564 Shares 9814 views

Miód masaż antycellulitowy – słodki przepis na piękno.

Tsellyullit – to problem, który dotyczy wielu kobiet. W szczególności jest to istotne w okresie letnim, ponieważ notorycznie „skórki pomarańczowej” może dość zepsuć kontury rysunku. Zdaniem ekspertów, jednym z najbardziej skutecznych sposobów walki z cellulitem jest regularny masaż problematyczne obszary. Jednym z jego najbardziej popularnych i efektywnych form jest masaż miodowy z cellulitem.


Jak to działa?

Miodu zawiera minerały, kwasy, różne enzymy, metabolizm przyspieszenia, witaminy C, b, s, a także pewne hormony. Również w miodu jest obecny cynk, potas, molibden sodu. Wszystkie te elementy są niezbędne do przywrócenia normalnego metabolizmu – i to jest dokładnie to, co jest potrzebne miejsca dotknięte cellulitem. Med ogrzewa górne warstwy skóry, a następnie neutralizuje się szkodliwych osadów soli, a równocześnie poprawia krążenie krwi i promowanie odpływ nadmiaru płynu. Skóra jest wygładzona i staje się bardziej atrakcyjny dla oka, a oznaki cellulitu zniknie. Miód jest również doskonałym narzędziem do obierania (pozbyć się martwych komórek). Po tym wszystkim, czysta skóra jest znacznie lepiej wchłania wszystkie składniki odżywcze. Kolejny plus miodu – jest to naturalny środek dezynfekujący i doskonale chroni skórę przed zagrożeniami środowiskowymi.

Już po pierwszych sesjach masażu skóra staje leczonych obszarach bardziej delikatna i „na żywo” w postaci pozyskania normalny kolor. Innym ważnym czynnikiem: miód masaż relaksujący wpływ na układ nerwowy. To nie tylko zabawa – dla wspólnej przyczyny przyrostu masy ciała i wyglądzie „skórki pomarańczowej” jest stres i związane z nimi przewlekłe przejadanie się. Można więc powiedzieć z pełnym zaufaniem, że masaż miód ma cellulit na wszystkich stronach.

Jak jest procedura

W celu osiągnięcia i utrzymania widoczny efekt trzeba wydać co najmniej 12-15 sesji, prowadząc je przez cały dzień. Idealny do łączenia masaż miodowy cellulitu z regularnej aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania.

Miód masaż cellulitu można zjeść w salonie, i można nauczyć się robić samemu. W tym celu konieczne jest, w celu przygotowania wystarczającej ilości naturalnego płynnego miodu. Jeśli jest to pożądane, można dodać do niej spadek anticellulite olejki eteryczne (na przykład dowolnego z cytrusów). Procedura odbywa się w następujący sposób: umieścić na miodu palmowego i stosuje się go do obszarów problemowych skóry. Poczekaj, aż miód wypełnić wszystkie pory i delikatnie wchłaniane przez skórę, a następnie gwałtowny ruch oderwać rękę. Po pewnym czasie, miód, pracujemy, by stać się szaro-biały – organizm pozbywa się toksyn i złogów solnych. Jest to wskaźnik, że robisz to dobrze.

Masaż dla ud brzucha, pośladków i musi wynosić co najmniej 20 minut. Po jego zamknięciu miodu może być zmyty z ciepłą wodą. Przetwarzane miejsce powinno być rozłożone z antycellulitowy krem lub pocierać dowolny olej opiekuna.

Przeciwwskazania w tym procedurą następujące: alergiczne miodu, raka, wyprysków, wylewy podskórne lub inne uszkodzenia chorób skóry, gorączka, Blood. Ponadto, masaż może być trochę bolesne dla pań, które mają nadwrażliwego miękkiej skóry. Należy pamiętać, że może być dość bolesne z powodu specyficznych ruchów rękami odpadała od ciała, samego masażu miód cellulitu. Jeśli nie masz tych przeciwwskazań, powinno się spróbować masażu miód opinie cellulitu które twierdzą, że sieć wysoką wydajnością.

Miód masaż – to świetna inwestycja w swoim pięknem i zaostrzone rysunku.