662 Shares 5169 views

Jak związać obszernych kwiatów szydełkowych

Jeśli kochasz robić robótki, należy spróbować związać obszernych szydełkowe kwiaty. Okazują się bardzo piękne. Ten wystrój będzie wyglądać spektakularny na temat swojej garderoby lub być w stanie stworzyć miły smak wnętrza.

kolor dziewiarskich

Jeśli już starał się w tego rodzaju robótek ręcznych, a następnie podjąć resztki przędzy i pracy narzędzia do numeru, który jest. Na początku lepiej próby wytworzenia systemów kolorów (są one wymienione poniżej) w jednym kolorze gwintu. Gdy szablon jest opanowane, przechodzimy do kombinacji przędz o różnych barwach. Seredinku wykonywania, na przykład, żółty, pierwsza seria płatków – blady róż, drugi – jasny, itp Pozwala to na szeroki zakres opcji przy użyciu tego samego obwodu wyjścia …

Gdy zasada działania będzie zrozumiałe, przejdź do kreatywności – wzory samodoskonalenia i sposoby produkcji elementów. Można zebrać je z bukietem do dekoracji wnętrza. Czy na pewno jesteś uzależniony w tym przypadku tak, że objętość dziewiarskich kwiatów szydełkowych przekształcić codziennych hobby i przyjemnym doświadczeniem.

Gdzie mogę korzystać z wytworzonych przedmiotów

Luzem kwiaty szydełka wykonane na różne sposoby, korzystanie z nich jest zawsze. Istnieją dwa sposoby korzystania z:

 1. Dekoracja zakończeniu rzeczy (domowej lub nabyte).
 2. Dokonywanie pamiątkę samodzielne lub ubranie.

Urządzone z dzianiny kwiatów mogą być następujące:

 • czapki i kamizelki;
 • chusty;
 • sukienki, swetry;
 • trzewiki;
 • torby;
 • zasłony.

Uruchom kolory można:

 • pas;
 • biżuteria (wisiorki, kolczyki, broszki);

 • bluzka;
 • szalik;
 • pokrycie;
 • panele;
 • bukiet na wazonie lub dekoracyjne napełniania pojemnika.

Niezależnie od opcji wyboru. Nawet z dużej liczby identycznych elementów, które mają ten sam wzór, uzyskiwany spektakularny produkt.

Volumetric hak flower (prosty wariant)

Najczęściej stosowane są trzy metody kolorów dziewiarskich:

 1. W kręgu na zasadzie serwetek.
 2. Konsekwentnie wytwarzanie uformowanego każdy płat (także obwodowo).
 3. Robi pasek ażurową, która jest zbierana na spiralnych gwintów w postaci trójwymiarowej.

Aby uzyskać Viola (bratek), trzeba dzianiny serii trzech pierwszych płatków, a następnie pozostałe dwa.

Wolumetryczne szydełkowe kwiaty: bukiet dla wazonie

Jako matrycę do wytwarzania elementów o dowolnym składzie, odpowiednie schematu przedstawionego powyżej.

To wystarczy, aby wykonać szereg elementów, związać liściach działkami, wziąć kij lub drut do łodyg, owinięte nici odpowiednim odcieniu, zebrać wszystko w jednym kawałku, a związane objętościowy kwiat gotowy do podłączenia.

Wykorzystując program powstał z poprzedniej części, mogą być wykonane na tej samej zasadzie, bukiet goździków. W tym przypadku, puste pasmo będzie dłuższy, a nie powinien skręcać w spiralę i bardziej skomplikowany sposób, aby symulować teksturę goździków. Ponadto, nie jest konieczne dla vyvyazyvayut płatki róży. Najważniejsze – aby zrozumieć zasadę wytwarzania podwójnych kwiatów.

Niczym dziewiarskich viol z poprzedniej części jest stworzenie lilie czy stokrotki. Zasadą jest, że seria skończy każdy płatek. Wszystkie z nich są dziane rzędu jednego wątku. Środkowa, wykonana osobno i szyte na górze.

Dwa warianty wyróżnia się postać płatków i Midway. Zasada tworzenia jednego.

Jeśli chcesz mieć pełny bukiet dla wazonie lub garnek stokrotki, wykonaj technologię pokazaną na poniższym zdjęciu.

Widzieliście, że większość tie kwiatów szydełkowych na kilka sposobów. Wybierz dowolną lub wszystkie próby. Zrozumieć zasadę, że jest łatwy w obsłudze, bez gotowych schematów, po prostu licząc pętli, otrzymuje część produktu i łącząc je w jeden.