391 Shares 4608 views

Tajemnice atrakcyjności: bielizna korekcji figur

Nie jest tajemnicą, że kobiety w każdym wieku wyglądają atrakcyjnie. W tym celu przez długi czas wymyślili drobne sztuczki, które mogłyby urok młodych dżentelmenów. W wielu przypadkach, jak mówią, piękno wymagało poświęceń. W imię piękna przetarły usta gorącym pieprzem, aby nadać im szkarłatny kolor, zasłokiwszy się szczelności gorsetów, w niektórych plemionach wydłużyły szyje za pomocą metalowych pierścieni, przebijały nosy, usta, nosiły buty, aby skrócić stopę. Ta lista może być kontynuowana. Ale dziś, aby dobrze wyglądać, nie trzeba "wyśmiewać" siebie.

Teraz, jeśli dziewczyny uprawiają sport, spędzają czas na ciężkich treningach, a wynik pozostawia wiele do życzenia, a postać jest daleka od ideału, aby przydać się specjalnej bieliźnie w celu poprawienia rysunku . Oczywiście nie warto czekać na cuda, ale może zdjąć kilka centymetrów od talii.

Istnieje kilka rodzajów prania: ciągnięcie, modelowanie i korygowanie. Bielizna do mocowania z reguły wykonana jest z gęstej tkaniny i ma sztywną konstrukcję. Możesz znaleźć inną nazwę do ciągnięcia bielizny – bielizna do utraty wagi. Można go nosić na okazję, ponieważ bardzo mocno naciąga skórę, w związku z tym krążenie krwi jest zakłócone. Ponadto, przy dłuższym kontakcie ciała z gęstą tkanką mogą wystąpić alergie. Jeśli zauważysz, że podczas noszenia tej bielizny, skóra pot cùng się, należy umieścić z niego naturalny materiał.

Bielizna modelująca może dodawać objętości, jeśli nie są wystarczające. Zawiera biustonosze z wypełniaczami do powiększania piersi .

Bielizna do korekty rysunku ma na celu podkreślenie trzech głównych części kobiecego ciała: klatki piersiowej, talii i bioder. Dodaje okrągłości tam, gdzie jest to potrzebne, i jednocześnie łączy właściwe miejsca. Bielizna korekcyjna nie tylko wizualnie poprawia sylwetkę, ale również wpływa na procesy zachodzące w ciele. Jego działanie opiera się na zasadach fizyki, medycyny, biologii. Bielizna do korekcji rysunku redystrybucje tłuszczu zgodnie z kierunkiem jego wzrostu. Jego długie noszenie pozwala tworzyć figurę. A jeśli równolegle z tym nadal wykonuje specjalny masaż, proces korekcji znacznie przyspieszy. Ponieważ te rzeczy z szafy damskiej są przeznaczone do długotrwałego noszenia, materiał, z którego są wykonane musi mieć bardzo wysoką jakość: składa się z włókien naturalnych, być cienkim, aby nie wyróżniać się pod ubraniem, nie powodując żadnego dyskomfortu.

W zależności od tego, jakiej części ciała musisz pracować, bielizna korekcji figur jest podzielona na biustonosze, szorty, koszulki, gorsety, legginsy, kombi, kombi. Należy zauważyć, że takie bielizna powinna być ściśle wielkością, ponieważ inaczej może tylko psować wszystko.

Piękne panie, musisz pamiętać, że tylko bielizna służąca do korygowania rysunku nie będzie w stanie poradzić sobie z Twoim problemem . Właściwe odżywianie i sport są gwarancją zdrowia, piękna i atrakcyjności.