423 Shares 4402 views

Program do nagrywania wideo z ekranu

W życiu, często z sytuacją, w której chcesz nagrywać, co dzieje się na wideo na monitorze komputera. Może to być normalny przelew online, prezentacji PowerPoint lub poznawcze solucja poradnik wideo – wszystko zależy od okoliczności. Ale bądź co bądź, bez specjalnego oprogramowania dla takich celów, niestety, nie może zrobić.

Programy Online obfitują fotografowania ekran, jednak większość z nich – zagranicznego postępowania, który jest określony przeszkodą dla użytkowników domowych. Rzadkie wyjątki są, być może, to program w języku rosyjskim do przechwytywania wideo z ekranu – „Ekran Camera”. Wśród głównych cech tego narzędzia także projektowania i edycji różnych funkcji eksportowych.

Sama ekranu „Camera” nieskomplikowany – przyjazny interfejs w języku ojczystym, duże przyciski, łatwe czynności nawigacyjnych. Małe okno, które widzimy przy pierwszym uruchomieniu narzędzia, prosimy o wybranie najbardziej istotne dla naszej działalności. Możemy albo nagrać nowy film od podstaw, lub powrócić do starego projektu, lub udać się do jednej z sekcji samouczka online.

Zapis wideo z ekranu zapewnia wybór żądanego obszaru do przechwytywania ekranu – pełny, tylko fragment lub konkretnego okna. Rozmiar wideo jest ustawiona ręcznie przez użytkownika. Masz również możliwość jednoczesnego wideo zapis dźwięku w przypadku tego zestawu mikrofon. W ten sposób nagranie można skomentować. Po naciśnięciu na „gorący klawisz” zapis zostanie zatrzymany i świeże tworzenie można oglądać w wbudowanym odtwarzaczu.

Jednak ta praca nie kończy się wraz z screencast. Teraz może być łatwo przetwarzane w edytorze. Szczegółowo, wideo doprowadza do perfekcji przez przycinanie zbędnych fragmentów, dodać muzykę i wygaszacze ekranu. Wszystkie niezbędne szablony już dostępne w programie. Wszelkie wygaszacz ekranu z kolekcji, można zmieniać według własnych upodobań, lub pozostawione bez zmian. Ramy muzyczny zawiera zbiór neutralnych kompozycjach całkiem właściwe tło emocjonalne planowanego filmu. Użytkownik ma pełne prawo do pobierania oraz własnych plików audio.

Program do przechwytywania wideo z ekranu obsługuje wiele opcji dla zachowania uzyskanego obrazu. Naszym zdaniem, najbardziej popularne jest tworzenie filmów wideo do popularnego hostingu YouTube i Vimeo. Ale można też konwertować prawie każdy format wideo samouczka do przechowywania na komputerze i wysłać przez e-mail. W tym drugim przypadku mówimy o rozszerzeniach MP4, AVI, MOV, MKV itp

Wypalić DVD-Video – Innym miłym dodatkiem do funkcjonalności programu związanego z projektów eksportowych. można od razu nagrać duży przewodnik wideo lub transmisję online w napędzie i ktoś do oddania, bez korzystania z oprogramowania firm trzecich do cięcia. Na szczycie tego wszystkiego, zanim wykroje nagranie może być ułożone interaktywnego menu.

Podsumowując, możemy podkreślić, że graficzny interfejs programu „ekran aparatu” – to jest podstawą jej konia, bo to właśnie dzięki temu będzie w stanie zrozumieć nawet najbardziej niedoświadczony. Naszym zdaniem, ten kompaktowy i bogatej w przydatnych funkcji doskonałe narzędzie do nagrywania wideo szybko i wysokiej jakości z ekranu, bez względu na to co chcesz przechwycić.