659 Shares 7043 views

Co jest przełącznik cam? Cechy i krzywka obwód

Cam switch – urządzenie, które jest przeznaczone do przełączania obwodów elektrycznych. Zasada działania urządzenia opiera się na zmianie częstotliwości zegara. Najczęściej przełączniki znajdują się w transformatorach. Są one również aktywnie wykorzystywane w przyrządów pomiarowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat przełączników, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę plan wspólnej modyfikacji.


Model obwodu

Wyłącznik obwodu zawiera ruchomy stykowe przełącznika. Bezpośrednio uchwyt jest przymocowany do spustu. Aby zmienić położenie styków urządzenia A Tetrode. Regulator jest zamontowany z modulatora. Filtry służą do stabilizacji częstotliwości w dół.

Urządzenia z podwójną końcówką

Przełącznik dwu-cam jest idealny dla transformatorów impulsowych. W tym przypadku, sterownik jest używany z adapterem. Napięcie wyjściowe na spuście znajduje się 3 V. izolatorów stosować uzwojenie ochronną. Wskaźnik przetężenia jest nie większa niż 5 A. Średnia czułość modulator mniejsza niż 10 mV. Prąd przewodzenia zależy od modulatora siły. Dla woltomierzy urządzenia te nie są odpowiednie.

modyfikację pakietów

Switch (cam, partia) jest wykonany na urządzeniach pomiarowych. W tym przypadku, modulator jest stosowany do wzmacniacza. Średnio, szybkość przewodzenia prądu wynosi 12 mikronów. Filtrowanie modeli ustanowionych przez otwarte i zamknięte. Nadawczo-odbiorcze stosuje się we wszystkich urządzeniach bez płytek.

Bezpośrednio kontakty są zamontowane w tylnej części obudowy. Regulatory modele przeznaczone są do dwóch lub trzech faz. Co do zasady, wyzwalacze służą pomocą przełącznika. Wskaźnik przeciążenia z nich jest A. 12 nie nadaje się do transformatorów impulsowych tego typu urządzenia. Jak podłączyć przełącznik rodzaju opakowania? Można to zrobić za pośrednictwem adaptera kontaktowego.

Modele dla transformatorów

Przełączniki do transformatorów mogą być wykonane ze spustem. W tym przypadku, modulatory stosować elektrody ruchomej. Wiele modeli posiada tetrody. Jest on zainstalowany wraz z izolatorami. Filtry wbudowane są wykorzystywane w celu zwiększenia prędkości przełączania.

W urządzeniach z wyzwalaczami przewodzenia prądu parametru jest nie mniejsza niż 6 mikrometrów. Ważne jest również, aby pamiętać, że czułość modulatora zależy od napięcia progowego zacisku wyjściowym. Jeśli weźmiemy pod uwagę modyfikację do 15, mają powyżej opcji nie przekracza 40 mV.

Charakterystyka urządzeń woltomierzy

Przełączniki tego typu są niewielkie i często są produkowane w trzech fazach. Wiele modeli użyć typu modulator operacyjnego. Urządzenie kontaktowy umieszczony w tylnej części obudowy. Wiele modeli stosowane ekspandera. Ten element odgrywa stabilizującą rolę.

Aby zwiększyć prąd przewodzenia potrzebne tetrody. Działają te części wyzwalacza. Mogą one być połączone przez śluzówkę lub izolatorów. Jeśli mówimy o wydajności, ważne jest, aby pamiętać, że próg napięcia wyjściowego przełącznika wynosi średnio 20 V. Prąd przewodzenia z parametrów operacyjnych wyzwalaczy nie przekracza 14 mikronów. Filtry są stosowane w wielu urządzeniach bez drutów.

Modele amperomierze

Przełącznik krzywkowy do amperomierzy jest bardzo wrażliwa. Wiele modyfikacji mają trzy fazy. Wyzwalacze w urządzeniach organizują dvuhperehodnogo typu. Ekspandery w tym przypadku odgrywać rolę stabilizatora. W wielu urządzeniach modulatory operacyjne wykorzystywane do amperomierzy. Elementy te mogą działać jedynie z rurki zaworowej. Aby połączyć je za pomocą adaptera niskich częstotliwości. Parametry napięcia wyjściowego przy spuście jest około 12 V. Ważne jest również, aby pamiętać, że prąd przewodzenia zwykle nie przekracza 5 mikronów.

Urządzenia do dwóch silników krętych

Przełącznik krzywkowy na dwa uzwojenia silnika jest dość popularne. Średnie napięcia wyjściowego dla modeli jest 3 V. modulatory są stosowane w takich urządzeniach, jak impuls lub operacyjne. Switched analogi są bardzo rzadkie.

Filtry służą do stabilizacji łańcuchy proces przełączania. Wiele urządzeń posiada tetrody ochronną. Elementy te są ustawiane przez dyrygenta. Parametr częstotliwości wyjściowej w modelach wynosi 40 Hz. Indeks wrażliwości wynosi około 3 mV. Jednakże, jeśli weźmiemy pod uwagę wersję z dwucyfrowym spust, a potem mają powyższa opcja jest 5 mV.

ON urządzenie serii

Prowadzenie tego typu polega na wykorzystaniu operacyjnego spustu. Modulatory mogą być instalowane z okładziną. W tym przypadku, transceivery są wykorzystywane bez filtrów. Dla transformatorów impulsowych modelu pasują idealnie. Dostępne urządzenia dla dwóch i trzech fazach. Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą opcję, przedłużacz stosowany typ dial-up. W tym przypadku prąd parametry przewodzenia równym około 6 mikrometrów.

Napięcie wyjściowe przełączników wynosi około 12 V. Jeżeli pod uwagę urządzenia w trzech fazach użyli ekspander dipolowa. Charakterystyczną cechą tych urządzeń jest uważany za nadwrażliwość. Używane model tego typu mogą być również zmniejszenie transformatorów.

ON urządzenie serii

Przełączniki z tej serii nadają się tylko do transformatorów obniżających. Modulatory są stosowane w urządzeniach typu telefonicznego. Regulator jest zamontowany na trzech etapach. Skontaktuj się z modeli znajdują się w tylnej części obudowy. Wiele modyfikacji tej serii produkowane są bez okładziny. Bezpośrednie podłączenie urządzenia następuje poprzez ekspandera. Ważne jest również, aby pamiętać, że rynek oferuje urządzenia z dwuwartościowych wyzwalaczy. Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest zwiększona czułość. Modyfikacja napięcie progowe wynosi 14 W.

Średni prąd przeciążenia ich ustawienie wynosi 3,5 A. W tym przypadku, modulatory tworzone są izolatorami. Istnieje również wersja z trzycyfrowym wyzwalaczy. Charakteryzują się one wysoką przewodność prądu. Odpowiednie urządzenia do tego typu transformatorów o niskiej częstotliwości. Parametr zużycie energii elektrycznej mają niski. Jak podłączyć przełącznik w tej serii? W rzeczywistości, można to zrobić tylko za pomocą adaptera kontaktowego.

4G10 Urządzenia serii

4G10 krzywka zarówno obniżenie oraz transformatorami impulsowymi. Parametr przewodzenia prądu w modelach do 6 mikronów. W tym przypadku, częstotliwość pracy jest około 45 Hz. Większość modyfikacji tej funkcji opiera się na ekspandery fazowych. W przypadku tych urządzeń z transiwerów odpowiednich modulatorów.

Regulatory często instalowane bez Tetrode. opcja czułość nie przekracza 10 mV. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie jest to modyfikacja do rezonansowych ekspandery. Ich charakterystyczną cechą jest wysoka ustawienie nadprądowe.

Częstotliwość pracy z modeli – około 55 Hz. AC Przewodność modelach wynosi 12 mikronów. Napięcie progowe wynosi 8 V. transformatory mocy nie nadaje się do tego rodzaju urządzenia. Warto cam (cena rynkowa) przełączyć około 1500 rubli.