160 Shares 6036 views

Mistrz w USA

Każdego roku prawie pół miliona studentów z całego świata, są szkoleni w Stanach Zjednoczonych. Mistrz w Ameryce pozwala uzyskać stopień magistra zaledwie 2, czasami 3 lat, jeśli nie przez rok studiów. Dlaczego my? Odpowiedź jest oczywista. Że Ameryka jest liderem w wielu dziedzinach zawodowych, czy to komputerowy projektowe, medycyna lub budowy.


Mistrz w USA jest tak skonfigurowany, że część programu szkoleniowego dla magistra zazwyczaj zawierać do ośmiu specjalistycznych kursów, praca dyplomowa i badań naukowych. I chociaż uważa się, że Mistrz jest skierowany bardziej wąskiej specjalizacji, w wielu przypadkach daje studentom więcej korzyści niż otrzymaniu pierwszego wykształcenia. Mistrz w Ameryce, dzięki staż pozwala studentom na zdobycie niezbędnego doświadczenia w swoim zawodzie.

Tak więc, o określonej z specjalności i pragnienie uzyskania wykształcenia w Stanach Zjednoczonych, przyszłość studenta być obok, nie mniej trudny etap – wybór instytucji edukacyjnych. Po tym wszystkim, US Masters jest na podstawie licznych uczelniach, jak nie zgubić się tutaj. Po pierwsze, wybór instytucji edukacyjnych odpowiedzieć sobie na pytanie, co dokładnie chcesz? Na studia w prestiżowej uczelni w centrum miasta, lub na tyle z Uniwersytetu w małym, cichym miasteczku? Po drugie, trzeźwa ocena ich zdolności akademickie, zdolności finansowej, wyników badań, czy Twoje szanse na uzyskanie pomocy finansowej duże. Po drugie, należy sprawdzić, czy jesteś zainteresowany w instytucji edukacyjnej w celu przeprowadzenia niezależnych badań? Czy profesor wydziału wyższej kategorii? Wydawane jeśli publikacja prac i wyników badań pracowników uczelni i studentów w czasopismach naukowych? Mogę dostać stypendium i to jest możliwe, aby zarabiać pieniądze w czasie studiów?

Mistrz w Stanach Zjednoczonych jest dostępny dla studentów w wykonywaniu szeregu warunków, z których głównym obejmować uzyskiwanie minimalną średnią ocen GPA, a także pomyślnym zakończeniu testów w TOEFL angielskim. Aby zapisać się na niektórych uniwersytetach, będą musiały wziąć więcej i GRE / GMAT testów. Więcej informacji na ich temat można znaleźć w Internecie na oficjalnej stronie. Po przejściu testów i wyników, student może złożyć wniosek o dopuszczenie do czterech placówek oświatowych bezpłatnie, za każdy dodatkowy wniosek będzie musiał zapłacić.

Jednak tutaj można dowiedzieć się, czy wysyłanie aplikacji online na stronach internetowych odpowiednich programów. To zajmuje dużo mniej czasu niż wysyłanie poczty, i będzie kosztować student znacznie tańsze. W tym przypadku wniosek o dopuszczenie płacą kartą kredytową, a potem następny mistrz wypełnia formularz i pobrać wszystkie niezbędne dokumenty, w tym zaleceń. Wszelkie uniwersytet USA przed zapisać cię uczniów klas wymagają dokumentu potwierdzającego swoją wypłacalność. Bądź przygotowany na to, ale lepiej wziąć zaświadczenie banku.

Mistrz w Stanach Zjednoczonych jest do otrzymania pomocy finansowej studenta, który jest z trzech rodzajów: Graduate Asystentury, Badania i nauczanie Asystentury Asystentury. Pomoc jest udzielana na zasadach konkurencyjnych dla ograniczonej liczby uczniów. Aby dostać, trzeba mieć dobrą ocenę końcową, najlepszych wyników na GRE / GMAT i testów doskonałe rekomendacje. Jednak, aby pokryć przynajmniej niewielką część wydatków na edukację, większość studentów w Stanach Zjednoczonych pracuje równolegle ze szkoleniem. Należy pamiętać, że pensja przeciętnego studenta nie jest wysoka, ale prace nie mogą legalnie przekraczać 20 godzin tygodniowo. I możliwe jest, aby pracować jako kelner lub laboratorium.