749 Shares 1166 views

Guma „Kama Płomień”: Opinie

Wielu kierowców zrobić poważny błąd przy poszukiwaniu opony zimowe są natychmiast odwracając oczy na Zachodzie. Jednak krajowi producenci mogą zaoferować ciekawe opcje dla opon zimowych, które na pewno nie zawiedzie. Jakie są przykłady? Ten artykuł będzie koncentrować się na oponach wyprodukowanych przez „Nizhnekamskshina” o nazwie „Kama Płomień”. Komentarze użytkowników o oponach w Internecie są niemal powszechnie dodatnia, więc należy zwrócić uwagę na to, czy chcesz niezawodne opony zimowe nie zbyt dużo pieniędzy. Tutaj dowiesz się wszystkiego co potrzeba: Dane techniczne, cechy, orientacyjny koszt kompletu opon „Kama-palność”, opinii użytkowników i wiele innych, które mogą być przydatne dla Ciebie przy wyborze opon w okresie zimowym.


parametry techniczne

Zanim przejdziemy do szczegółów gumy „Kama-płomień” w opiniach i ocenach, konieczne jest rozważenie gołe fakty, czyli właściwości techniczne tego modelu. Więc pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – jest to wskaźnik obciążenia, w tym modelu jest równa 91, to znaczy, że obciążenie może wynosić do 615 kg. Realizacja tych opon – bezdętkowych opon chociaż jest zima, ale jest studless, który ma pewne zalety w stosunku do tych modeli, które są dostępne kolce. Maksymalna prędkość, jaką można bezpiecznie rozwijać tych opon jest dość wysoka – to 160 kilometrów na godzinę. Jeśli nie znamy prędkość wskaźnika dla tego modelu – Q definiuje te opony, które mogą wytrzymać prędkość do 160 kilometrów na godzinę. Wysokość profilu model to 70 milimetrów, a wielkość obręczy – 16 cali. Oto główne cechy techniczne modelu „Kama Płomień” – opinie użytkowników na nie wpływ tych danych, są suche i kruche. Jednak nie wszystko o gumie można opisać w liczbach – i dlatego trzeba ten artykuł. Tutaj znajdziesz absolutnie wszystkie dane, które mogą być zainteresowani na tych oponach.

bieżnik

Jakie są cechy opon „Kama Płomień”? Opinie są pisane znacznie częściej w zimie, jak to było wtedy, a model ten jest używany, ale można je czytać w dowolnej porze roku – w tym upadku, czyli dokładnie wtedy warto pomyśleć o zakupie nowych opon samochodowych. Jednak opinie – to tylko subiektywna ocena, co, oczywiście, również odgrywa pewną rolę. Ale zanim odkrywania opinii użytkowników, należy zwrócić uwagę bezpośrednio do niektórych parametrów, które mogą Cię zainteresować. Więc, co sprawia, że ten model jako doskonały wybór dla surowej rosyjskiej zimy? Po pierwsze, ten specjalny wzór bieżnika składa się z nieregularnych kawałków – co zapewnia maksymalną przyczepność na śliskiej drodze. W jaki sposób? Fakt, że bieżnik składa się tak, że zapewnia ciągłą kontrolę nad powierzchnią drogi opony, co znacznie zmniejsza ryzyko poślizgu lub innych nieprzyjemnych niespodzianek. Naturalnie, wysoki poziom bezpieczeństwa został osiągnięty nie tylko ze względu na charakter rzeźby bieżnika – „Kama-palność” istnieje wiele innych czynników, które zmusi Cię, aby zwracać szczególną uwagę na opony Recenzje w zimie i w lecie można znaleźć w dużych ilościach, ale wzór bieżnika można spróbować tylko na własną rękę, aby upewnić się, że naprawdę daje możliwość nałożenia na śliskiej drodze.

powołanie

Nawet jeśli już wykazały, że opony te są idealne dla ciebie, to nie ma potrzeby spieszyć się i uruchomić ich zakupu. Fakt, że nie mają, niestety, istnieje szeroka gama rozmiarów. Nadają się tylko do klasy SUV 4×4. Jednakże, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem SUV, model ten idealnie nadaje się do was – i wydać znacznie mniej pieniędzy niż jakikolwiek inny podobny model zagranicznego producenta. Aby umożliwić poruszanie się po wymiary, zapraszamy do dokładnego oznakowania opon „Kama Płomień» – 205/70 R16. Liczba właścicieli SUV-ów, które zakupiły tę gumę, są bardzo pozytywne. Naturalnie, wszystkie jego funkcje zostaną opisane w dalszej części – również w drugiej połowie artykule znajdziesz fragmenty z opinii tych kierowców, którzy już mieli okazję do wypróbowania co opona „Kama Płomień» 205/70 R16, recenzje i opinie o tym modelu.

występy

Pierwszą cechą wyróżniającą ten model – końcówka jest wyposażona. Z ich pomocą opona staje się znacznie bardziej wiarygodne i stabilne, nawet na najbardziej śliskich i oblodzonych nawierzchniach. Testy wykazały, że to przez te występy, można znacznie łatwiej i skuteczniej przezwyciężyć wszelkie przeszkody śniegu. Więc ta opona specjalnie dla rosyjskiej zimy, kiedy czasem trzeba przełamać bardzo głębokim śniegu i podobnych pułapek pogodowych. Biorąc pod uwagę, że opony zostały opracowane w zakładzie Rosyjskiej, nie ma nic dziwnego w tym, że są one koncentruje się głównie na rosyjskich warunkach pogodowych w zimie. Dzięki czemu można czuć się swobodnie do zakupu opon „Kama płomieni” – są imponujące opinie, specyfikacje są na wysokim poziomie, a niesamowite funkcje technologiczne, takie jak występy, unieść model na nowy poziom.

warcaby opony

Szczególną uwagę należy zwrócić na przeciągi, które stanowią wzór bieżnika. W szczególności należy zwrócić uwagę na wysokość tych bloków, to ze względu na jej wygląd tak opłacalna Opony „Kama-płomień.” Komentarze użytkowników donoszą, że woda, śnieg i lód natychmiast wyprane bieżnika, zapewniając stałą przyczepność. Wiele modeli nie mają najgłębsze rowki, które szybko się zapełniają, dlatego woda i śnieg nie mają czasu, aby móc bieżnik – i opona traci przyczepność. W tym modelu, wszystkie umieszczone całkiem inaczej – kontrolery są bardzo wysokie, a rowki – głęboko, przy czym woda, brud i śnieg natychmiast wyrzucane z bieżnika w celu zapewnienia możliwie najlepszego przylegania do powierzchni jezdni.

Protector i lameli

Wiele zwrócić uwagę na to, jak dobry chwyt opon z każdej nawierzchni. Nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, dlaczego tak się dzieje. W ten sposób osiąga takie wyniki opony „Kama płomieni” 205/70 16? Opinii nie może dać pełnej oceny lekarza okulisty, a rzeczywisty ekspertów, którzy pracowali w tym modelu, to może. Okazuje się, że taki niewiarygodny poziom przyczepności osiąga się ze względu na fakt, że wzór bieżnika został wybrany na wyjątkowe opony. Ma kształt linii łamanej, która zapewnia najbardziej efektywne usuwanie wody, błota i śniegu. Oznacza to, że trakcja poprawi. Ale nie zapomnij o faliste lamele, czyli bardzo rowkami dzielącymi warcaby i tworzą wzór bieżnika. Byli również w niepowtarzalnym stylu, dzięki czemu takie skuteczność została osiągnięta.

Główne pozytywne momenty

Na jakie cechy powinien wybrać opony „Kama-płomień” na „pole”? Recenzje w tym przypadku pomoże Ci najlepiej. Użytkownicy twierdzą, że najważniejszą cechą, która najlepiej charakteryzuje ten model – jakość hamulca. Nie jest tajemnicą, że hamowanie na śliskiej drodze w zimie – to wielkie wyzwanie dla każdego kierowca. Opony i starać się przesuwać, co może prowadzić do utraty kontroli i wypadku. Im wyższa jakość opony, tym mniej prawdopodobne jest to, że podczas hamowania opony zaczynają się ślizgać – i ten model jest najwyższa jakość. Fakt, że hamowanie na tych oponach, nawet przy dość dużej prędkości jest bardzo szybki i zawsze udane. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie ma cierni, specjalnej mieszanki dla maksymalnej przyczepności opon, tak, że koło nie przesuwa dalej i zatrzymuje się dokładnie tam, gdzie potrzeba. Również na poziomie z doskonałych właściwościach hamujących użytkowników przeznaczyć stabilność – to jest również bardzo ważnym kryterium, które w dużej mierze zależy od wyboru opon zimowych. Kiedy jesteś w podróży w okresie letnim na drodze, dla ciebie nie ma problemu, aby utrzymać samochód na danej trasie, bez wahania lub odchylenia. Ale gdy warunki pogodowe gorzej, droga staje się śliska, samochód zaczyna jechać z boku na bok. W tym przypadku będzie opon wysokiej jakości i jest to kolejny dowód na to, że „Kama-Płomień” – to najwyższy stopień gumy. Jeśli urządzenie zostanie „uruchomiony” jest w oponach zimowych, można prowadzić samochód prawie tak łatwo, jak to zrobić w okresie letnim, suche i całkowicie płaska droga.

osiągnięcia

Można wybrać opony doskonale na każdym pojeździe należącym do klasy SUV-ów i crossoverów, w tym na krajowych marek odpowiednie opony „Kama płomieni” – na „Gazelle” (opinie kierowców potwierdzić), na „pole” i tak dalej , Należy zwrócić uwagę również na fakt, że model ten jest nawet zużytych opon do wyścigów zimowych. Na przykład, wielki turniej „Bajkał-Trophy” odbyła się w 2007 roku na jeziorze Bajkał. Zwycięzcami turnieju zostały wykorzystane w nim ta guma roku. Co więcej, nie są w stanie tylko do osiągnięcia sukcesu w turnieju – oni także ustanowił rekord prędkości dla ruchu na lodzie. Zauważ, że nie był to rekord turnieju, nawet rekord Federacji Rosyjskiej, a rekord świata. Więc jeśli opony wykazują podobne osiągnięcia w sportach ekstremalnych, to nie można się martwić o ich bezpieczeństwo na drodze.

cena

Ostatnie pytanie, które pozostaje do rozważenia ściślej – to ile to „Kama-płomień” opony 205/70 R16? Opinie nie dać precyzyjną odpowiedź na to pytanie, ponieważ ludzie tam powiedziano jedynie, że cena odpowiada jakości w porządku, a tańszy o tak wysokiej jakości ledwie można znaleźć. Ale to streszczenie wyrok – i jeśli chodzi o zakup, chcesz znać konkretną kwotę. Naturalnie, każda cena wywoławcza może być różne, ale należy przygotować około 3800 rubli za opony – odpowiednio, zestaw będzie kosztował około piętnaście lub szesnaście rubli. Jak wspomniano powyżej, stosunek jakość / cena tych opon są jednymi z najlepszych na rynku rosyjskim do grupy docelowej, czyli dla właścicieli SUV-ów i crossoverów. Użytkownicy w hotelu mówiąc, że tej relacji – 5 z 5, że jest doskonały, i tak dalej. Jeśli mówimy o przegląd, o którym wspomniano w artykule kilka razy – że nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej, co użytkownicy są izolowane głównie w ramach przeglądu tego modelu.

opinie

Ostatnią rzeczą, dowiesz się o oponach „Kama płomieni” – przeglądy właścicieli. Oni wielokrotnie wspomniano powyżej, ale jest teraz będą mieć najwięcej uwagi. Co dokładnie szczęśliwych ludzi w tym modelu? Niż pamiętała? Dlaczego warto go kupić? Zawsze lepiej jest wiedzieć, co ich zdaniem są prawdziwi ludzie, którzy już testowali opony w warunkach rzeczywistych. Pierwsze użytkownicy donoszą, że obsługa samochodu w obecności tych opon jest prawie taka sama jak w lecie. Ale w tym samym czasie ludzie pisali, że wszelkie nadzwyczajne umiejętności samochód nie dostać – ale od niego, nikt nie oczekuje, że coś nadprzyrodzonego chociaż zestaw gum kosztuje tylko piętnaście tysięcy. Ponadto użytkownicy pamiętać drogę hamowania, które, o dziwo, jest bardzo małe, i na różnych powierzchniach – zarówno na torze jak i na zwykłej drodze i na nierównym terenie. Również do plusów to użytkownikom swojej twierdzy – magistrala danych nie otrzymują jakiejkolwiek szkody w trakcie jazdy. Niektórzy użytkownicy nawet powiedział o tym, jak wpadli do głębokiej studni, uszkadzając oba koła i przednią oś, ale na oponach nie skakać nawet najmniejszy wstrząs.

Jednak są ludzie, którzy znaleźć winy z tego modelu. Na przykład, niektórzy użytkownicy pójść na oponach w lecie, pomimo faktu, że jest zima, bo nie podoba przyczepność w deszczu. Ale opinie są indywidualne, a także problemy, które opisują, więc trudno powiedzieć, co jest przyczyną tego lub innego zdarzenia na drodze – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość osób mówi, że uchwyt ten model jest po prostu wspaniały. I, jak wspomniano powyżej, stosunek jakość / cena w tym modelu – najlepszy z tych, które można znaleźć tylko w tej kategorii samochodów na rynku rosyjskim.