200 Shares 7601 views

Piękny kot w domu – jest to maksymalna pozytywne!

Współczesny człowiek już nie wyobrażam sobie życia bez kotów domowych, co przyczynia się do domu i rodziny najbardziej pozytywny. Od dawna uważa się, że koty są w stanie cudownie łagodzi ból fizyczny osoba łagodzenia stresu lub zmęczenia. Notoryczny szósty koty zmysłów wciąż prześladuje nie tylko do ich właścicieli, ale także naukowcem. Koty mogą nie tylko zidentyfikować swojej intuicji, niektórzy ludzie udali się do domu (dobre lub złe), ale również w celu przewidywania problemów, pokazując wszystkie jego niespokojne widoki opanować bezpośrednie obraźliwych nieszczęście. Kolejna niewyjaśniona i zaskakujący wpływ kotów na ludzkich naukowców zdrowia rejestrowane stosunkowo niedawno – to niski odsetek układu krążenia i nowotworów u ludzi, którzy robią większość swojego życia i żywych kotów żył. Fakt ten okazał się już przez ekspertów naukowych na Uniwersytecie Stanforda.


Oprócz wszystkich powyższych takie cechy wspaniałego zwierzaka, jak kot, istnieją również nieważne walory estetyczne tych zwierząt. Ich piękno, miękkie futro i mruczenie dostarczyć prawdziwą estetyczną przyjemność i właścicieli moralnych. Piękny kot w domu – to jest naprawdę standard komfortu, ciepła i tajemniczej relacji z osobą kota. W celu wybrania się taki wspaniały puszysty kochanie, możesz odwołać się do felinologia w arsenale, który od dawna miał duży zapas ras kotów. Piękne Rasy kotów cechuje ich niewątpliwej odwołania, czy jakość futrze lub małego pięknego twarz z niezwykłymi oczami. Jest to bardzo ważne przy wyborze kota zwrócić uwagę na jej ciało, włosy, za które potrzebują opieki, szczegóły odnoszące się do jego mocy, i tak dalej. D. Większość rodowodem koty mogą wyglądać brzydko, jeśli nie dbać o nich i dać im uwagę.

Piękny kot, którego zdjęcia zostały zaprezentowane tutaj, różnią się w niektórych funkcji, takich jak wygląd i charakter.

Europejski krótkowłosy rasa ma jeszcze nazwy takie jak celtic kota. Piękny kot z kolorem różnego rodzaju :. marmuru z białym polu – Tobby lub pręgowany, szynszyle, brązowe z czarnymi plamami i innych okrągłą głowę kota ze względu na szeroką czaszkę ma prosty nos i mocny podbródek. Jedną z charakterystycznych cech tej rasy jest to, że czubek nosa i podbródka powinny wpaść w jednej płaszczyźnie pionowej. Łapy są zaokrąglone, z silnymi mięśniami. Ogon jest gruba, zaokrąglone na końcu. Mutacje genetyczne jest niewiele, więc zdrowie ogólnym tle stosunkowo pozytywne. Ten kot jest dość skromny w pielęgnacji i karmienia. Uwielbia grać, aby łapać myszy i szczury, wolności waluty i nie będą tolerować braku szacunku do niego.

Meynkun – bardzo duży, ale bardzo piękny kot. Normalnej wadze dorosłych osiągnie 15-16 kg. Ich długości płaszcz z kolorem pracz płaszcza długo krzaczaste ogona i uszu igłowe w unikalny zwierzęcia. Jednak na nogi i głowy włosy krótszym niż całego ciała. Oczywiście, taki kot wymaga dużo uwagi, jeśli chodzi o uwodzenie. Oczy są duże, okrągłe, zielony lub żółty. Przez naturę pięknymi kotami, które są uważane za bardzo dumny, ale mimo to przyjemny rozmawiać. Ulubioną rozrywką – polowanie jest tak łatwo złapać wszystkie myszy w domu i uderzył go w nogach ptaków w stoczni.

Turecki Angora jest uważany starożytne i piękne rasy. Biały kolor sierści i różne kolorowe oczy z daleka często nadal charakteryzować to rasa kotów jest najbardziej niezwykły i atrakcyjny. Koty te nie wyróżniają się dużym rozmiarze, w większości są małe HVD skały. Głowa kształt – trójkątny z zaostrzoną pyska do nosa i wysokich, prostych stojących uszach. Ogon jest długi i gęste. Łapy są cienkie i długie. Dobre myśliwych. Charakter jest niezależny na tyle, kot nie wykazuje szczególnego wigoru. Dedykowane i inteligentne, lubią żyć z mężczyzną.

Amerykański krótkowłosy kot rasy jest związane z egzotycznych ras dla regionu słowiańskiego. Jest to piękny kot z jasnym szlachetnym umaszczeniu. smugi kolorów są i szarym i brązowym z ryzhinkoy i czekolady itp Istnieje również odpowiada szynszyle, czarne i białe, lawenda, Himalayan, niebieski, czerwony, itp szkieletu bardzo silne i szerokie .. okrągły łeb, szeroki szczęka grubości ogon i łapy. Oczy są okrągłe i podkreślone. Bardzo terytorialne, energiczny gry i polowania, ale w inny sposób spokojny i zrównoważony.

Rosyjski niebieski kot jest bardzo popularny, a jego piękne umaszczenie z niebieskiej mgły i przyjemnym jedwabista w dotyku. Jej ciało jest wydłużone i wdzięku. Szczególnie wyróżnia jej długą szyję i mocny szkielet, który jest zauważalny nawet w twarz. Migdałowe oczy i szeroko osadzone, stojące uszy, wydłużone i szeroko. Osobliwością jej charakteru jest ciekawość, towarzyskość i zdolność, aby uspokoić osobę z ich cech nadprzyrodzonych mocy wrażliwości i wnikliwości. Uwielbia szeroką przestrzeń, więc mogę spać, gdzie jej się podoba. Koty tej rasy są bardzo inteligentne i mają dobrą pamięć. Jeśli czuje się nieswojo, albo jakieś problemy, wie, jak pokazać, że jest dostępna dla właściciela. Okropny nie toleruje zamkniętymi drzwiami być sama w domu, aktów przemocy.