111 Shares 9478 views

Co to jest uważane za przysmak w Rosji i dlaczego

Przysmaki, z definicji, drogie, rzadkie i wyrafinowane, że nie jest dostępna dla wszystkich. W czasach niedoborów być traktowane produkty, które nie są już czymś wyjątkowym, leżą na półkach supermarketów bez przyciąga uwagę kupujących. Wystarczy pomyśleć, czerwony kawior, szproty lub ananasy! Oni teraz każdy może kupić i stosunkowo niedrogie. Pojęcie to, co jest uważane za przysmak w Rosji w ostatnich latach zmieniły się radykalnie.


Uczyć naszych współobywateli, nawet bardzo bogaty, z myślą, że najważniejsza w produkcie – to cena, było trudnym zadaniem. Jeden z najdroższych potraw na świecie uważany jest za świeże mózgi małp, zwierzę powinno być karmione w postaci żywych, a zabicie go ze złotym młota wykonanego w oczach konsumentów, czasami z ich udziałem. Tak odrażający rytuał nie znaleźliśmy odpowiedzi nawet wśród osób w naszym kraju, który mógł za to zapłacić. Szczur lub mięso Tiger nie wiąże się również z tego, co jest uważane za przysmak w Rosji. Nie jedliśmy, i dobre. Nie wszystkie zagraniczne Rosjanie wolą.

Bardziej akceptowalne produkty spożywcze wytworzone z typowym kuchni domowej. Jednak są one wykonane z pewnych udoskonaleń. Na przykład popularny pasztet z foie gras wykonany z gęsiej wątróbki, których nie można nazwać zdrowym w momencie uboju. Specjalny tryb w odniesieniu do tuczu pochodzenia, a raczej te ptaki overfeeding prowadzi do ich choroby wątroby. Rezultatem jest bardzo delikatny produkt, aromaty, które są charakterystyczne dla niego z foie gras. Z tego, co jest uważane za przysmak w Rosji, te placki są najbardziej widoczne kuchni francuskiej.

Nadal istnieje specjalna szynki jamon nazywa. Występował w Hiszpanii. Przygotowanie nie z wieprzowiny, ale ze względu na szczególne. Zwierzęta muszą być vykormleny wyłącznie na żołędzi, co gwarantuje brak mięsa w jakichkolwiek produktach biologicznych sztucznego stymulowania wzrostu. Proces solenia i suszenia trwałe i wymaga wysokich umiejętności. Obróbka cieplna szynki nie jest widoczna, to może być uważany za analogu mięsa naszego karalucha. Jest pokroić w bardzo cienkie plasterki, a nie ze względów ekonomicznych, produkt jest bardzo trudne. Jest to kosztowne, nie tylko dlatego, że jest uważana za przysmak w Rosji. Jego produkcja jest dość kosztowne. Suszenie trwa od jednego do trzech lat, a cena jest wyższa, im dłuższa ekspozycja. Ponadto, wartość odżywcza szynka jest dość duży, a „złego” cholesterolu w nim.

Delikatność w Rosji, jak w prawie wszystkich krajach, w tym pieczeń ptactwo. Ten ptaków (Woodcock, przepiórki, bażanty, gęsi i kaczki dzikiego), i nawet Ssaki kopytnych. Smak mięsa zwierząt hodowanych na zewnątrz, może się wydawać niezwykłe, ale ma swoich fanów. Ponadto, gra doskonale przyswajane, nie jest gruby, podawane z wszystkich tradycyjnych rytuałów, co zwiększa atrakcyjność potraw, szczególnie w restauracji polowania z anturazhnye sytuacji.

Wśród wszystko, co jest uważane za przysmak w Rosji, zajmują szczególne miejsce jako owoce morza krajowego (przegrzebki, Kawior z jesiotra, ośmiornice, kraby, ostrygi) oraz importowanych (homary, langusty i kilka olbrzymich krewetek). Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na fakt, że ostrygi powinny być stosowane tylko do stołu w formie żywego, więc ich dostawa samolotów – business as usual. Oczywiście, koszty transportu są częścią, a nie najmniej, koszt jedzenie serwowane. To samo odnosi się do homarów, dostarczane z krajów południowych. Z uwagi na wysokie ceny materiałów wyjściowych Nie bez znaczenia i kwalifikacji kucharzy że miłośnicy dobrej kuchni mają także zapłacić, ale prawdziwych smakoszy nie przestraszyć.