868 Shares 3560 views

Najprostszy przepis na ciasto miód

Prosty przepis na ciasto miód zawiera niedrogich i dostępnych składników, które zawsze można znaleźć we własnej lodówce. Należy zauważyć, że ten deser jest dobre nie tylko dla normalnego domu picia herbaty, ale także do przedstawienia go na świąteczny stół (na przykład, w dniu urodzin).


Pyszne i delikatne ciasto miód: łatwy przepis

Wymagane produkty do ciasta:

  • Świeży miód z każdego rodzaju – 3 duże łyżki;
  • jajko mały – 3 szt;.
  • sody – 1 łyżeczki;
  • Ocet jabłkowy – 1 mała łyżeczka;
  • piasek cukru – 2/3 filiżanki;
  • przesianej mąki pszennej – 3-4 aspektach szkła;
  • margaryna, świeżej śmietany – 220

Proces wyrabiania

Prosty przepis na ciasta miodu polega na wykorzystaniu tylko świeżego masła lub margaryny. Zdecydowaliśmy się na pobyt dla drugiej opcji. olej do gotowania powinien zostać oddany do metalowej miski, a następnie umieścić go na łaźni parowej. W procesie topienia do margaryna dodać świeżego miodu z każdego rodzaju, a także cukier. Produkty przetwarzania musi być długo, aż zostaną one całkowicie topi się w celu utworzenia jednorodnej masy słodkie i oleistej.

Po to prosty przepis na ciasto wymieszać miód wymaga nieco chłodny, a następnie umieścić ją 3 roztrzepane jajka, gaszone Ocet jabłkowy, sodę i mąkę. W wyniku tych działań, trzeba uzyskać gęstą ale elastyczne ciasto, które jest dobre pochodzi powieść ręcznie. Aby z niej było łatwo zwinąć ciasto, zalecana na podstawie czasu, aby umieścić w worku i wysłać w komorze chłodniczej (lub zamrażarka).

Proces pieczenia ciast

Prosty przepis na ciasta miodu zaleca robi to na deser od 9 do 13, cienkich ciast. Wymaga to podzielona ugniatania podstawy dla wymaganej liczby części, a następnie wprowadzić te cienkie ciasta o średnicy, która pokrywa się z wielkością naczynia. Ponadto podstawą powinny być umieszczone w formularzu i przesłać w piekarniku przez 10-16 minut. W tym przypadku, dania nie może być naoliwiony. Ciasto nie przywiera do patelni, to wymaga trochę szczyptę mąki pszennej.

Każdy upieczone ciasto jest to konieczne do wyrównania płyty za pomocą odpowiedniej średnicy. Kątem od podstaw nie należy rzucać, bo one się przydać do uzupełniania deser.

Niezbędne składniki na krem:

  • skondensowane – 210 g;
  • olej świeży krem (silnie rozmraża się w temperaturze pokojowej) – 170 g

Najprostszy przepis na ciasto miód zawiera w swej przynależności i najprostszy zagęszczonej śmietany. Aby stworzyć odpowiednią mieszankę o nazwie składniki, a następnie posmarować je wszystkie wcześniej upieczonych ciast i umieścić w stos. Na deser utworzony również musi być stosowana z masą i słodkie bułki tartej złożony z podstawy krawędzi.

Jak wnieść na stół

Gotowe ciasto miód powinien stanąć około 2-4 godzin w lodówce. W tym czasie, babki wchłania zagęszczony krem będzie bardziej miękki i soczysty. Po tym deser należy pociąć na kawałki, a następnie zaprezentować gościom słodkiej herbaty.