373 Shares 3953 views

Utalentowani aktorzy. „Mnożenie Grieve” – pokaz o miłości, zdradzie i wielkich pieniędzy

Pod koniec lutego 2005 TV Channel „CTC” zaczął wykazywać 12-epizod telewizyjny film „Pomnażanie smucić.” Ta tajemnicza i romantyczna nazwa kryje się ostry serii detektywistycznej, luźno oparty na powieści Georgiya Vaynera o tej samej nazwie. W każdej serii pokażemy różnorodność ludzkiej natury rosyjskich aktorów.


„Pomnażanie Grieve” seria środku dwa tysięcznej, można przypisać do sagi o ludziach z dużych pieniędzy. Pod znanego pisarza skonfigurowany mikroskopem były tak zwane „nowe rosyjskie” z ich pasji „bezpośrednio na Szekspira”.

Fabuła obrazu

Wiele lat temu, będąc jeszcze dzieckiem, te trzy chłopaki grali i spędził prawie codziennie razem. Byli pewni, że to będzie trwało wiecznie. Ale po wielu latach silnego dzieciństwa przyjaźni jakby były tylko pamięć zabawne przezwiska, które kiedyś nazwał siebie, grając Indianie – odważny kot, koń i Sly wierny pies. Los postanowił, że wszyscy udaliśmy się do różnych stron.

Ich życie zostało zawrotnym oszustwo i odpalił je tak zręcznie, że wydawało się po prostu niemożliwe. Ale dużo pieniędzy stał się okrutny test przyjaznych uczuć, które doprowadziły do zerwania. Pieniądze, broń, zazdrość, stopniowo podzielone i wyobcowanych uprawiane dzieci od siebie. Ale głównym powodem rozstania przyjaciół miał miłość do tej samej kobiety.

Wiele lat minęło. Jeden z przyjaciół Sergey Ordyntsev (Prawdziwa konia), stał oficer Interpolu; Drugi Alexey Serebrovsky (Sly psy) – oligarcha; Trzeci, Konstantin Bojko (Courageous Cat) – Były mistrz olimpijski.

Każda cecha starannie opracowanych i ich osobiste doświadczenia przedstawia aktorów filmowania. „Pomnażanie Grieve” był jednym z najlepszych serii w środku dwóch tysięcy.

Przyjaciele, rywale czy wrogów?

Dwa z trzech przyjaciół rozpocząć poważną showdown: chce się zemścić na kolejne Warped do końca życia. Pochodzą one do punktu, w którym znajomi będą już nie tylko rywale i wrogowie. Stopniowo, wszystko pójdzie na fakt, że morderstwo zostało szykuje. A następnie dwaj przyjaciele muszą być trzeci.

Dziewczyna, z powodu której wybuchł pożar pasji staje żonaty żona. Ale bogate życie, jak się okazało, nie daje przytłaczającą szczęścia. A to nie wszystkie zwroty akcji, które wyświetlane serii „Pomnażanie smucić.” Aktorzy i role one wykonywane na zdjęciu, więc połączyła że obserwując filmowej w ramach procesu może się wydawać, że główni bohaterowie są przyjaciółmi, a nie tylko na ekranie.

Weiner bohaterowie – twórcy duże pieniądze

Wielki twórca był autorem powieści „Pomnażanie smucić.” Aktorzy i roli grali w serialu o tym samym tytule, opowiada o relacjach, spakowane przez lata. Mottem powieści stał się przykazanie z „Kaznodziei”: „W wiele mądrości jest znacznie smutek, a kto rozmnaża umiejętny smutku.”

Georgij Vayner (mianowicie – książka „Papież” tej skomplikowanej historii) argumentował następująco. Powiedział, że trudno jest od razu dowiedzieć się, kim są „pomnożenie smutek.” W powieści jest duże pieniądze decydentów. Zwykle są one nazywane magnaci, „nowych” oligarchów rosyjskich – ich istota z niego nie może się zmienić. Ci ludzie stali się mistrzami elementów, które nagle zaatakowali Rosjan. To był bardzo poważny, mocny, nawet straszny element – element pieniędzy. W czasach socjalizmu, ludzie sobie radę bez nich, tak jak system wymiany barterowej, choć ubogi, ale istniał. Ale prawdziwe pieniądze przyszedł znacznie później, kiedy to rozpoczął redystrybucję własności. I który zmienił wszystko: ludzie, relacje. Zmieniło się na zawsze koncepcję miłości, przyjaźni … więc pytanie „Jaką książkę” Weiner odpowiedział, że pieniądze, a na pytanie „Kim jesteś?” – o oligarchów.

W obsadzie obrazu

Niezwykle aktualny dramat karnej natychmiast podbił serca milionów widzów. Seria Aktorskiej Pomnażanie Grieve „powiedział o prawdziwej przyjaźni dzieci i że może być zachętą dla trzech mężczyzn, którzy byli razem z dzieciństwa i najlepsi przyjaciele stają się nie tylko wspólne przeciwnicy, ale nawet w brutalny, okrutny, nie wiem nie najmniejszej litości dla wrogów.

Wielcy aktorzy zostali wybrani. "Pomnażanie Grieve" stany młodych artystów i tych, którzy znali ten kraj przez dziesięciolecia: Valentine Smirnitsky i Nikolai Chindyaykin, Evgeniya Kryukova i Daria Moroz, Stanislav Lyubshin i Ivan Roldugin, Natalia Rogozhkina i Boris Klyuyev.

nieodłączny

Jedną z głównych ról – Bojko Cat – grany przez aktora Ilya Shakunov Petersburgu. W ciągu ostatnich kilku lat był uważany za jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorów.

Oligarcha – Sly Dog – grał Anatolij Bieły. Pomimo faktu, że miał już kilka ról, a mianowicie rola Serebrovskii stał się pierwszym głównym dla aktora. Reżyseria: Oleg Fesenko starałem się zachować w obrazie autora wszechmocny porównania oligarcha Serebrovskii ze starożytnego greckiego króla Midasa, który miał możliwość, aby w złoto wszystko, co dotknęło (który później stał się jego przekleństwem). Aktor z wyglądu bardzo podobny do dzisiejszych potentatów jak wszechmocny właściciela firmy.

Oficer – wierny rumak – grał Alexey Makarov, znany widzom z filmu „Woroszyłow Sharpshooter”. To właśnie on został pomyślany pisarzy próbuje zapobiec kompletny rozdźwięk między jego dwóch przyjaciół. On – prototyp dzisiejszego rycerza, który wierzy w ustalonym wiele lat temu przez jego przyjaciół prawdy.

To dzięki Georgiyu Vayneru – rodzaj wirtuozowskich słowy – udało się stworzyć wszystkie postacie z serii interesujących i znaków specjalnych. Jest grany przez aktora. „Pomnażanie Grieve” (serial TV) zdecydowanie dał to wszystko. Wszakże w rzeczywistości – kilku przyjaciół, dziewczynę, bogactwa i zdrady, które mogą być interesujące? Ale to były postacie, ich myśli i dążenia szczególnie cenne dla publiczności. Każdy z nich dostaje je praktycznie rodzina człowiekiem.