206 Shares 7206 views

Co zasługuje na ocenę „Cortexin”? Właściwości i cena leku

Jednym z największych osiągnięć medycyny domowej jest pojawienie się „Cortexin” lek, który promuje leczenia różnych patologii występujących w mózgu ludzkiej głowy. Dla rozwoju leku podjęło prawie 30 lat. Tworzenie i testowanie leku zaangażowanych w Wojskowej Akademii Medycznej.

Czy zasłużyłem przynajmniej jedną pozytywną opinię „Cortexin”? Praktykujących lekarzy i farmakolodzy wiodących udowodnił, że lek jest wiodącym lekiem w mózgu, a większość w leczeniu dolegliwości związanych z neuronów etiologii.

Zasada działania terapeutycznego

Co jest lekarstwem „Cortexin” i jaki jest jej efekt terapeutyczny? Lek ten jest złożony morfologiczna struktura posiada wiele elementów. Składa się z prostych składników białkowych, które są rozliczane w pewien sposób witamin i innych biologicznie niezbędnych połączeń. Razem wszystkie te elementy „Cortexin” preparat pozwalają komórkom nerwowym szybko przywrócić utracone swoją funkcję.

Wieloletnia praktyka potwierdza nieskuteczność większości leków jest dość aktywny w przypadku leczenia zaburzeń w mózgu głowy. Nie może poradzić sobie z problemami, ze względu na niezdolność do pokonania bariery krew-mózg. Jest to system obronny organizmu potężny, która uniemożliwia działanie na mózg różnych niekorzystnych czynników i agresywny.

Pomimo że lek „Cortexin” ma złożoną budowę, jest wystarczająco niski ciężar cząsteczkowy. Pozwala to lek jest stosunkowo łatwe do pokonania bariery i przedostania się opisaną go w mózgu, powodując efekt terapeutyczny jest szybsze i silniejsze.

Mechanizm działania leku

Działanie leku „Cortexin” leży w jego zdolności do przywrócenia zachwianej równowagi pomiędzy aminokwasami. Wpływają one na aktywność procesów biologicznych w postaci układu nerwowego, pamięci zdolności intelektualnej, a także hamuje reakcję w postaci napadów zapobiec niszczeniu neurocytes. Taka ekspozycja „Cortexin” może być używany nie tylko w dziedzinie neurologii, ale także w przypadku zaburzeń psychicznych w neyrogirurgii i innych działań terapeutycznych. Ta wszechstronność leku może spowodować tylko pozytywne opinie. „Cortexin”, oprócz szerokiego zakresu działań, ma jeszcze jedną zaletę.

Dawka oznacza minimalną obciążenie organizmu, co przyczynia się do jej użycia, niezależnie od kategorii wiekowej pacjentów. Terapia za pomocą niego można przypisać i noworodków oraz osób w starszym wieku.

Sfery wpływów leku

Pozytywne działanie oznacza „Cortexin” można zaobserwować w przypadku udaru krwotocznego. Już kilka dni po rozpoczęciu lek poprawia stan chorego obszaru mózgu i łożysku naczyniowym, przyspiesza proces odzyskiwania więzi psychologicznych, które zostały złamane, istnieje pozytywna tendencja w trakcie EEG. W takim przypadku lek „Cortexin” działa pośrednio poprzez stymulowanie wzrostu objętości krwi i poprawia jej dostęp do dotkniętych obszarów mózgu.

Skuteczność leku w leczeniu objawów różnych dolegliwości neuroinfec-. Podczas korzystania z niego kilka razy, można zmniejszyć liczbę pacjentów cierpiących na bóle głowy, osłabienie i zawroty głowy. Fakt ten nie jest pozytywną odpowiedź.

„Cortexin” jest używane, zaburzenia okulistyczne – w przegranej siatkówki lub innych części nerwu wzrokowego.

Inne dziedziny ekspozycji na lek

Lek wykazuje szybkie działanie rehabilitacyjne który wywiera korzystny wpływ w leczeniu nie tylko w mózgu, głowy, ale również części układu nerwowego, z dala od niego. Na przykład, oznacza „Cortexin” zmniejsza reakcję zapalną w przypadku lub krzyżowym lędźwiowego rwy kulszowej.

wskazania

Preparat „Cortexin” służy do zintegrowanej obróbki następujące stany i choroby:

 • urazowe uszkodzenie mózgu;
 • Neuroinfekcji bakteryjne i wirusowe;
 • astenia;
 • encefalopatia;
 • zapalenie mózgu;
 • zaburzenia myślenia i pamięci;
 • Porażenie mózgowe (różne formy);
 • zmniejszenie zdolności uczenia się;
 • opóźniony rozwój mowy i psychomotoryczny w młodym wieku;
 • korzonków nerwowych;
 • patologie siatkówki i kilku innych.

Przeciwwskazania i skutki uboczne leku

W niektórych przypadkach, zastosowanie „Cortexin” oznacza posiadanie reakcje alergiczne. W miejscu podawania drogą iniekcji może pojawić się lekkie zaczerwienienie. Ale to zanika dość szybko, o czym świadczy ponad jednego przeglądu. „Cortexin” jest przeciwwskazany do stosowania w
w okresie ciąży i laktacji. Jeśli występuje nadwrażliwość na lek nie jest również zalecany do stosowania.

dozowanie

Mając na uwadze być stosowany zarówno lek „Cortexin”, jego skuteczność zależy bezpośrednio od stopnia zaawansowania choroby, podczas którego leczenie jest uruchamiany przy użyciu go.

Droga podawania leku w organizmie – domięśniowe. Zawartość fiolek rozpuszczono w wodzie do iniekcji lub chlorku sodu. Wstrzykiwany lek codziennie, raz dziennie. Odpowiednie dawkowanie dla każdego pacjenta, powinno być wyznaczony lekarza.

Zalecana ilość „Cortexin” oznacza dla niemowląt i małych dzieci o wadze poniżej 20 kg – 0,5 mg na kilogram masy dziecka. Pozostałe wstrzyknięto 10 mg leku dziennie. Przebieg leczenia – 10 dni. powtórzył, jeśli to konieczne. Przerwa pomiędzy kursami powinna wynosić nie mniej niż jeden miesiąc.

Interakcje z innymi lekami

Oznacza „Cortexin” nie mogą być używane w połączeniu z pochodzenia lek peptydowy. „Nowokaina” nie może być stosowane w procesie rozpuszczania.

Lek „Cortexin”: cena

Minimalna wartość leku wynosi 67 rubli fiolki (5 mg). W tym przypadku, w najniższej cenie jednostkowej, która obejmuje 10 tych pęcherzyków – 620 rubli. Ile jest lek „Cortexin-10”? Ceny leku mieści się w zakresie od 100 $ w fiolce do około 1090 rubli pakiet (odnosząc się pęcherzyki 10 do 10 mg każdego).