295 Shares 9553 views

Specjalny prezent dla jego syn 5 lat

Dzieci – ludem nabytym: urocze, ciekawski i bardzo wdzięczny. Spróbować znaleźć dorośli tego człowieka, który autentycznie szczęśliwy skromny domowy karta lub opakowanie lodów za darmo. A dzieci są szczęśliwe. Świat dla nich nie jest jeszcze zawężona do materiału banalnej, nadal są w stanie zobaczyć wielki w małym. I to jest wielki – miłość.


Ponadto dzieci są wyjątkowe – wszystkie, bez wyjątku, każda matka daje jej dziecko jeszcze bardziej szczególne cechy. Był dla niej najbardziej inteligentna, najpiękniejsza, najbardziej erudyta, najbardziej aktywny … lista nie ma końca. A jeśli tak – najbardziej szczególny dzieci rzekomo dać niezwykłe prezenty.

Pierwsza runda data

Jest to nieco dziwne, że okres pięciu lat, o którym mowa w tzw okrągłe daty (niektórzy eksperci uważają, rocznice okrągłe i wielokrotności pięciu). Ale właśnie takie święto dziecka, konieczne jest, aby urlop był sukcesem i niezapomniany.

I główne pytanie poprzednie wakacje kilka tygodni będzie: „Jak wybrać prezent dla swojego syna na 5 lat? "

Nawet dla krewnych – matek i ojców, którzy znają jego mały syn lepsze niż innych członków rodziny, wybór będzie trudny. Maszyna dać banał, tym bardziej, że w przedszkolu już utworzyło mini floty, tabletu – nawet banalne, choć jest to w pewnym sensie i potrzebie. Więc co wtedy?

W zależności od ich wieku i preferencji syna: nowoczesne dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo twórcze, są zadowoleni, aby dowiedzieć się o świecie, uzależnionych od razu, ale z naciskiem na to, co oni są najbardziej zainteresowani.

Jasny encyklopedia dla dzieci z obrazkami, informacyjne i edukacyjne gry, sprzęt sportowy (piłki nożnej , a nawet prętów ściennych), dla urządzenia do gotowania popcorn – wszystko to jest twój syn, przyjmuję z takim samym entuzjazmem.

Co za urodziny bez Gratulacje interesujące?

Wystarczy dać prezent, ozdobione banalnych „gratulacje”, nie jest pożądane. Chłopak w tym wieku powinien już zrozumieć, że uruchomiliśmy materiał musi towarzyszyć szczere, szczere życzenie, aby w przyszłości nie skąpić na dobre słowa, nie wahaj się wymawia i był w stanie znaleźć.

Przedstawiając prezent synowi 5 lat, powiedz mu, czego oczekuje od ciebie. Na przykład, co był duży i jesteś dumny z faktu, że zna całą alfabetu. Dziecko będzie bardzo zadowolony usłyszeć pochwały w swoim wystąpieniu jako gratulacje z najbardziej szanowanych osób w rodzinie – rodzice, a nawet w obecności gości.

Nie tracą znaczenie i gratulacje z ust folii lub multgeroya. Animatorzy są zaproszeni do stron dziecięcych, doskonale zdaje sobie sprawę z działalności, a głos i maniery – wszystko będzie jak Sonny przyzwyczajony do oglądania na ekranie. Tylko tym razem – dla niego osobiście.

Jeśli oryginalna powitanie syna 5 lat czytania Spiderman, Sponge Bob, albo pirata z Karaibów, dziecko będzie miło być pod wrażeniem.

Placek jest?

Jest to chyba jedyna matka postrzegana jako tort dar do syna 5 lat – Urodziny zobaczyć dzieło sztuki cukierniczej rozrywki i nic więcej. Jeśli zwykły placek, to niech tak będzie – bez emocji u chłopców standardowe ciastka z kremem kwiatów nie powodują. Czy to rozczarowaniem jest to, że za mała lub za dziewczynami?

Aby nie zepsuć prawie dorosły chłopak świąteczny nastrój i spełnić jego oczekiwania, wznoszenie (lub zlecenia), ciasto Chłopięcy. Zwykle w tym wieku chłopcy uwielbiają samochody i bajki o nich. Bohaterem „Samochody” jest idealny do dekoracji deserów. Popularne ciastka w kształcie piłki nożnej nocnego miasta, statek, rekiny, zamek rycerski lub panoramy z postacią Supermana.

Przy zamawianiu należy pamiętać, że chłopcy rosną szybko, a placek 5 lat syn w pociągu z Romashkovo byłaby postrzegana je jako coś nie od wieku.

Wszystko w rym!

Jeśli rodzice mają dziecko utalentowany następnie uroczysty wydarzenie nie będzie nudny, dziecko poczuje, że jest on – centralna postać w ceremonii. Jednak triumf imprezę urodzinową dla dzieci może być wywołana tylko warunkowo – napęd, niepohamowana radość, dużo hałasu i wolność.

Ale nawet takie święto nie wyklucza czytanie poezji. Ale nie od urodzin, kiedy był w starym zabawia gości wspinając się na stołku, bohatera z okazji przez gości jako dar.

syn wiersz 5 lat – oryginalna, przyjemne i bardzo odpowiedni prezent od rodziców.

Próbki mogą być:

Nasz drogi Igor!

Skąd dorastał, synu.

I w jaki sposób można stać się mądry,

Tyle książki do czytania!

Skąd o nas zadowolony

Teraz jesteśmy szczęśliwi,

Że mamy taki jedno-

Najlepszy syn na świecie!

………………………………..

Człowiek dokładnie pięć!

Raduj się, chłopaki!

Gratulacje dźwięk

lemoniada Spray

Rozrzucone jak fajerwerki,

"Happy bezdey" wszyscy śpiewają.

I życzę wam wszystkim

Szczęście, radość w przeznaczenie.

I, oczywiście, dorastają,

Silny, rodzaj, odważny stać!

Wrażenia – to prezent!

Brak chłopców w świecie, obojętny na przygody. Wszyscy marzą o morzu, lotów, podróży. Tak zorganizować wspaniałą epopeję, nie czekając na syna dorasta.

Najlepszy prezent na jego syn 5 lat urodziny – uczucie: latanie w tunelu aerodynamicznym lub podróż do miski (zorbing) lub gokarty, czy lot balonem. A jeśli koniecznie musisz zaskoczyć swojego syna i dać mu bardzo ekscytujące doświadczenie sprawiają, że dla niego lekcję jazdy konnej lub pływanie z delfinami.

Wszystkie te rozrywki są bezpieczne dla dziecka, jak prowadzone pod nadzorem specjalistów, a gokart i zorbing aeropolet mogą razem. Latać z Papieżem lub „run”, pakowane w przezroczystą kulę, z matką – to zajęcie, że to urodziny!

Jeśli dziecko jest jak kreskówki, marzy o psie – dać mu. Syn może już być odpowiedzialny za „młodszy”, byłby chętnie angażują się w hodowli szczeniąt.

niesamowite domowej roboty

Czasy, kiedy mama może stworzyć prezent dla swojego syna z jego własnymi rękami, tylko podniesienie igły i związane ciepłe skarpetki, rękawiczki i szalik, zniknął. Choć piękny szalik z mitenkami pozostać w górze.

Pięcioletnie dziecko nadal nie akceptuje ubrania jako dar. Dla niego jest to, bez względu na to jak słodkie lub było – wygodne i niezbędne rzeczy dla których nabycie nie trzeba czekać do wakacji.

Znacznie więcej można zadowolić swojego syna, jaskrawo ozdobić drewnianego konia, który przystosowanego do taty, lub wyciąć oryginalną kartę z planszy. Nawet pięcioletnie dzieci zaczynają czuć się jak człowiek, kiedy się elegancką kartkę w formie koszula w kratę (jak papież) lub dżinsy kieszeń z etykietą, – Gratulacje, lub prosty wyglądające broszury, rozszerzając zobaczyć niesamowity design z kulkami, skoki śmiesznego człowieka rośnie z samolotu.

Jeśli nie obejmuje wyobraźnię, dar do syna 5 lat będzie To wygląda jak tablet lub laptopa – nie więcej. A jeśli spróbujesz, możesz być najbardziej powszechne i tanie rzeczy przynieść wielką radość dziecka.

Jakie marzenie chłopca?

O zabawek, ale nie te, które mają przedstawione w ciągu pierwszych czterech lat. Syn już wyrosły z nich, ale byłoby miło, aby dar zwyczaj miękkie małe zwierzęta lub ludzi. Niech to będzie jakiś troll z długimi nogami i szelmowski wyraz lub piłkarz z filmu – chłopców w wieku pięciu lat zaczynają patrzeć na charakter zabawek.

Ale jeśli te „z charakterem” nie istnieje, należy wykonać kolejny sen swojego syna: torów wyścigowych z miniaturowych replik prawdziwych samochodów, kolej, różne zestawy, podobnych do poważnego i „dorosłej” – dla młodego inżyniera lub mechanika. Jednak wszyscy chłopcy naprawdę lubię stylizacji. Zestawić samolot, statek, samochód z pomocą dorosłych, a następnie umieścić go na wszystko zobaczyć – ostateczny sen z jeżowców pięcioletnich gotowy, aby stać się posłusznym i wytrwałość.

Wybierz coś z tej listy – sprawiają, że najlepszy prezent dla swojego syna na sylwestra, na przykład. Lub urodziny. Albo po prostu dlatego.

Przewodnik wybór?

Ostrożnie zapytać mojego syna co chciałby najbardziej. Nagle, mylisz się, a zamiast planowanego rowerem, sny dzieckiem małej biblioteki, młody geograf lub marzy o kolekcji dysków z grami komputerowymi.

Aby twój syn odgrywa decydującą rolę w wyborze. I nałożyła prezent … Może on zadowolić dziecko na chwilę, ale potem rzucił go ponownie i marzysz o niej, a nie zdobyłem.