275 Shares 8855 views

Ślub w kolorze zielonym: pomysłów, dekoracji i zalecenia

Każda panna młoda chce jej ślub był doskonały. I oczywiście, święto musi być jedyna w swoim rodzaju. Po banalnej artystyczną hali ceremonii i strój bardziej jak tort, to dawno już minęły.


Zwłaszcza, że coś elegancki i wyrafinowany wygląda o wiele bardziej harmonijny. Pomysły na wesela dzisiaj, tyle że niektórzy zgubić wśród propozycji, zapominając, co chcieli od początku. Lub staramy się robić wszystko co możliwe, aby zaciekawić gości ciekawy i coś ich zaskoczyło.

Tylko do tego celu nie jest koniecznie wymyślić coś nowego. Po tym wszystkim, że zazwyczaj wyobraża człowiek myśli o ślubie? Jeśli chodzi o kolory, to jest zazwyczaj biały, kremowy, srebrny lub złoty, różowy. Ale można iść i mniej tradycyjny sposób, dodając do palety nowych kolorach.

wybierz kolor

Aby uniknąć błędów, to najlepiej oprzeć biały. Ponadto, pomimo popularności ślubów tematycznych, narzeczonych, w przeważającej części są wciąż konserwatywny, wybierając białą sukienkę. Oczywiste jest, że dla takiego koloru można użyć dowolnego innego. Choć połączenie bieli i niebieskiego, niebieski lub fioletowy wydaje się mieć coś banalnego. Czerwony jest zbyt krzykliwe i pasją do takiego zdarzenia. Doskonałe rozwiązanie, które nie jest tak popularny, będzie ślub w zieleni.

Przed wyraźnie zgadzają się na tej czy innej tonacji, to najlepiej, aby zobaczyć jego wartość. Ślub – to bardzo ważne wydarzenie. Bo tak niespokojny, że wszystkie znaki losu były korzystne do dnia dzisiejszego. Ale los tworzymy sami, w tym wybór projektu na wakacje. Mówiąc o zieleń, warto zauważyć, że jest tradycyjnie nazywany uspokajający. Ale cicho – nie znaczy nudne. To wszystko zależy od prawidłowo wybrany odcień i dodatkowe akcenty. Oprócz bezpieczeństwa, dźwięk, zwłaszcza w świetle konstrukcji, przynosi lekkość, młodość i świeżość. Dlatego, zielona dekoracja ślubna jest idealny dla młodych par. Szczególnie odpowiedni projekt będzie wyglądać na łonie natury.

wybrać odcień

Na weselu nie pasują do wszystkich odcieniach zieleni. Na przykład, z brudnym bagnie, jak khaki i głębokie jak czarny, kolory powinny być opuszczone. Zamiast tego, spróbuj zwrócić uwagę na świetle wapna lub bogatej szmaragdu. Nasycenie kolorów jest również ważne, ale tu wszystko indywidualnie. Nie ma żadnych ograniczeń, więc ktoś wybiera coś pastel, i inne specyfiki przyciągnąć i głębokość. Wybór kolorów także pomaga wybrać i kombinacja kolorów, które będą wykorzystywane do dekoracji uroczystości.

Ślub w kolorze białym i zielonym – najłatwiejsza opcja, pozwala na eksperymentowanie. Fakt, że biały połączyć wszystkie odcienie zieleni, oraz dowolna kombinacja wygląda korzystna. Jednak na weselu w wielkiej sali szmaragd jest bardziej odpowiednie. To daje wyrafinowania. Połączą się z zieleni, który może być stosowany nie tylko do dekoracji, ale również dodać do stroju panny młodej. Po zakończeniu obraz loki i wieniec, można osiągnąć wspaniały efekt.

Zielony i żółty

Jeśli opcja opisana powyżej wydaje się pokonany, można spróbować dodać do kombinacji biały + zielony innego aktywnego koloru białego lub wyeliminować. Zamiast tego, jest to doskonały żółty. Kombinacja ta nie tylko wygląda harmonijnie, jest także bardzo symboliczny. Żółty jako kolor słońca, wraz z kolorem życia – zielony i pełen światła i radości. Również w tym przypadku nie trzeba długo myśleć o tym, co do dekoracji sali. Natura już zrobił wszystko dla was, tworząc piękny żółty roślin. Ślub w żółto-zielony kolor – to idealny stosunek aktywny i spokojny. Decyzja ta była korzystna i bardzo proste w konstrukcji.

Zielony ze złota

Jeśli perspektywa tulipana ślubu nie wydaje się bardzo dobry i jest związany z rozstaniem, zamiast żółtego, można wziąć drugi – kolor metaliczny i uzyskać ślub w kolorze zielono-złotym. Jest to opcja świąteczny. Ale w tym samym czasie, to nie jest bardzo jasne. Jest to idealne dla restauracji, a na pięknym ogrodzie, a w każdym razie, wygląda na to właściwe. Dobrze jest też, aby uzyskać ślub w kolorze zielonym i różowym. Jest to bardzo delikatny opcja. Jest idealny do dekoracji restauracji lub kawiarni.

W jaki odcień dostać oryginalny ślub? Fioletowo-zielone!

Nie można używać dwóch na wesele, a tylko trzy kolory. Przy odpowiednim doborze takiej decyzji nie jest brute force, nawet jeśli początkowy plan był jasny i przestronny ślub. Fioletowo-zielony uroczystość będzie bardzo piękne. Współpraca z białym, te kolory idealnie ustawione od siebie. Znowu skojarzenie z czymś naturalnym, żywy i świeży. Jest to doskonale nadaje się do okazji.

Ślub w zieleni – to nie tylko właściwy dobór kombinacji i odcieni. Znacznie ważniejsze jest pytanie o szczegóły, jako możliwych opcji. Można zatrzymać się na wykorzystaniu zielony kolor tak jak uroczystej dekoracji sali lub na stołach. Lub sukienka druhny w zielonych sukienkach i może polecić gościom wybrać suknię z okazji cieniu. Wygląda na to idealny kiedy wszystko jest idealne i uzupełnione. Więc, zielona powinna być obecna we wszystkim, co odnosi się do ceremonii.

zaproszenia

Po miejscem obchodów jest już wybrany, należy wziąć pod uwagę czas, aby zaprosić znajomych i krewnych na wesele. Wtedy pomóc zaproszenie zielony ślub. Istnieje możliwość zakupu gotowych opcji. Ponieważ fakt, aby ich własny, po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu. Poza faktem, że te mini-karty mogą potrzebować sporo, również muszą uzyskać doskonały.

Dlatego lepiej jest powierzyć ich proces produkcyjny profesjonalistom. Ponadto oferują one dobry wybór. Zaproszenia ślubne powinny być w pełni zgodne z jego kategorii i wybranego stylu. Jeśli planowane romantyczną imprezę gdzieś w przyrodzie, to najlepiej, aby zatrzymać lub prosty zielone karty, lub dać pierwszeństwo do typu figury. Ta karta może być w postaci liści lub kwiatów. Istnieją także opcje z aplikacją. Ale nie zawsze są właściwe i bardziej jak pocztówek na imprezę dla dzieci. Jeśli mówimy o weselu w restauracji lub w innym pomieszczeniu, są idealne do być białe pocztówki, uzupełnionego o satynowy zieleni. Takie zaproszenia będą podkreślać styl. Można użyć karty do innych znaków. Tradycyjnie, gołębie, serca i kwiaty. Ale są bardziej interesujące, na przykład, istnieją karty z koronkowym wykończeniem.

Wykonujemy pokoju

Po ukończeniu z wyborem zaproszenia, warto pomyśleć o najważniejszym: stworzyć dekorację sali na wesele. Zielony nie wymaga żadnej nowej wyjątkową prezentację. Ponieważ można użyć wszystkiego, co jest powszechnie używany na weselu jako ozdoby. Tylko, oczywiście, atrybut powinien być zielony. Wygląda piękne satynowe wstążki o różnej szerokości. Mogą bić inaczej, tworząc pożądany kolor na sytuację.

Wystarczy spojrzeć piękne światło zielone obrusy, które mogą być dodawane do kolorze białym lub ciemnym zielonym suknem. Jest niezwykle ważne, aby wybrać odpowiedni materiał. Lepiej mieszkać na czymś naturalnym, a wszystkie warianty syntetycznych welony pozostawić do lepszych czasów. Poza tym obrusy i serwetki, ozdoby jak świeże kwiaty i balony mogą być obecne na zielone wesele. Przy ich wyborze, musimy postępować z głównych kombinacjach kolorystycznych ślub. Na przykład, w fioletowo-zielone wesele będzie bardzo odpowiednie patrzeć bzy, chociaż czynnik czasu był również brany pod uwagę. Gdy miejsce ślubu – park lub łąki, często służy jako ozdoba rzeczywistym roślinności najbliższej triumfu. Jeśli to możliwe, używać wieńce i kolorowe latarnie powiesić je na drzewach i krzewach. Dobre będą wyglądać te z małych lampek. W nocy, będą tworzyć dodatkowe oświetlenie, a dzień będzie praktycznie niewidoczne dla oka. Jeśli miejsce ślubu używać wieńce nie działa, można spróbować się świece. Są mniej kapryśna. Ponieważ ich praca nie wymaga energii elektrycznej, ale na otwartych polanach, lub w miejscach, gdzie wiatr wieje swobodnie, to lepiej nie używać. Ale jeśli świeca jest jeszcze znaleźć swoje miejsce na stole ślubu, w pobliżu wszystkich środków powinna być gaśnica.

Odzież młody

Nadal najlepsza i najważniejsza dekoracja ślubna w kolorze zielonym – to nie jest rośliną lub balony, odpowiednio dla schematu stylu i koloru zużycia pan młody, panna młoda i wszyscy goście obecni. Jeśli chodzi o nowożeńcy, najprostszym sposobem, w tym przypadku, koncentrują się na najjaśniejsze wszystkich istniejących jasnych odcieniach zieleni. Podczas gdy oblubieniec będzie wystarczające i zielony krawat i bukiet panny młodej, składający się w całości z zielenią. Goście mogą również poprosić, aby umieścić na wybranym kolorze. Ale nie fakt, że byłby to świetny pomysł. Jest zrozumiałe, że każdy będzie nadal pochodzić w jego cieniu, a połączenie absolutu nie będzie. Nie można tego powiedzieć o druhna. Barwa ich strój może być cokolwiek, od bujnej zieleni do modnej mięty. Oczywiście powinny one być idealnie dopasowany do podstawowego projektu.

placek

Opcjonalnie ślubne zielone kolory mogą być uzupełniane i specjalny tort. Cukiernie szanse dziś są praktycznie nieograniczone, więc nie jest to trudne, aby wybrać żądaną opcję dla siebie.

Może to być białe ciasto, ozdobione zielonymi liśćmi ze śmietany lub jasnozielonym z białymi kwiatami. Oprócz kremów, istnieje wiele jadalne elementy dekoracyjne. Na przykład, kulki, lub kokosowego bezy. Znajdź zakończeniu ciasto do zielonego ślubu tylko do osiągnięcia sukcesu, ale w dużych sieciach dawna tworząc dzieła na zamówienie.

Od pewnego czasu, odpowiedni zielony ślub?

Zielony w konwencjonalnym sensie nie mogą być uznane za istotne we wszystkich porach roku. Optymalnie, wygląda tylko wiosną i latem, chociaż to też zależy od odcienia.

Mięta, na przykład, jest dobrze przystosowane do późniejszego małżeństwa. Zielone, nasycone lub szmaragdowe odcienie są bardziej odpowiednie w przypadku, gdy okno ma długie lato.

wniosek

Sama ślub w zieleni – zjawisko nie jest tak rzadkie. Jednak dźwięk pozostawia wiele miejsca dla wyobraźni. Po pierwsze, mogą być łączone na różne sposoby. Kombinacje te nie są tak monotonne wyglądają jak biały, różowy, złota i innych rozwiązaniach pobity. Po drugie, dekoracji sali jest bardzo łatwy w zielonej programu. Nawet łatwiej zorganizować ceremonię w przyrodzie. Po trzecie, zielony jest symboliczny.

On doskonale ucieleśnia początek nowego życia rodzinnego. Ponadto, zielona wygląda bardzo żywy i ciekawy. Jest uważany za cichy, a to jest jego siła. Taki sygnał nie jest na pewno nudzić oko. To dlatego, że będzie to idealne jeśli planujesz do dekoracji sali na wesele. Zielony wygląda bardzo świeżo i elegancko. Ostatni argument na jego korzyść jest to, że decyzja o odpowiedniej konstrukcji może być bardzo oryginalny.