525 Shares 4297 views

Oznacza "Supraks soljutab". streszczenie

Oznacza „Supraks soljutab”, których cena 740 rubli należy do kategorii półsyntetyczne cefalosporyny trzeciej generacji. Lek jest przeznaczony do podawania doustnego. Lek ma działanie bakteriobójcze. Mechanizm działania jest związany z hamowaniem procesu syntezy w ścianie komórkowej bakterii. Substancja czynna – cefiksymu. Składnik wykazuje odporność na beta-laktamaz wytwarzanych przez wiele szczepów bakterii Gram-ujemnych i Gram-dodatnich. Maksymalne stężenie leku „Supraks soljutab” uzyskuje się po trzech do czterech godzin. Nie stwierdzono znaczącego wpływu na szybkość wchłaniania leku z przewodu pokarmowego.

powołanie

Lek zaleca zakaźnych i zapalnych schorzeń typu wywołanych przez mikroorganizmy wykazujące wrażliwość na niej. W szczególności, odnosi się do odczytów w ostrej fazie i zaostrzenia przewlekłego zapalenia oskrzeli, zapalenia zatok przepływu, paciorkowcowe zapalenie gardła i migdałków przyrody. Oznacza „Supraks soljutab” przewidziane na zakażenie pałeczkami Shigella, nieskomplikowany rzeżączki i zakażenia układu moczowego. Zalecany lek w leczeniu ostrego zapalenia ucha środkowego u prądu.

dozowanie

Dzienne dawki dla pacjentów, których masa jest wyższa niż 50 kg, wynosi 400 mg. Ilość leku może być podzielony na dwa etapy lub napojów w tym samym czasie. O wadze 25 do 50 kg dawkę zmniejsza się o połowę. W tym przypadku, medycyna pić raz. Tabletkę pozostawia się do rozpuszczenia w wodzie (małe ilości). Otrzymana zawiesina jest wykonywane bezpośrednio po jej przygotowaniu. Brać leki, niezależnie od posiłków. Czas trwania leczenia jest określona w zależności od rodzaju zakażenia i rodzaju patologii przepływu. Po wyeliminowaniu objawów zaleca się kontynuować przyjmowanie kolejne dwa lub trzy dni w celu uniknięcia nawrotu.

Skutki uboczne leków „Supraks soljutab”

Eksperci gości wskazują, że lek jest rzadko wywołuje negatywne konsekwencje. Przy wystarczająco szerokim spektrum aktywności terapeutycznej tego faktu jest zaletą leku. Tylko kilku pacjentów wystąpić reakcje alergiczne, takie jak wysypka, swędzenie skóry. Rzadko obserwowane zespół Lyella (objawów rozwoju leku bezpośrednio odwrócone). Efekty uboczne to sporadyczne śródmiąższowe zapalenie nerek, bóle brzucha, rzekomobłoniaste zapalenie okrężnicy. Bardzo rzadko może powodować zwiększenie stężenia kreatyniny we krwi.

Przeciwwskazania

Oznacza „Supraks soljutab” nie jest zalecane w przypadku nadwrażliwości cefiksymu i innych substancji w kompozycji leku, a także leków penicyliny i cefalosporyny. Preparat tabletki leku nie jest wskazane dla pacjentów z niewydolnością nerek, oraz o masie poniżej 25 kg. Przydatność terapii dla ciężarnych i karmiących ustanowionego lekarza. W przypadku pacjentów w podeszłym wieku może być wymagane dostosowanie dawki. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z adnotacją.