835 Shares 4888 views

Biografia i przyczyna śmierci Andy'ego Hugera

Nie wszyscy wojownicy stają się legendami sportu. Ci, którzy przez wiele lat pozostawili ślad w sercach swoich fanów, nawet jeśli ich śmierć zasługuje na prawdziwy szacunek.

Jednym z tych legendarnych sportowców jest Samooki błękitnooki (tzw. Fanów), który zmarł ponad 15 lat temu. Do tej pory wielu nastolatków chce być jak ten największy myśliwiec. Artykuł ten zbada życie i przyczynę śmierci Andy'ego Hug'a.

Jego popularność dotknęła skalę – trenerzy uznali go za przykład dla jego determinacji i chęci wygrać.

Biorąc pod uwagę, że jego życie już się pokrywało z legendami, o czym mówią jego fani, rozważymy tylko te fakty, które osiągnął Andi Hug. Przyczyna śmierci legendarnego wojownika również przeplatała się z zagadkami, ale poniżej dowiesz się, co się naprawdę wydarzyło.

Zacznijmy od karate. Wielu uważa, że były to warunki życia, które sprawiły, że Andy dorastał.

Andy Hug. Biografia

Przyczyną śmierci tego wojownika z czasem zaczęto przykrywać legendami. Ale o wszystko w porządku.

Wielki wojownik z najlepszych czasów K-1 urodził się jesienią 7 września 1964 roku. Andy Hug był najmłodszym dzieckiem w rodzinie, składającym się z trójki dzieci i matki. Ojciec rodziny zmarł w tajemniczych okolicznościach, nigdy nie widząc małego mistrza.

Wielki myśliwiec z Szwajcarii spędził pierwsze trzy lata swojego życia w schronisku dla dzieci. Nie wynikało to z faktu, że nie był kochany. Matka po prostu nie miała okazji nakarmić trojga dzieci, więc ze łzami w oczach musiała dokonać tego trudnego wyboru.

W końcu Andy Hug został zabrany do babci i dziadka. Wraz z nimi spędził dzieciństwo w wiosce o nazwie Wahlen.

Każdy chłopiec potrzebuje ojca, który mógłby nauczyć go, jak radzić sobie z przeszkodami i pójść naprzód, zaciskając pięści. Wielu komentatorów sportu uważa, że z powodu braku takiej uwagi młody Hug postanowił kultywować niezbędne umiejętności poprzez sport.

Pierwszym hobby szwajcarskiego karate było piłka nożna. Byłoby zaskakujące, gdyby jego sportowa forma nie sprostała temu sportowi, biorąc pod uwagę jego popularność w kraju, w którym na każdym stadionie chłopcy dzielą się na drużyny i grają, zdobywając cele.

Mówią, że niezależnie od wybitnych ludzi, wszędzie są w stanie pozostawić swój ślad. Tak czy inaczej – sam decyduj się, ale w wieku 6 lat Andy już ma do narodowej drużyny piłkarskiej w kraju.

Żyło dalej, Hug dorastał i zaczął rozumieć, że każdy człowiek powinien mieć możliwość ochrony siebie i swoich bliskich. Szczególnie silne uczucie wzrosło w walce z rówieśnikami, które, jak każdy nastolatek na świecie, od czasu do czasu miały miejsce.

Musisz być w stanie wytrzymać dla siebie

Stało się tak, że przyjaciel w stoczni zasugerował, że idzie z nim na trening karate. Martial arts zaostrzył chłopca, a w wieku 13 lat, mając kilka nagród za nim, wolał kontynuować karate, pozostawiając piłkę nożną w przeszłości.

Nie dokonuj tego wyboru nie ze względu na fakt, że Andy nie mógł znaleźć czasu na wszystkie treningi. Wynikało to z faktu, że jego babcia i dziadek, którzy go przyprowadzili, byli dalekie od zamożnych ludzi i nie mogli zapłacić za swoje wesele z wnukiem.

Zaangażowany w karate, zdawał się ponownie odkryć. Dzięki jego celowości Andy był w stanie w pełni skupić się na rzeczach, które go interesowały. Cała jego uwaga skupiała się na treningu, który przez lata lubił coraz bardziej.

Osiągnięcia trwały ponad rok

Oszałamiające postacie: w wieku 15 lat został mistrzem kraju, rok później dołączył do narodowego zespołu karate kyokushin. Jak myślisz, co zrobił w ciągu roku? Nie wierzę – stał się jednym z założycieli nowej szkoły karate w centralnej dzielnicy Szwajcarii, miasta Bremgarten.

Interesującym faktem jest fakt, że nieustannie potrzebował zgody dorosłych, którzy mieli zgodzić się na swoje występy na konkursach, ponieważ uczestniczyli tylko gracze karate, którzy osiągnęli wiek 20 lat.

Na szczęście, Andy, moja babcia zawsze wspierała go we wszystkich jego hobbych. Ale mój dziadek był zawsze przeciwko karate był dokładnie okupacji, która da pierwszeństwo życiu Andy Hug. Wielu ludzi kojarzy śmierć myśliwca z ciężkim treningiem, na którym wyłożył nawet 100%, ale na wszystkich 200.

Nie miałem czasu na naukę

Wszystkim zainteresowanym Hug w tych latach jest stały trening. W ogóle nie myślał o studiowaniu, więc nie mógł pochwalić się dobrym osiągnięciem akademickim. Przez cały wolny czas próbował poświęcić się uprawiania sportu.

Kiedy Andy był w szkole średniej, jego dziadek zmarł, będąc jedynym żywicielem rodziny. Potem przejął ciężar mężczyzny w domu, osiadł jako asystent rzeźnika. Oczywiście, aby znaleźć czas na pracę, szkolenie i naukę, był źle zarządzany – nauka naukowa opuściła tło.

Mówi się, że w procesie szybkiego wzrostu Khug udało się nawet odwiedzić uliczny gang, ale nie ma na to konkretnych dowodów. Jedyne co można powiedzieć na pewno – Andy Hug w przyszłości zobaczył tylko jako trener i nikt inny.

Aktywne życie sportowe

Legendarny karate miał bardzo dużą wolę wygrać, a także chęć udziału w absolutnie wszystkich wydarzeniach. Jeśli w Szwajcarii miało miejsce mistrzostwo, z pewnością musiał wziąć w nim udział.

Pierwsze rozpoznanie przychodziło mu po zwycięstwie w mistrzostwach Holandii w 1981 roku. Po dwóch latach udało mu się zdobyć trzecie mistrzostwo świata w karate kiokushin, które tradycyjnie odbyło się w Japonii. Po tych zawodach o nim, 19-letniego wojownika, zaczęli mówić o wzrastającej gwiazdy karate.

Wszyscy pamiętali jego korporacyjny styl, który zawierał twarde uderzenia, a także dokładne kopnięcia w głowę.

Przesuwanie innych działań, z wyjątkiem karate, na drugi plan, był w stanie lepiej przygotować się na 4. Mistrzostwa Świata, w którym udało mu się dotrzeć do finału, pokonując wojowników o tytule. Ostateczna walka z obecnym szefem szkoły Kyokushin Kyokushin Akisei Matsui jest nadal nazywana klasyką.

Teraz uczą się i demontują wojskową technikę, a także motywują młodego bojownika do wyjawienia wielkiej woli zwycięstwa i powrotu. Andy Hoog, którego przyczyna śmierci zostanie rozważona poniżej, straciła walkę. Chociaż walczyli na tym samym poziomie. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że walka odbyła się w Japonii. W związku z tym społeczeństwo bardziej wspierało "własnych" myśliwców.

Marzenia się spełnią

Biorąc pod uwagę osiągnięcia Andy Hug w sporcie, łatwo stał się trenerem reprezentacji narodowej w 1988 roku. Pomimo tego, że spełniło się marzenie z dzieciństwa, nie przestał tego robić i stale wyznaczał nowe cele.

Szeroka publiczność Samuraj z niebieskimi oczami (jak nazywani są jego fanami) stał się znany z występów w K-1 po 1991 roku. W swojej pierwszej walce udało mu się pokonać swojego przeciwnika trzy razy – Ryūji Murakami.

Dziesiątki lat ubiegłego stulecia są najlepsze pod względem kariery sportowej – udało mu się przeprowadzić jasne i ekscytujące walki z wielkimi wojownikami na arenie K-1.

Udało mu się stworzyć rodzinę i zaczął wychowywać swojego syna

Poza swoją karierą sportową, w życiu osobistym stały się dla niego znaczące, gdy udało mu się pobrać ślub, dostał syna. Ale małżeństwo nie było tak szczęśliwe jak kariera zawodowego wojownika, a bliżej roku 2000 rozwiodł się z żoną.

A kto wie, co by mógł osiągnąć wysokość, jeśli nie ze straszliwej przyczyny śmierci. Andy Hug nawet nie podejrzewał, spędzając wiele godzin szkolenia, które wyjdzie z życia przedwcześnie.

Tak, każdy z nas idzie pod jednym niebem i niezależnie od tego, jak bardzo jesteś w życiu, choroba może nieoczekiwanie podkraść się. Andi Hug nie był wyjątkiem. Życie i śmierć są zawsze tam, szczególnie wśród ludzi, którzy są tak wyczerpani fizycznie, tak jak on.

Zastanów się, jak wszystko było.

Jaka jest przyczyna śmierci Andy'ego Hug'a?

Od czasu do czasu przychodził zobaczyć jego byłej żony i syna, gdy nagle w lecie 2000 roku czuł się źle. Odwrócił się do lekarzy z zarzutem o nieprzewidywalnych rzuceniach w upał, a także wielu krwawieniach z nosa.

W tym czasie lekarze nie znaleźli żadnych odchyleń, motywujących takie objawy jako konsekwencji kariery sportowej myśliwca. Przyczyną zgonu Andy'ego Hug jest białaczka, ale na tym etapie lekarze nie mogli zidentyfikować tej choroby. A on, jakby nic się nie stało, kontynuował przygotowania do nowej bitwy.

Trening zakończył się, gdy stracił przytomność podczas jednej z sesji treningowych. Po drugim badaniu lekarze stwierdzili szybko rozwijającą się białaczkę. Taka diagnoza była kompletnym szokem Andy i jego fanów. Przebieg zabiegu, który został przydzielony do myśliwca, nie pomógł pokonać dolegliwości. To była przyczyna śmierci Andy'ego Hug'a. Wielki wojownik zmarł 24 sierpnia 2000 roku.