175 Shares 6174 views

Sen Interpretacja: What Dreams lilie

Jak wiadomo, w snach, możemy prividetsya różne obrazy i przedmioty. Czasami jest to coś przyjemnego, a czasem marzymy naprawdę przerażające, lub, przeciwnie, wszystko jest w porządku. Dziś skupimy się na najnowszej wersji. Na przykład, oferują, aby dowiedzieć się, co śni lilie. Obiecuje, czy ta wizja jest czymś dobrym lub przyjemne lub, wręcz przeciwnie, powinien być przygotowany do niektórych nieprzyjemnych wydarzeń? Odpowiedzi na te pytania pomogą nam jedne z najbardziej znanych i wiarygodnych interpretacje kolekcje dostępne już dziś.


Dlaczego marzenie konwalie: Sen Miller

Na początek proponujemy, aby dowiedzieć się, jak interpretować tę wizję znany amerykański ezoteryczne. Tak więc, według Gustav Millera, te kwiaty, a także wszystkie inne udane przejęcia i obiecują wszelkiego rodzaju zabawy, jeśli widzisz je w ogrodzie. Ale dotyczy to tylko tych przypadków, w których lilie są piękne i jasne. Uschnięte i suszone kwiaty są prekursorami różnych kłopotów. Jeśli marzysz o lilie rosnące na glebach ubogich, to w prawdziwym życiu, można spodziewać się smutne wydarzenie. Ale ta wizja, nie ma innej interpretacji. Według niego, dzięki energii i motywacji będziesz w stanie pokonać wszystkie przeszkody na twojej drodze i osiągnąć pożądany.

Marzyć interpretację od A do Z

Dlaczego sen z konwalii, według interpretacji źródła? Jeśli płeć piękna noc śniło, że zbiera na polanie lub w innym miejscu z pierwszych wiosennych kwiatów, wtedy może się wydawać, że jest w ciąży. Jednak wizyta u lekarza przekonać jego odwrotność. Sen, w którym wdychać zapach konwalii, obiecuje znajomości z płcią przeciwną, która pozostanie w swojej silnej pasji i siły, aby zapomnieć o wszystkim innym.

Dlaczego marzenie konwalie: książkę marzenie Biały Mag

Ten zbiór interpretacji zapewnia, że konwalie, wymyślił w nocnych snach, są zwiastunem smutnych wydarzeń w prawdziwym życiu, które sprawiają, że czujesz się samotny. Ale nie poddawaj się, bo to dzieje się w życiu każdego z nas. Samotność może nawet korzystać z nami. Spróbuj zacząć cieszyć się czas, który spędzają samotnie. Kwitnące konwalie w obietnicy sen otrzymać prezent w rzeczywistości, o której zawsze marzyłeś, ale nie byli w stanie samodzielnie kupić tę rzecz. Czuć zapach tych kwiatów – odwiedzić miłego człowieka. Jednak w trakcie rozmowy z nim, dowiesz się o czymś, co jest mało prawdopodobne, aby zadowolić. Co oznacza sen, w którym dałeś komuś bukiet konwalii? Wizja ta przewiduje, że w najbliższej przyszłości jesteś poważnie porwać człowieka, który wcześniej nie brał pod uwagę atrakcyjne. Co więcej, możesz zawsze myśleć o nim z pogardą, i nie uważają za godne waszej uwagi.

Oriental Dream Book

Jeśli marzysz, że możesz oddychać w cudownym aromatem konwalii, w prawdziwym życiu, to prawdopodobnie naprawdę chcesz rzucić wszystko i zostać sam z naturą, cieszyć się jego pięknem. Jest możliwe, że jesteś teraz na skraju zakochania, i bardzo szybko, to uczucie zostanie ujawniony w pełnej krasie. Jeśli marzyłeś, które zbierają konwalia, można oczekiwać radość rodziny.

Wielkim marzeniem Book

Dlaczego marzą bukietem konwalii? Ta wizja, według autorów tej kolekcji mówi się, że kochał jeden pod żadnym pozorem nie będzie tolerował zdrady ze strony użytkownika. W związku z tym, należy, jak mówią, aby kontrolować siebie, aby nie stracisz bratnią duszę. Jeśli marzysz wybrać konwalie, szybko lub w lub urodzą znajomych w rodzinie dziecka. Ciężarne jako płci takich wizja zapowiada narodziny zdrowego i silnego dziecka. Kwiaty w wazonie w domu wskazują, że zamiast ulotnej radości przychodzi smutek. Poczuj zapach lilii na dolinę – należności od przyjaciół miła wiadomość.

Marzyć interpretację XXI wieku

Autorzy tej kolekcji jest uważany lilie jako symbol dobrych uczuć i czystości myśli. Tak więc, jeśli marzył o kwiatach, ukochanej całkowicie wierny Tobie. Suszone lilia również mówi, że jesteś zbyt wymagający w stosunku do innych. Z tego powodu często są w stanie podrażniona.