698 Shares 7025 views

Zapadnięte oczy. Makijaż na zapadniętych oczu

Makijaż ułatwia życie dla kobiet, ponieważ może pomóc w celu skorygowania wady w wyglądzie. Może to być przebarwienia skóry, policzki kształt lub nos, zapadnięte oczy. W tym artykule będziemy mówić o makijażu dla zatopionych lub głęboko osadzone oczy.


Powody zapadnięte oczy

Dlaczego uzyskać podobny efekt u ludzi, a ponadto powstają cienie? Zapadnięte oczy mogą być spowodowane przez niektóre choroby lub sytuacji.

Aktywnych palaczy w czasie zauważyć zmiany w ich wyglądzie. Wydrążone oczy są wynikiem narażenia nikotyny w naczyniach których brak tlenu stopniowo zwężone. Odnosi się to również do biernych palaczy. Poza zapadniętych oczach, istnieje zwiększone łzawienie, uczucie dyskomfortu, jakby jego oczy zrobiły się piasek lub źdźbło.

Oczywiście, powodem może nie być tak dotkliwe. Na przykład, zmęczenie oczu wyraźnie wybitny ludzki, reagują negatywnie na brak snu, stres i niepokój.

Co jeszcze można przypisać przyczyn zapadnięte oczy i cienie?

 1. Związane z wiekiem zmiany – skóra starzeje, mniej tlenu dostarczana do tkanek i dlaczego są dołeczki.
 2. Procesy zapalne, w nerkach i pęcherzyka żółciowego.
 3. Zidentyfikowane trachoma.
 4. Zaburzenia nerek lub wątroby.
 5. Choroby sercowo-naczyniowe.
 6. Brak równowagi hormonalnej w organizmie.
 7. Nadmierna aktywność fizyczna.
 8. Odwodnienie w wyniku pewnych sytuacjach.

niuanse

Zapadnięte oczy są dość powszechne. Niektóre kobiety z podziwem patrzeć na gwiazdy z idealnych rysów twarzy i nie są nawet świadomi, że pod warstwą makijażu ukrywa te same głęboko osadzone lub zapadnięte oczy cienie. Nie jest tajemnicą, że profesjonalny make-up i wysokiej jakości kosmetyki mogą zdziałać cuda z kobiecego wyglądu.

Wizażystka, do czynienia z ludzką twarz z zapadniętymi oczami, należy najpierw zadbać o jak wizualnie wyrównać oczywista różnica, przedłużyć oko, ich jasne i wyraziste. W tym przypadku korekta jest bardzo ważne. Makijaż dla zatopionego oka obejmuje korzystanie z czarnym eyeliner, tusz do rzęs i jasnych odcieni perłowych.

typowe błędy

Jeśli zatopiony kręgi pod oczami i siniaki, a następnie wysłuchać następujących zaleceń:

 • unieść brwi, tak aby nie stworzyć poczucie ciśnienia w oku;
 • Nie należy całkowicie niejasne powieki za pomocą cieni, a jego oczy stały się jeszcze mniejsze;
 • niepożądany podkreślić fałdę nad wiekiem ciemnych cieni;
 • strzałka lepiej rysowane linii rzęs nie jest zbyt śmiały;
 • Węże okrągłe nie nadaje się do zapadniętych oczach;
 • Ciemne odcienie niebieskiego, fioletu, szare kolory nie pasują do makijażu, będą one sprawiają, że cienie jeszcze jaśniej.

Robi makijaż na własną rękę, należy stosować się do ogólnych zasad stosowania kosmetyków, ale też nie można zapomnieć o jednostki. Być może twój przypadek jest wyjątkiem od tej reguły.

Pozbycie się głębokich zmarszczek

Określony przez cienie zapadnięte oczy. Jak rozwiązać ten charakterystyczny wygląd? make-up tylko. Pierwsze użycie tylko korektorów jasne kolory, które są przetwarzane przez obszar wokół zapadniętymi oczami. Po drugie, pożądane jest, aby latać środki korygujące do tonu jaśniejszy niż fundamencie. W korektor jest stosowany do podstawowego tonu. Może być stosowany do mocowania lekkiego proszku, jest ona stosowana na górnej powieki, brwi i czoło.

Jak wspomniano powyżej, wyciąg czoło Lepiej miej oczy poszerza wizualnie. Aby to zrobić, linia wzrostu włosów są stosowane podstawowy odcień. Głęboka bruzda w tym przypadku pozostaje nienaruszona. Nyudovye użyć lepszego koloru, który jest naturalny. Wyjątkiem są odcienie różu, które tworzą efekt zmęczonych oczu. Odcień powinien być stosowany do telefonu powiece, eliminując zewnętrzne kąciki oczu.

Rozjaśnić przetłoczenie, które pomogą oświetlić efekt migotania cieni. Są one najlepiej umieścić na samej owczarni przed dotarciem do basenu. Wyjaśnienie kości czoła, aby pomóc ukryć głębokie fałdy.

technika makijażu

Cienie koloru bazowego stosowane tuż powyżej linii rzęs. Jeśli chodzi o codziennym makijażu, to nie ma potrzeby cieniu cień całkowicie wokół wieku. Jest wskazane, aby używać ołówka dla oczu i odcień tego samego koloru. W tym przypadku, można delikatnie rysować ołówkiem wzdłuż linii rzęs i trochę natrzeć. Rzęsy w wyniku będzie wizualnie nieporęczne. Strzałki długość powinna być taka sama jak brwi. Wreszcie zaostrzenia pęsety rzęski i poplamione atramentem.

Pierwsze makijaż dla zapadniętymi oczami, nie zapomnij o dolnej powiece. Jest to konieczne do przygotowania. Każdy wie, że odcień i proszek z górnej powieki upadku na dno, więc gdy potrzebujemy pomocy wacika do czyszczenia powierzchni i pracować jako korektor. środki zaradcze żółte odcienie oraz z podkrążone oczy, zielone odcienie pomóc uporać się z zaczerwienieniem. Korektor w dolnej powieki może być pokryta tonalnej podstawie lub cienką warstwą lekkiego proszku.

Jeśli zdecydujesz się przynieść ołówek dolną powiekę, a następnie upewnij się, aby zmiękczyć linie przy pomocy specjalnej gąbki lub szczotki do cieniowania. narożniki wewnętrzne oczu rozjaśnia odcienie koloru bazowego. Prokrashivaya rzęsy mascara, upewnij się, że nie są sklejone.

Wielkie oczy – iluzja wizualne

Zapadnięte oczy często w połączeniu z głębokimi gniazdami. Rozwiąż ten charakterystyczny wygląd, można użyć specjalnego makijażu pod nazwą „Chicago”. Okostnej i głęboka bruzda jest regulowana w taki sam sposób, jak wspomniano powyżej, tylko zmienia odcienie kosmetyków kolorowych.

Makijaż zatopionych oczu „Chicago” charakteryzuje przy zastosowaniu białych i czarnych cieni. Z pomocą lekkiego korektora niezbędnego do wybielania większość stulecia, gdzie skóra jest ciemniejsza. Czarne cienie są wymagane do izolacji zewnętrznych kącikach oczu. liniowej linii wydalniczy równoległe linie. Strzałka lepiej wyciągnąć z wewnętrznej do zewnętrznej kącie obserwacji granic i podniesienie brwi. Jeśli kołowego eyeliner niepożądane zapadniętymi oczami, to jest możliwe, aby doprowadzić eyeliner na dolnej powieki do środka i wtopić je. Mascara jest stosowana bardzo gęsto. Taki makijaż na przykład, nawet jeśli nie były zapadnięte oczy po odsysanie tłuszczu.

brwi

Brwi – część twarzy, która jest przedmiotem szczególnej uwagi w procesie makijażu dla zapadniętymi oczami. Idealnym rozwiązaniem byłoby szerokie brwi, ale to nie znaczy, że ta forma musi mieć wszystkie kobiety, które zatopione lub głęboko osadzone oczy. Wskazane jest, aby skonsultować się w tej sprawie z artystą makijażu w salonie piękności lub salonie kosmetycznym. Odśwież zwykły sposób, można korzystać z nowych formularzy.

Ciekawa wizerunek kobiety nie można sobie wyobrazić bez makijażu. Kosmetyki pomóc ukryć niedoskonałości, takie jak zapadniętymi oczami.