670 Shares 5983 views

Lek „żel Diklak”. Instrukcje użytkowania

Lek „Diklak żel” odnosi się do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Leków stosowanych miejscowo. Składnik aktywny występuje diklofenak sodu – pochodną kwasu fenylooctowego. Lek ma lokalne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwreumatyczne wyraźny efekt. Aktywność leku na zdolność aktywnego składnika do hamowania syntezy bolesnych i zapalnych mediatorów. Ze względu na działanie leku odnotowano wzrost zakresu ruchu dotkniętych stawów, zmniejszenie nasilenia bólu w spoczynku i podczas ruchu. Przy penetracji skóry częściowo powoli wchłaniane.


Lek „żel Diklak”. Instrukcje użytkowania. świadectwo

Lek jest zalecany do zniesienia ból, stan zapalny i obrzęk w tle procesów reumatycznych w obszarze tkanek miękkich. Oznaczeniami obejmują zapalenie stawów, neuropatii, wyrwanie splotu ramiennego, zapalenie mięśni, zapalenie ścięgna, zapalenie pochewki ścięgna. Lek jest wskazany przemysłowych, sportowych, urazów wewnętrznych, skręcenia, stłuczenia. Oznaczeniami obejmują choroby zwyrodnieniowej stawów naturze (zwyrodnieniowej stawów kolanowych).

Lek „żel Diklak”. Instrukcje użytkowania

Lek stosuje się cienką warstwę. Częstotliwość stosowania dziennie – nie więcej niż 2-3 razy. W przypadku pojedynczego zastosowania wystarcza mazidła pasma 4-8 cm czas stosowania leku. – 10 do 14 dni.

Lek „żel Diklak”. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisać leki w przypadku nietolerancji składników u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Ze względu na małą badaniu wpływu leku na tle ciąży i laktacji, a także wobec braku niezbędnych informacji o jego bezpieczeństwo w tych okresach nie zaleca powołanie oznacza pacjentów i opieki podczas ciąży. Jeśli to konieczne, należy przerwać karmienie piersią.

Lek „żel Diklak”. Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

W kontekście częstego stosowania najczęściej obserwowano reakcje alergiczne. W szczególności pacjenci mają swędzenie, zaczerwienienie, podrażnienie pokrywę. Działanie system typu reakcji, zazwyczaj pojawiają się w przypadku stosowania dużej ilości mazidło, lub gdy stosuje się na dużych powierzchniach przez długi czas. Wśród negatywnych skutków zażywania narkotyków „Diklak Gel” (referencje pacjentów udowodnić) są wysypka, pieczenie, suchość skóry.

Aby uzyskać więcej informacji,

Lek należy stosować ostrożnie w obecności ataków astmy, predyspozycją do reakcji alergicznych, alergiczny nieżyt nosa i innych objawów spowodowanych przyjmowaniem leków przeciwbólowych i historii NPVM. W takich przypadkach zaleca się, przed rozpoczęciem leczenia dokonać dokładnej oceny stosunku korzyści do ryzyka.

Oznacza „żel Diklak”. Instrukcje. cena

Lek w aptekach można znaleźć kosztem 200 rubli.