnie porażonych i pastwiskach, brzegach lasów i blisko domów. To mnoży się jak chwast i rozwija się w najbardziej niekorzystnych warunkach dla wzrostu. Bardzo często cykuty można znaleźć na Dalekim Wschodzie, w Europie i zachodniej Syberii.

Powszechne stosowanie cykuty znaleźć w onkologii. Takie pozytywne wyniki nie dają je teraz znane środki. Prawidłowo dobrane metody otrzymywania nalewki z roślin takich jak cykuty – trawy, pomaga pozbyć się guza rakowego. Lek ma działanie przeciwbólowe, uspokajające, gojenie ran, immunostymulujące, przeciwnowotworowe działanie przeciwdrgawkowe. Jest on stosowany zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.

Rozcieranie na proszek z 10% nalewki będzie działanie przeciwbólowe w toczeń i róży, reumatyzmu i dny. Weź narzędzie do codziennych dziesięciu kropli rano i wieczorem, aby być w obecności guzów łagodnych. Należą do nich na endometriozę, włókniaki macicy, piersi i prostaty, gruczolak polipów pęcherza, jelita, macicy, żołądka, krtani i części nosowej gardła. Dawka ta pomaga migreny i padaczki, kokluszu i pląsawica.

Hemlock – trawa, która jest z powodzeniem stosowany w leczeniu różnych chorób prostaty. Zwłaszcza w bardzo zaawansowanych przypadkach, gdy wydalanie moczu występuje kroplami i towarzyszy silny ból. Nalewka z cykuty dają dobre rezultaty w leczeniu pacjentów z impotencją. Jeśli pacjent ma ochoty jeszcze problemu jest dostępność krótko- i wygaszono erekcji, w tych przypadkach może pomóc.

Jeśli nie ma silnego bólu u chorych na raka pomoże również cykuty. Jak pić preparatu, w tym przypadku? Pięć kropli 20% nalewki należy rozcieńczyć w łyżce wody i wypić ten lekarstwo dwa razy dziennie przed posiłkami. Jeśli ból jest ostry, dawka może być zwiększona do dziesięciu kropli.

Roztwór pięciu nalewek i krople wody będzie dobrym narzędziem w obecności bólu w czasie menstruacji, z żołądka, nerek, jelit i kolki wątrobowej. Ten lek może pomóc podczas niedokrwiennego zawału serca. Mając na 3 miesiące dwie krople nalewki 3-4 razy dziennie, może znacząco zmniejszyć ciśnienie krwi w ciężkie nadciśnienie.

Do przygotowania naparów wymagane dziesięć procent pięćdziesiąt gramów dobrze posiekanej trawa wypełniając pół litra wódki. Następnie mieszaninę nie więcej niż dwa tygodnie w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu.

Powszechne „Królewski” technika przyjmowanie nalewki. Pacjent otrzymuje codziennie leki jedną godzinę przed jedzeniem w godzinach porannych. Początkowa dawka wynosi jedna kropla i zwiększa się czas dotarcia czterdziestu stopniowo obniża się w tym samym czasie. Po tym, dawka jest zmniejszana, ale nie będzie to spadek. Przebieg powtarza się dwa razy z rzędu, i 158 dni. Potem jest przerwa na dwa miesiące. Ponownie, powtórzyć cały kurs.

Do użytku na zewnątrz, można przygotować specjalny olej. Wymaga to pół litra oliwy dodać pięćdziesiąt gramów nasion i domagać się w ciemności przez okres co najmniej trzech tygodni, od czasu do czasu wstrząsając pojemnika. środki gotowe powinny być używane do filtrowania i tampony lub gazę.

Za pomocą tego narzędzia jest bardzo prosta. Wystarczy, aby zwilżyć olejem gaza, dołącz do obszaru dotkniętego i zabezpieczyć bandażem lub plastrem. Zmiana kompresji 2 lub 3 razy po mycia skóry z wodą w ciągu dnia. Następnie nałożyć nową.

Stosując metody ludowe leczenia może poradzić sobie z każdą chorobą. Najważniejszą rzeczą – jest uważnie słuchać reakcji użytku własnego ciała i dokładnie rzeczywistej dawki jakiegokolwiek leku.