608 Shares 5344 views

infantylizm seksualną (narządów infantylizm): przyczyny, objawy, leczenie

W medycynie termin „infantylizm” scharakteryzować stan organizmu, w którym narządy płciowe systemy są słabo rozwinięte. Skomplikować sytuację psycho-emocjonalne zaburzenia, które często pojawiają się w okresie dojrzewania. Istnieją dwa rodzaje patologii: wrodzonych i nabytych, każdy z nich może zakażać organizm jest częściowo lub całkowicie. Jest zatem bardzo ważne, aby rozpoznać chorobę wcześnie w jego rozwoju.


Przyczyny rozwoju choroby

Tworzenie i rozwój wszystkich narządów i układów wewnętrznych rozpoczyna się w okresie embrionalnym, kiedy dziecko jest jeszcze w łonie matki. Proces jest dość długi i trwa po urodzeniu. Końcowy etap dojrzewania. Prawdopodobieństwo rozwoju różnych patologii, w tym okresie, w tym narządów infantylizm, jest wystarczająco wysokie, i ze stałą ekspozycją na negatywnych czynników psychicznych lub fizycznych wzrasta.

Tak więc, jednym z powodów, które przyczyniają się do opóźnienia rozwoju, lekarze nazywają:

 1. Choroby serca, układu nerwowego i krążenia wrodzonej natury ciała.
 2. Zakażenie późniejszego zakażenia i choroby dziecka w życiu płodowym lub we wczesnym dzieciństwie.
 3. Urazy czaszki i mózgu, w tym tych, które mogą być uzyskane w trakcie pracy.
 4. Choroby weneryczne rodzice.
 5. Patologia układu hormonalnego wrodzonej i adaptacyjnej natury.
 6. Witamina brak równowagi u dzieci.
 7. Przeniesione stres podczas zajścia w ciążę.
 8. Ciężko dieta w okresie dojrzewania.
 9. niedobory witamin z powodu niedożywienia.
 10. nadużywanie alkoholu w czasie ciąży.
 11. Palenia.
 12. Ciężkie zatrucia toksynami (alkohol, tytoń, narkotyki) bezpośrednio przed zapłodnieniem.

Między innymi, niedorozwój układu rozrodczego mogą wystąpić u dziecka, jeśli ciąża przebiegała z patologiami. może również zostać naruszone w obecności chorób extragenital (główny objaw choroby u dziewczynek – nie idź miesięcznie).

Najczęstsze objawy zaburzeń narządów płciowych

Infantylizm może być ogólnie lub częściowa. W pierwszym przypadku, opóźnienie można prześledzić w całym organizmie: fizycznej, psychicznej, seksualnej. W przypadku częściowego problemów sprawie uchybienia wynikają z konkretnego systemu. Warto zauważyć, że infantylizm seksualne są bardziej widoczne u kobiet niż u mężczyzn.

Im silniejsza płeć ma trudności w kategoriach funkcjonalnych: pociąg do kobiet praktycznie nie ma zdolność reprodukcyjna naruszone, erekcja jest dość niska. Widocznych oznaczeń – penis jest mniejszy niż standardowej wielkości człowieka dwa razy, głos wysoki, ze względu na słaby testosteronu włosów na klatce piersiowej i twarzy prawie nie rośnie.

Oznaki kobiecego infantylizm już widoczne w klasyfikacji zasilania choroby, więc należy rozważyć je w szczegółach.

Stopień żeński infantylizm

Kiedy kobieta ma infantylizm seksualnej, ciało jest jednym z dwóch rodzajów naruszeń: albo jest nieprawidłowy rozwój genitaliów lub cierpi całe ciało całkowicie. W medycynie, często zdiagnozowania nieprawidłowości w rozwoju narządów płciowych, układu, a mianowicie macicy, co wpływa na funkcje rozrodcze.

Infantylizm jest podzielone na trzy poziomy:

 • Pierwszy – najmniej rozpoznaną postacią choroby. Charakteryzuje się słabo rozwiniętą macicy (jego długość jest nie więcej niż trzy centymetry) i szyi kilka razy większa od masy ciała. Pacjent nie wykracza miesięcznie, odpowiednio, nie ma możliwości zajścia w ciążę. funkcja reprodukcyjna jest osłabiona w całości i nie można przywrócić.
 • Drugi – funkcja patologii jest to, że długość szyjki macicy przekracza rozmiar trzykrotnie, mimo faktu, że nie więcej niż trzy centymetry ciała. Patologii obserwuje się strukturę i położenia jajowodów. Mają nadmiernego zginania i długość. Miesięczny krwawienie nie są regularne i towarzyszy silny ból. Ze względu na specyficzną strukturę rury często uzyskuje ciąży pozamacicznej. W dłuższej perspektywie i właściwego leczenia, możliwe jest przywrócenie systemu reprodukcyjnego.
 • Po trzecie – pacjent ma macicy i prawie normalna wielkość wynosi około 6-7 cm. Podstawową przyczyną chorób są choroby zakaźne z uszkodzeniem narządów układu rozrodczego, które zostały przeniesione we wczesnym dzieciństwie. Z powrotu do normalnych kobiet regularne łamanie aktywnością seksualną przechodzą bez dodatkowej obróbki.

Oznaki kobiecego infantylizm

Oprócz podstawowych uprawnień patologii, infantylizm seksualne u kobiet charakteryzuje się nieprawidłowym działaniem jajnika. zaburzeń reprodukcyjnych i słabą ekspresję drugorzędnych cech płciowych z powodu generacji słabym estrogenem, ponieważ także zmniejsza poziom libido.

Choroba może być zidentyfikowane i występy: rozwinięte piersi, węższe biodra, włosy w okolicach łonowych jest prawie nieobecny. Dziewczyna może być podejrzany o naruszenie nieregularne bolesne miesiączki.

Seksualne mężczyzn infantylizm

Przedstawiciele silniejszej płci są również cierpi z powodu takich zaburzeń. Mężczyzna infantylizm wyraźne opóźnienie rozwoju płciowego. Drugorzędne cechy płciowe i narządy są słabo rozwinięte. Pojawia się na jego twarzy człowieka z naruszeniem innego niż ich rówieśnicy zbyt młody widzenia.

Podejrzewa się, że infantylizm płciowy może być regularne braku pociągu seksualnego do płci przeciwnej bez wytrysku występuje podczas nocy, niewielkimi rozmiarami Nie NAGŁE erekcja penisa mężczyzny.

Warto zauważyć, że rozmiar penisa nie zawsze jest niewielka, w wyjątkowych przypadkach, opracowany zwykle mężczyźni penis. Wtedy przyczyną infantylizm wykonuje niedorozwój umysłowy. Odchylenie prowadzi do tego, że człowiek nie może nawiązać kontakt z kobietą na poziomie emocjonalnym i przystępowania do niej w sąsiedztwie.

Zaburzenia psychiczne tworzą

W większości przypadków patologii nie występuje wyłącznie na tle zaburzeń psychicznych. Ona towarzyszy różnych, niekiedy bardzo oczywistymi wadami fizycznymi. Można powiedzieć, że ta postać choroby występuje wtórny kiedy wrodzona lub nabyta infantylizm jest już w toku. Urodzony w tle problemów z systemami endokrynologicznych, kardiologicznych i naczyniowych.

Pacjent z formy psychicznej infantylizm dąży się zachowywać jak dziecko, to przeraża wszystkie nowe, często występują napady histerii, jest niepoważne i egocentryczny. Najczęściej zabieg ten przeprowadza się w złożonym zaburzeniem, eliminacja zdiagnozowano wrodzoną lub nabytą infantylizm.

Metody diagnostyczne choroba

Infantylizm – to kompleks załamanie fizyczne i psychiczne jednego lub więcej układów organizmu. Dlatego diagnostów przeprowadzono szereg działań, które pozwalają dokładnie określić etiologię choroby.

W ten sposób lekarz może wyznaczyć do diagnozy:

 1. Przeprowadzenie konsultacji wraz z badaniem medycznym (wywiadu chorobowego).
 2. USG narządów wewnętrznych układu rozrodczego.
 3. Badanie hormonu.
 4. Screening urządzenie CT.
 5. tomografia Dopplera dla oceny stanu krążenia, naczyń i użyteczność.
 6. badanie rentgenowskie macicy.
 7. Kolposkopii.
 8. Testy psychologiczne.

Kiedy jawna patologia będzie wystarczająco 3 procedury kontrolne dla diagnozy.

Wszystkie procedury i testy pomogą specjaliści wskazać różnice w wieku osoby i rozwój narządów płciowych, obecność zaburzeń psychicznych. Na tej podstawie ustalono, właściwej terapii.

Metody terapeutyczne do czynienia z infantylizm

Najlepszy ze wszystkich narządów infantylizm mogą być traktowane na wczesnym etapie rozwoju. W przypadku naruszenia stwierdzono we wczesnym dzieciństwie, szanse na całkowite wyleczenie układu rozrodczego jest bardzo wysoka. Podczas diagnozowania chorób w wieku dorosłym jest często leczenie nie ma żadnego wpływu.

Sukces terapii zależy bezpośrednio od jakości precyzyjnej definicji powodów przeciwko którym rozwiniętych infantylizm. Patologie wynikające z wpływu nieprawidłowego hormonalny, sercowych lub naczyniowych są eliminowane poprzez stabilizowanie leków. Operacja może być wykonywana w niektórych sytuacjach.

Kiedy zdiagnozowano opóźnione dojrzewanie stosowany schemat leczenia hormonalnego leku. Leki pomaga ciała wytwarzają brakujące hormony (progesteronu i estradiolu) w wymaganej ilości. Ponadto, lekarz przepisuje fizprotsedur przebieg i preparaty wzmacniające układ odpornościowy.

Psychiczny postacią choroby mogą być leczeni przez odbieranie uspokajające i środki przeciwdepresyjne. Leki te stabilizują układ nerwowy. W ciężkich przypadkach leczenie jest wskazane przez psychoterapeutę.

profilaktyka

Zapobiec narządów infantylizm możliwe. Uczynić to może być tylko rodzice, bo zarodkowanie patologia występuje w macicy. Nawet przed poczęciem, trzeba porzucić złe nawyki, zdrowego stylu życia i zmniejszenie pobyt w sytuacjach stresowych.

Aby zapobiec rozwojowi infantylizm w dzieciństwie jest konieczne, aby upewnić się, że dziecko nie jest narażone na infekcje, które mają wpływ na narządy układu rozrodczego. Powinno być również zrównoważona dieta, a młodzież nie należy ponieść diety lub głodu.