889 Shares 7857 views

KAMAZ 53215 – niezawodny wół roboczy dla autostrad

Kiedy patrzysz na kracie Kamaz 53215, po prostu zwrócić uwagę na logo – galopującego konia. Nie mógł być lepiej odzwierciedla ducha samochodu. Rzeczywiście, wielu nazywa go „siłą napędową”, pod kołami którego przechodzi przez kilometr po kilometrze dróg.

Więc KAMAZ 53512. Przede wszystkim, jest to burtowy. Z litego samochodu lineup samochodów, ten samochód jest przeznaczony do pracy w użytku autostrady. Gładka powierzchnia trudne, długodystansowe, w tym międzynarodowej – jej elementu.

Wózek jest głęboka modernizacja jednego z pierwszych modeli w zakładzie w ogóle – Kamaz 52212. Różnice między nimi są w następujący sposób:

  • Nowa ciężarówka zwiększyło całkowitą pojemność za tonę, do jedenastej. Ponadto można go nosić z przyczepą o wadze dziesięciu ton.
  • Cab. Nowy wózek jest potrójne, wyposażone w łóżka, bardziej ergonomiczne.
  • Nowy model ma bardziej niezawodnych urządzeń i systemów.

Na życzenie klienta, na podwoziu można zamontować specjalne urządzenia, markizy ramkę. Wybór dość szeroki.

Na to, aby skutecznie rozwiązać problem, inżynierowie zainstalowano turbodoładowany silnik wysokoprężny. Osiem cylindrów ułożonych w kształcie litery V, otrzymując 225 HP moc. Jest bardziej wydajny model, diesel rozwija 240 lub 260 KM.

Nie zapomnij o boku środowiska emisji. Silnik spełnia wymogi i normy EURO-2. Big podczas pracy w różnych warunkach klimatycznych pod różnym obciążenie mocy potwierdziły wysoką niezawodność i łatwość konserwacji części silnik KAMAZ konsumpcji 53215. paliwa będzie wynosić 27-37 litrów paliwa na sto kilometrów.

To zależy od stanu technicznego pojazdu, które przenosi obciążenia oraz obecności lub nieobecności przyczepy. Projektanci przedstawili dwa modele przyczepy – NefAZ szap 8332 i 8357. Główna różnica między nimi – ładowności. Najnowszy model jest prawie dwa i pół tony wyższe (11:50 i pół, odpowiednio).

Dobrym studium podstawowych elementów daje Kamaz 53215 specyfikacji podobne do modeli zagranicznych. Oczywiście, wielu powie, jak mówią, zachodnie samochody europejskie i amerykańskie są znacznie lepsze. Jednakże, chociaż stanowią one dobry poziom komfortu dla kierowcy, są zapchane obfitości różnych elektroniki.

Dla kierowcy, który działa na przykład na północy lub w nieprzeniknionych zarośli Syberii, każde niepowodzenie nawet niewielką opłatą może kosztować zdrowie, a nawet życie.

KAMAZ 53215 – jest prosty, niezawodny ciężarówka, która, pomimo uszkodzenia i brud wokół, uparcie iść do przodu, czasem naciskają na siebie i ciężkiej przyczepy.

On zjednoczył wielu innych samochodów produkowanych w Rosji, więc w razie problemów z częściami zamiennymi, że nie będzie. On zawsze znaleźć kogoś, kto wie jak to naprawić to czy tamto szkody, problem.

KAMAZ 53215 – prawdziwa duma rosyjskiego przemysłu samochodowego towarowego, który łączy w sobie najlepsze rozwiązania techniczne opracowane przez kilka pokoleń inżynierów roślin Kama.