339 Shares 3864 views

Emma Stone (Emma Stone): biografia, filmografia, parametry i dane o życiu osobistym aktorki (zdjęcia)

Emma Stone , amerykańska aktorka, urodziła się 6 listopada 1988 roku w Scottsdale, Arizona. lata szkolne, przyszła aktorka miała miejsce w murach Cocopah Middle School. Szkoła była grupa teatralna dla dzieci, a trochę Emma Kamień udział w przedstawieniach, grając fantastyczne postacie. A gdy dorastała, matka zabrała ją do teatru Dolina Youth Theatre, w którym wszystko było za prawdziwe, choć repertuar koncentruje się na młodzieży.


teatr szkolny

Życie teatralne zdobył młoda aktorka, w wieku 11 lat, zagrała w sztuce „O czym szumią wierzby” na podstawie powieści szkockiego pisarza przez Kenneth Grahame. Debiut okazał się sukcesem, a ona stała się zaangażować w innych produkcjach. Przez cztery lata, aż skończyła szkołę, młody Kamień zagrał w szesnastu spektakli, teatru i ustalił jego późniejsze losy – Emma postanowiła zostać aktorką. Rodzice są silnie wspierane córkę, i tak szybko, jak odwróciła 15, ona i jej matka przeniosła się do Los Angeles.

Projekty TV

Emma Stone, którego wysokość (168 cm) jest idealny do filmowania telewizyjnego, po raz pierwszy wziął udział w dramacie, grając części bitowych. Dzięki doświadczeniu zdobytym na scenie, Emma poradzić sobie z ich zadań łatwo, robi się na tyle interesujące postacie. Dyrektorzy w telewizji wkrótce zauważył utalentowaną młodą aktorkę, zaczęła otrzymywać aktora drugoplanowego. W 2004 roku Stone przyjęła rolę Lori Partridzh w serialu "The New Partridge Family". Następnie zagrała małą rolę w serialu "Medium" (2005), "Lucky Louie", "Life of Zack i Cody", "Malcolm in the Middle" (2006). W 2007 roku Stone zdobyła rolę Violet Trimble z serii „rasa”.

Debiut w kinie

Również w 2007 roku, Emma Stone, którego filmografia zawierał tylko serial, zadebiutował w kinie, zagrała Jules w komedii „Supersamiec” reżyser Greg Mottola. Film młodzież, z silnym zabarwieniu seksualnym. Do tej roli, Emma Stone otrzymał nagrodę „Young Hollywood”. Potem wziął udział w inscenizacji musicalu „The Naked Drummer” reżyser Peter Cattaneo, w którym zagrała gitarzysta basowy Amelia. W tym samym roku, Emma grać Natalie, prezes klubu "Zeta Alpha Zeta" w filmie "The House Bunny" w reżyserii Freda Vulfa. W tym obrazie, Kamień i działał jako piosenkarka, wykonując piosenkę I Know What Boys Like grupy The Wairesses.

Kamień w roli ducha

W 2009 roku, Emma Stone zdjęcia, które już zaczęły pojawiać się w kolorowych czasopismach, wykonał niezwykłą rolę w filmie „Ghosts of Girlfriends Past” w reżyserii Marka Watersa. Jej postać – duch Vandemirsh Ellison, który przyszedł znikąd spotkać ze swoim byłym kolegą Connor Mead. Kolejny film, nakręcony w 2009 roku z udziałem Stone – to czarna komedia „Zombieland” Rubena Fleyshera reżyser. Grała Wichita – jeden z dwóch awanturników siostrami. I ostatni film z 2009 roku, która zagrała Emma uczennica Abby – to "Paper Man" w reżyserii Kieran Mulroney.

charakter Pendergast

Aktorka ma piękny dźwięczny głos, często oferują wyrazić charakter w każdym filmie animowanym. Rok 2010 rozpoczął się dla Emmy Stoun z kreskówki o nazwie „Marmaduke”, w której głosu użyczył australijski pies pasterza dziewczyną wspaniały pies Marmaduke. Również w 2010 roku aktorka zagrała w filmie w reżyserii uilla Glaka „Easy A”. Kamień charakter – pechowy uczennica Olive Pendergast, który kiedyś chciał coś zmyślić, i to w rozmowie ze swoją dziewczyną skłamał: „… mówię, niedawno stracił niewinność …”. Ta rozmowa przypadkowo podsłuchał jej kolega, wojujący Puritan i „news” szybko rozprzestrzenił się w całej szkole.

Najlepiej jako aktorka

W 2011 roku, Emma Stone wykonywane drugoplanową rolę w komedii romantycznej „Sex Przyjaźń” tego samego reżysera uilla Glaka. Samica ołów, tym razem grany przez Mila Kunis. Następnie, w tym samym roku, został nakręcony kolejny film z gatunku komedii romantycznej z elementami dramatu pod tytułem „This głupią miłość” w reżyserii Glenna Ficarra. Emma grał Hannu Uiver „zaszyfrowana” córkę głównego bohatera. Film otrzymał wiele nagród. Następnie aktorka zagrała w filmie w reżyserii Tate Taylor, „The Help” o losie czarnych służących w amerykańskim stanie Missisipi. Film zdobył wiele nagród.

W thrillerze sci-fi "Nowy Spider-Man" reżyser Marc Webb Kamień grał Gven Steysi, dr Connors asystenta. Film jest fantastyczny budżet $ 230 mln miał znaczny sukces, jego kasa dwukrotnie zablokowała pieniędzy. A widzowie przez długi czas byli pod wrażeniem wielkiego sequelu.

Rola Grace rudej, kuszące i niebezpieczne kobiety stworzyły trójkąt miłosny w kryminalnym thrillerze-akcji filmu „Gangster Squad” Kamień zagrał w 2013 roku. Dyrektor Rubenu Fleysheru supernapryazhennuyu udało się stworzyć atmosferę, jak powinno być w filmach nakręconych przez scenariusz karnej.

W tym samym roku aktorka Emma Stone wyraził postać z kreskówki „jaskiniowcy”. Było Hip – córka bohatera Grun, który wyrażanym Nikolas Keydzh. Następnie aktorka została zaangażowana w wyrażanie gry wideo.

Emma Stone, którego filmografia obejmuje obecnie około 30 filmów, uważa, że najlepsze filmy z jej udziałem jest jeszcze przed nami. 7 Lista filmów, w których aktorka odgrywa ważną rolę:

  • 2008 – „Bunny” w reżyserii Freda Wolfa / rolą Natalie.
  • Rok 2009 – "Zombieland" reżyser Ruben Fleischer / rola Wichita.
  • 2010 – "Easy A" dyrektor Uill Glak / Olive Pendergast.
  • 2011 – "Służące" w reżyserii Teyt Teylor / Yudzhiniya Filan.
  • 2012 – "Nowy Spider-Man" reżyser Marc Webb / Gven Steysi.
  • 2012 – "Gangster Squad" reżyser Ruben Fleischer / Grays Faradey.
  • 2014 – "Nowy Spider-Man. High Voltage", w reżyserii Marca Webba / Gven Steysi.

życie osobiste

Życie osobiste gwiazdy filmowe Emmy Stoun jest zmniejszone do niekończącej włosy przemalowany na coś innego nie czasu. Aktorka jest naturalną blondynką, ale rola wymaga coraz częściej inne, bardziej intelektualny, cień. Na przykład w przypadku kręcenia filmu „Supersamiec” Emma farbowane ognisty czerwony kolor, to samo stało się, gdy zagrała w detektywa akcją „Łowców dla gangsterów.” A tu w Lawley Partridge z filmu „The New Partridge Family” musieliśmy być piękne ciemnobrązowe włosy. Przed kręcenia sequela „Nowy Spider-Man” aktorka znowu stała się blondynką.

życie osobiste kamieniem, co dzieje się między ujęciami, odbywa się w Los Angeles i Nowym Jorku, Greenwich Village, gdzie aktorka mieszkań. Z Emmą hobby można zauważyć fanatyczny pasję do programów komputerowych, projektowanie stron internetowych, a także wszelkiego rodzaju układu. waga niestabilna Emmy Stoun, który następnie zmniejsza się, zwiększa się w przedziale 50-52 kg, aktorka sprawia, że korzystanie z siłowni, a to może być również hobby. Jedyny bliski przyjaciel aktorki jest piosenkarką Taylor Swift. Sporadycznie spotyka się z aktorem Kamień Andrew Garfield, najlepszy Spider-Man for All Seasons. Zaangażowanie nie została jeszcze ogłoszona. aktorka Hollywood starać się nie ożenić się u szczytu swojej kariery, a teraz Kamień jest ustalenie, zaczęła nabierać tempa. Więc Andrew będą musieli poczekać trochę dłużej. Poza tym, on i aktor sam młody i jeszcze nie ustalona w jego roli.