442 Shares 4550 views

Basen dla niemowląt w Moskwie: zatrudnienie, prawdziwy adres

Wiele zainteresowanych lekarzy: Czy jest możliwe, aby odwiedzić basen dzieci? Pediatrzy twierdzą, że to nie tylko hołd dla mody, ale także bardzo przydatne ćwiczenie. Dziecko przez dziewięć miesięcy w płynie owodniowym, więc jest to znajome środowisko dla niego. Pływanie wzmacnia układ odpornościowy, uspokaja system nerwowy i rozluźnia mięśnie. Wybierz basen dla niemowląt w Moskwie nie jest łatwe. Ten rodzaj usług jest bardzo popularny. O najlepszych kompleksów omówione w artykule.


Czy warto odwiedzić basen dzieci?

Ostatnio modne stało się odwiedzić grudnichkovy basen. I nie jest to nowy trend. Takie procedury są korzystne efekty na zdrowie niewielkich okruszków. Fakt, że osoba w organizmie wody jest kilkakrotnie lżejszy i dziecko może mieć więcej aktywnych ruchów. również wzmacnia mięśnie doskonale rozciąga kręgosłup. Szczególnie przydatne dla dzieci do pływania, którzy mieli trudności podczas porodu. Wody relaksuje uspokaja układ nerwowy. Aktywnie płuca i narządy wewnętrzne pracują. Co więcej, jakakolwiek woda – rodzaj masażu dla całego ciała.

Szczególną uwagę zwraca się na rozkład temperatury. Jeśli woda jest mniejsza niż 32 ° C, ciała aktywniejszego pracują, obieg krwi jest zwiększona. Jeśli temperatura jest wyższa, krwiobiegiem odżywia mózg. Ten niuans warto zwrócić uwagę przy wyborze basen dla dzieci.

istnieją przeciwwskazania

Niewątpliwie, pływanie jest bardzo przydatne dla niemowląt, ale nie ma przeciwwskazań, aby zdawać sobie sprawę z każdego rodzica:

 1. Wrodzone wady serca.

 2. choroby wirusowe.

 3. Reakcje alergiczne na substancje, w których woda jest dezynfekowana.

 4. problemy skórne.

 5. Zagojone rany pępka.

 6. Drgawki.

 7. Wodogłowie.

 8. Dysplazja.

 9. Problemy z ujawnieniem płuc.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się korzystać z basenu dla dzieci, muszą zostać zatwierdzone przez pediatrę, aby nie zaszkodzić dziecku.

Wybór odpowiedniego basen

Wielu rodziców zastanawiać, jakie procedury można przejść z noworodka w celu wzmocnienia ich zdrowia. Każdy lekarz powie, że w basenie. Grudnichkovoe basen jest dość popularne w dzisiejszych czasach. Wynika to z jego efektywności i zdrowotnych korzyści. Ale zanim pójdziesz do klasy, trzeba wiedzieć, jak wybrać odpowiedni basen:

 1. Należy zwrócić szczególną uwagę na temperatury systemu wodnego. To nie powinna być niższa niż 32 stopni. W przeciwnym wypadku, dziecko po prostu zamarznąć. Zwykły basen dla dorosłych do tego celu nie nadają, woda jest znacznie zimniej.

 2. Również odgrywa ważną rolę metody czyszczenia. Nie należy wybierać na basen z chlorowaną wodą. Po pierwsze, dziecko może przypadkowo połknąć. Po drugie, skóra po takich procedur jest sucha, zaczyna się łuszczyć. Ponadto mogą wystąpić reakcje alergiczne w postaci zaczerwienienia i swędzenie. Wybierz odpowiedni basen dla niemowląt w Moskwie jest proste, prawie każdy z nich odbyło oczyszczanie wody przez jonizację.

Pożądane jest również, że budynek został zaprojektowany dla matek z małymi dziećmi: Zmiana stołowy, mini-suszarki, ciepły prysznic będą pilnie potrzebne.

Rodzice są zachęcani, aby zwrócić uwagę

Znajdź ładny basen dla niemowląt w Moskwie jest dość proste, świadczą wpisy w forów kapitałowych. Jednym z najbardziej popularnych jest basen „Młodzież”. Został założony na podstawie liczby Młodzieży 30. To pokazuje, że trenerzy są tylko profesjonaliści, którzy mają specjalne szkolenia sportowego. Znajduje się pod adresem: ul. Akademik Bakuleva, d. 5. Aby dostać się łatwo dzięki dobrym węzłem transportowym. Jeśli pójdziesz na metrze, zbliży się do następujących działów: Troparevo, Końkowo, Belyaeva. Przez numer telefonu (495) 438-95-66 do Ciebie i odpowie na wszelkie pytania. Zajęcia dla dzieci odbywają się raz w tygodniu, w piątki.

Recenzje tego kompleksu tylko pozytywne. Jego główną zaletą rodziców znaleźć czystą wodę z ozonem. Ten element będzie zabić wszystkie bakterie. W tym przypadku jest to absolutnie nieszkodliwe dla ciała dziecka, nawet jeśli zaglotnet wody. Nie strach przed reakcjami alergicznymi skóry, nie wynikają z tego składnika. Kilka używa tego Cleaner ze względu na jego wysoką cenę. Ale „Młodzież” basen nie jest wyjątkiem.

Rodzice zauważyli również następujące zalety: świetny personel coaching, indywidualne podejście do każdego dziecka, zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych.

Jeśli wciąż szukasz basen dla niemowląt w Moskwie, „Młodzież” – jest świetnym rozwiązaniem.

Wśród innych instytucji, w której lekcje pływania z małymi dziećmi – "Rainbow", "Aquamarine", "Azure", "Pearl", "podobny" FOK "Anlant".

Basen wybrany do pierwszej wizyty worków zbiorczych

Idąc na basen z dzieckiem, trzeba znać listę rzeczy, które trzeba zabrać ze sobą:

 1. Niektóre ręczniki. Jedną z rzeczy, trzeba wytrzeć dziecko po szkole, a drugi – podstelit na stole do przewijania.

 2. Specjalne pieluchy do pływania. Bez tego akcesorium do basenu nie będzie dozwolone. Takie pieluchy są bardzo popularne i są sprzedawane w niemal każdej drogerii.

 3. Jeśli dziecko jest karmione butelką, należy wziąć butelkę z mieszaniną.

Ten zestaw przydatnych rzeczy, aby pomóc mamie, aby trek dla dziecka w basenie jak najbardziej komfortowy.

UWAGA DO RODZICÓW

Przed zapisać z dziećmi w basenie, przeczytaj poniższe warunki:

 1. Idealny wiek aby rozpocząć szkolenie dziecko – 3-4 tygodni. Po dzieci wykonano 3 miesiące, odruch oddychania jest ugaszony opóźnienie podczas nurkowania.

 2. Trzymając zajęcia tylko z doświadczonym trenerem.

 3. Zanim odwiedzicie basen powinien skonsultować się z pediatrą.

 4. Nie od razu rozpocząć ćwiczenia związanego z nurkowaniem, niech dziecko przyzwyczaić się do ćwiczeń.

 5. Jeśli dziecko ciągle płacze w wodzie, konieczne jest, aby przerwać korzystanie z basenu mogą mieć podobne procedury nie nadają się do niego.

 6. Przed zarejestrować się w basenie, trzeba przyjąć pomoc od pediatry i dermatologa. A także pobrać próbkę kału na obecność owsiki.

Pływanie z dziećmi w basenie – ekscytujące doświadczenie, które przyniesie korzyści zarówno dziecko i jego matkę. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni kompleks sportowy, dobry trener i wpływ na zatrudnienie jest oszałamiający.