427 Shares 8570 views

9 najbardziej oszałamiające łazienki w hotelach na całym świecie

Hotel łazienka może spowodować prawdziwą zazdrość. Oto dziewięć hoteli, gdzie łazienka jest imponująca zwłaszcza wspaniały widok, produkty higieny wysokiej jakości lub niezwykłą przestronność.


Hotel The Mark, Nowy Jork

Nic więc dziwnego, że w tym hotelu, mieści się w budynku wybudowanym w 1927 roku na Manhattanie, jest najdroższym pokój na świecie. Ten dwupoziomowy penthouse, których nie ma, ale sześć łazienki! Ponadto, znajduje się łaźnia parowa. Główny łazienka uzupełnia ogrzewanie podłogowe, telewizory z płaskim ekranem, wstępnie podgrzewany wieszak na ręczniki. Tutaj, głęboką wanną i oddzielnym prysznicem szkła. Wszystkie urządzone baterie niklowe. Kosmetyki są wykonane na zamówienie przez „Hermes”. Jest prawdopodobne, że po prostu nie chce się opuścić łazienkę!

Hotel Le Meurice, Paryż

Wszystkie łazienki w hotelu urządzone są w stylu Ludwika XVI. ozdobić je czerwoną pirenejski marmuru – to samo stosuje się w Wersalu. W jednym z najdroższych pokoju łazienka wyposażona w jacuzzi, wszystkie kosmetyki – najwyższej jakości, dodatkowo pokój oferuje wspaniały widok na Paryż. Chcesz tu znacznie dłużej niż to konieczne. W innej sali poświęconej Marco Polo, trójkątny sufit i łazienką w stylu antycznym, podłogi są pokryte różowym portugalskiego marmuru i drewna. Ten wysokiej klasy wnętrza, oszałamiające piękno – wakacje w Paryżu, zapamiętany na całe życie!

Ranch Calistoga, Kalifornia

Ośrodek ten położony jest w zacisznej kanion w Dolinie Napa i otoczony jest lasem. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem na zewnątrz na drewnianej platformie – można odpocząć wśród drzew bezpośrednio. Owija się wokół winorośli, umieszczony świeże kwiaty – procedura towarzyszy naturalnej aromaterapii. Są łazienki i prysznice wewnątrz, ze szkła i wyrafinowane wykończenie mahoń. Nawet w tym pokoju poczujesz się częścią natury. Jest to wyjątkowe wakacje.

Hotel Lion Sands River Lodge, Republika Południowej Afryki

To nie wpływa na zawartość kąpieli, ale fakt, że można zobaczyć przez okna. Ten hotel znajduje się w rezerwie, co jest jednym z najlepszych miejsc na safari. Biorąc prysznic wśród drewna i szkła, można podziwiać lwy, lamparty, słonie i żyrafy w pokojach. Wystarczy chwycić lornetkę! Jak żaden łazienką w każdym hotelu na świecie, więc jeśli kochasz zwierzęta, powinno się zwracać uwagę na to.

Hotel Vivanta, Malediwy

Ośrodek ten położony jest na prywatnej wyspie otoczonej jasny turkus wody Oceanu Indyjskiego. Chciałbyś myć zęby i od razu wskoczyć do fal? Tutaj można to zrobić, ponieważ drzwi do łazienki prowadzące bezpośrednio na pokład, gdzie można opalać się i z którego można zejść do wody. Jest to doskonały przykład realizacji relaksujące wakacje na Malediwach, luksusowy i zaciszne.

Resort Ponta dos Ganchos, Brazylia

Ośrodek położony jest na prywatnej wyspie w Brazylii. Jest otoczony lasem tropikalnym i znajduje się na plaży. Łazienki są bardziej jak małe ściany spa choinka, czekasz na śnieżnobiałe szaty, a przez okna na piętrze znajdują się leżaki. Wanna jest wystarczająco duże, aby pomieścić dwie osoby, a tam jest również sauna sucha i masaż mata. Wszystko to pomoże Ci w pełni zrelaksować się i cieszyć się spokojną atmosferą kurortu.

Hotel Le Royal Monceau Raffles Paris

Ten zabytkowy budynek znajduje się w niewielkiej odległości od takich atrakcji jak Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich, ale przyciąga nie tylko one, ale także łazienki! Pokoje designerskie meble, dzieła sztuki oraz łazienka ozdobiona srebrnym, dużo luster i oświetlone przez słońce z nietypowych sufitu. Kosmetyki „Clarens” i miękkie szlafroki uzupełniają doświadczenie. Nie jest zaskakujące, że ten hotel jest preferowanym miejscem gwiazd pierwszej wielkości – najlepszy prezent na wakacje jest praktycznie niemożliwe.

Hotel The Peninsula Hong Kong, Chiny

Ten hotel został zbudowany w 1928 roku, jest najstarszą w mieście i jeden z najbardziej luksusowych, nie tylko ze względu na wspaniałe łazienki. Są one ozdobione marmurem i wyposażone w internet, telefon i telewizję, jak również pozwalają cieszyć się doskonałą widoczność. O zachodzie słońca, cieszyć się kąpiel pianki tutaj będzie szczególnie miło – można obserwować ruch małych statków w Zatoce w zaciszu własnego pokoju.

Hotel Burj Al. Arab, Dubaj

Ten dwupoziomowy pokój w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Dubaju, wyposażony Gold graczy, prywatne kino, tutaj oferują usługi lokaja oraz menu z różnymi poduszki na łóżku! Z pokoju można podziwiać wspaniałe widoki. W łazience, z marmurowymi podłogami i oszałamiającym wykończeniem złota mogą pływać w okrągłej wannie otoczonej wysokimi kolumnami. Goście mogą korzystać z udogodnień w „Hermes”, który nie jest zwykle małe butelki i pojazdy pełnowymiarowe – na specjalne luksusu.