258 Shares 4908 views

Odpoczynek w górach Ałtaj – Jazda konna, turystyka i woda Adventures

Górskie Ałtaju – Region rosyjski, pełen trudno dostępnych naturalnych i historycznych zabytków, które znajdują trudno dotrzeć można dotrzeć na piechotę i nie zawsze nawet przygotowany do jazdy terenowej potężnych samochodów. Jednak wielu turystów „ratownicze” konie Wielki Ałtaj. To tutaj 40 lat temu – w 1971 roku po raz pierwszy w ZSRR jeździectwo konne trasy został utworzony. Ałtaj rasa koni jest znany wytrzymałości, cierpliwości i prostoty. To umożliwia rozwój podróży jeździeckich dla różnych złożonych i długich trasach, a reszta w górach Ałtaju sprawia, niezapomniany i bardzo popularne.
Jeźdźcy na koniach, a następnie przez tajgę i kwitnące łąki alpejskie, rozpadające się przezwyciężyć wąskie ścieżki i górskie przełęcze, z wspaniałą panoramą gór i szerokimi dolinami. Jazda wycieczki mogą przyciągnąć każdego turysty. Są one dostępne dla turystów z różnych poziomów kształcenia, wytrzymałości, jak rytm grup ruchowych często nie zależy od czynnika fizycznego treningu podróżnych. Jednakże istnieją szlaki konne, które spełniają w specjalnych io niestandardowych dla doświadczonych jeźdźców, w tym jazdy konnej wycieczki na lodowiec Mensah, wschodnim zboczu najwyższy w Syberia Biełucha. To jest naprawdę ekstremalna turystyka: który jest przezwyciężyć jedynie szlaki Uzun-bom, znajduje się 30 metrów nad rzeką górskich Argut: zły ruch i kamienie z drogi zaczynają się kruszyć pod wodą. Wycieczka jazda odbywa się w odległych i nieznanych miejscach ludzie wzdłuż trasy są możliwe spotkanie z dzikimi zwierzętami.
Także w Górach Ałtaj jest popularny ten rodzaj turystyki jako stop, który pojawił się tu na początku lat 70-tych ubiegłego wieku. W tym czasie rafting na rzekach znaleźć nowe statki – tratwy, które zastąpiły tradycyjne tratwy dzienników, „Enhanced” kamer samochodowych; Nowy sprzęt bezpieczeństwa i ochronny. Obecnie Góry Ałtaj jest uważany za jeden z głównych ośrodków turystyki wodnej w naszym kraju. Złożoność stopu na Rapids burzliwych rzek – Katun, Chuya, Bashkaus, Chulyshman, Argut itp. – pozwala sportowcom zdobyć bezcenne doświadczenie i wygrać różne konkursy poziomie międzynarodowym. Co ciekawe, wielu zwycięzców konkursu pracują w prowadnicach letnie, instruktorów, pomagając podróżnych, którzy przyjechali na wakacje w górach Ałtaju, aby wdrożyć bezpieczną podróż i w pełni cieszyć się pięknem natury Ałtaju. Najbardziej popularny rzeka Ałtaju – Katun w zależności od miejsca stopu może być interesujące i ekstremalnych, którzy wybierają górną rzekę, a rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, które są oferowane, aby przejść na łatwy i przyjemny rafting na dole Katun. Średnia Katun – przyciąga tych, którzy nie mają zbyt wiele stopów doświadczenie, ale chcieliby poczuć dreszcz i konkurować z elementem wody. Jeżeli turyści biorą udział w kampanii wodnej, jednocząc Katun i jej prawy dopływ – rzeka z szybkiego czuję to zróżnicowana i mocne wrażenia są niemal gwarantowane! W przeciwieństwie do tego, że stała się już „klasyczny” stopu średnio Katun, dodając ciąg trasy Chui znacznie zwiększa jego złożoność.
Wakacje w Górach Ałtaj – Jazda konna, turystyka i podróże wody niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu, kto lubi zatrzymać się w dzikiej, romantycznej i gotowy do pokonania trudności, przez wzgląd na nowe doświadczenia.