732 Shares 6534 views

Jak rozpoznać wampira energetycznego? Jak oprzeć się wampiry energetyczne?

Oni nie piją krew, nie boją się czosnku, srebra i światłem słonecznym. Osoby te są zasilane przez emocje innych.


Czy rzeczywiście wampiry energetyczne?

Psychologowie i bioenergia pewność, że one istnieją. Te „krwiopijcy” narzekają na ich nędznego losu, skandale, nuda, grozić lub spróbuj inny sposób zakłócić ich status ofiary. To nie dziwi więc, że jedna osoba lub cała grupa osób, do których skierowana jest przyrzeczenie, zły nastrój, czują się gorzej, są impotencja i depresja.

Wampiry nie zawsze wiem, że oni potrzebują ładowania. Jednakże, nawet jeśli nieświadomie ciągnąć energię od innych, powinni wiedzieć, jak zmierzyć się wampira energetycznego. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo choroby: negatywny wpływ osłabia organizm, zmniejszając swoją funkcję ochronną. Dość łatwo zorientować się, w jaki sposób się oprzeć wampiry energetyczne. Konieczne jest jedynie, aby przyjąć sprawdzonych metod psychologicznych i bioenergetyczne.

Znaki, dzięki którym można nauczyć się wampira

Pierwszym krokiem w walce z „złodziej” – w celu identyfikacji wroga. Jak określić wampira energetycznego? Zaufaj swojemu instynktowi i będzie w stanie zabezpieczyć się przed niepożądanymi wpływami. Dość rzadkie „świadome” wampirów. Większość z nich czerpać energię, nawet nie wiedząc o tym. Pod wpływem wielu czynników – przewlekłą lub ciężką chorobę, silnego stresu, samotności – Wiele się tak. Jednak wszystkie pasożyty energetyczne jakoś mają następujące funkcje, które pomogą Ci zrozumieć, jak ustalić wampira energetycznego:

– Po rozmowie z nim zmęczenie i podrażnienie występuje, senny. Można poczuć się jak wyciśniętą cytryną.

– Nie przegap takiej indywidualny przypadek kłótni, argumentować, wyrzucają swoje niezadowolenie i złość na drugą. Potem natychmiast poprawia nastrój.

– Człowiek w stosunku do drugiego nie może być widoczny agresja, ale ciągle narzekają zdrowia i przeznaczenie, aby narzekać, żądając sympatię i zabiera dużo czasu na jego towarzyszy. Jednak zazwyczaj nie robi nic, aby ich życie lepszym.

– Entertainer i fani czat, zawsze starają się być w centrum uwagi są specjalnym rodzajem wampirów energetycznych. Ale nie podejrzewam, wszystkie inne o podobnych właściwościach. Ale jeśli taka osoba nie wywołuje pozytywne emocje, jego aktywna interwencja w przestrzeni prywatnej innych można nazwać agresja energia. Jak zachowywać się wampiry energetyczne? Cechą charakterystyczną tych ludzi jest następujący: starają się nawiązać z wami często dotykową kontakt – udar mózgu, pat na ramieniu lub starać się dotknąć. Wszystkie te cechy pomogą Ci zrozumieć, jak uzyskać wampira energetycznego.

– Jest jeszcze inny znak. Ci ludzie uwielbiają pożyczać, a obiecując dać „tak szybko, jak oba na raz.”

Jak bronić się przed wampirami?

W sklepach, w transporcie, w pracy i na ulicach, można łatwo znaleźć krwiopijcę. Nie powinniśmy pozwolić mu osobistą przestrzeń! Powinieneś wiedzieć, w jaki sposób się oprzeć wampiry energetyczne.

Pamiętaj, aby zachować spokój, nawet jeśli trudno jest zachować bezstronność. Nigdy nie powinien wchodzić z mężczyzną w konflikcie, będzie to zaoszczędzić od nierównowagi wewnętrznej.

Teraz powiemy o tym, jak radzić sobie z wampirami energetycznymi.

Zalecamy, aby nie patrzeć na nieprzyjemne człowieka z bliskiej odległości, ponieważ oczy – najpotężniejszy kanał wymiany energii. Jeśli nie można tego uniknąć, poglądy powinny być szybciej możliwe.

Dowiedz się zrezygnować, jeśli irytujących wnioski z innego czasochłonne i zakłócić plany. Nawet nie komunikować się przez telefon z ludźmi stale setuyuschimi losu, skarżąc życia, szef, mąż (żona) lub dzieci. Konieczne jest zapewnienie pomocy dla tych, którzy naprawdę jej potrzebują.

nie powinny być znane ludziom ujawnić swoją energię. Jeśli ludzie ci zaufać mieć żadnych zastrzeżeń, ale trzeba mieć w swoim polu widzenia (podróż w transporcie, spotkań i innych sytuacjach), to skrzyżował ręce lub rzucać w dłoni zamku i przyłączyć się do stopy. Więc będzie zamknąć swoją osobistą przestrzeń i zostanie usunięty z wampirem energetycznym.

Bioenergia są również powinni nosić małe lusterko na wewnętrznej stronie odzieży, powierzchni odbijającej skierowany z dala od ciebie. Ten amulet energii wampira. Zamiast lustra, można również użyć agrafki. Ten amulet z wampirem (energii), zgodnie z bio-energii, mające na ciebie odzwierciedla negatywne.

gromadzić energię

Drzewa dawca pomogą oszczędzać energię. Jeśli stoisz na kilka minut w sosna, dąb lub brzoza, ściskając je lub dotykając ich, i wyobrazić sobie, jak to drzewo wypełnia Ci energii, wytrzymuje żadnego negatywnego wpływu. Najlepiej jest wybrać rosnąca oddzielnie od pozostałej części drzewa.

Jesteśmy jawnie lub niejawnie codziennie narażone są na ataki psychiczne. Dlatego wszystkim warto wiedzieć, jak pozbyć się wampira energetycznego. Warunki skutecznej odpowiedzi na różne negatywne energie następujących.

Użyteczne właściwości wody

Wziąć prysznic kontrastu wieczorem i rano: woda wymywa złe informacje pola. Jeśli, na przykład, w pracy, nie było kontaktu z nieprzyjemnym osoby, można posypać zimnej wody na twarzy i umyć ręce wodą z mydłem. Więc można pozbyć się przynajmniej części negatywnej obietnicy.

Pij herbatę z różnych ziół (np skrzyp, turzyca, krwawnik) Po rozmowie z wampirem … i wybaczyć sprawcy. Jedzenie powinno być spożywane zarówno czarną lub czerwoną paprykę, dodać gałkę muszkatołową w kawie – będzie spłacić negatywną energię skierowaną na siebie.

spokojny sen

Bardzo ważne jest, komfortowy, spokojny sen: moc przywrócone podczas odpoczynku, zwiększając odporność całego organizmu. Nie pamiętam, przed pójściem do łóżka, którzy cię zranić w ciągu dnia. Nie należy pozwolić im w snach.

biżuteria srebrna

Korzystnie na sobie biżuterię wykonaną ze srebra, ponieważ metal absorbuje i oczyszcza myśli negatywne. Srebrny element może być przez jakiś czas włożyć do wody. Następnie jony srebra będzie przekształcenie go w życie, która ma właściwości ochronne, przeciwbakteryjne i redukujących.

Często sami są przyczyną utraty energii jako zwrócenie uwagi na siebie. Powodując postawa, jasny wygląd – i jesteś na haku. Nie jest konieczne, aby sprowokować! Czasami pokora jest korzystna energia.

Moc myśli i wypowiedzi

Inwazja informacji i biologicznej przestrzeni osobistej, zwany przez ludzi złe oko i gnilnych, zaszkodzi tylko wtedy, gdy dusza jest otwarta do negatywności. Myśli i słowa nosić różne informacje, więc nie powinno niszczyć się od negatywnych emocji. Bądź optymistą! Ludzie, którzy myślą pozytywnie, nie posiadają negatywną energię, a nie ją przyciągają. Naucz się wybaczać! Aura nawet najmniejszy przejaw emocji takich jak złość, przez dwa dni zachowuje stan negatywny. Im bardziej jesteś wściekły, więc to jest szkodliwe dla zdrowia. Wręcz przeciwnie, pozytywne nastawienie do ludzi i wydarzeń zapewnić dobre samopoczucie i przyciąga szczęście.

robimy energobarer

W celu spłacenia negatywnej energii bez utraty wytrzymałości, powinien być w stanie ustawić ochronę. Można użyć praktykę, która jest używana jogi. Oni wiedzą, jak się pozbyć wampira energetycznego. Jeśli jesteś zmuszony ze względu na charakter działalności za długo w tym samym pokoju z manipulatorem, połączyć wyobraźnię i połączyć kilka technik.

„Jajko”

Poczuć i wyobrazić sobie, że przed wami na poziomie przestrzeni międzyżebrowej, a także po bokach iz tyłu są na długość ramienia 4 złote ciepłym grochu. Wyobraźmy sobie, że krążą one psychicznie wokół siebie, tworząc w ten sposób pierścień. Następnie spróbuj zobaczyć, jak to jest przekształcany jaja o grubej ścianie. Około minuty na siebie nawinięte są jego warstw. W tym przypadku, jaja powłoki mogą być przedstawione w kolorze, najlepiej jest pomarańczowy, niebieski, złoty. Jest bardzo ważne, aby czuć się wszystkich swoich działaniach. Można również wyobrazić sobie, że jesteś w kopercie, tworząc kopułę, www srebrno-biały. Więc nie daj się podział biopola, zamykając pętlę. Jesteś chroniony!

„Lustro ścienne”

Można budować psychicznie nieprzyjemny rozmówcę między wami a lustrzanej ścianie. Można również umieścić w samej kostce lustra. Wpływ ujemnej energii, Ghul i zostawiają cię w spokoju, utraciwszy część siły. Możliwe jest również, aby zbudować mur: wyobraź sobie, że można umieścić cement, umieścić cegły.

odtwarzanie teatr

Pomaga zachować spokój efekt wyobcowania – specjalną technikę psychologiczną. Wyobraź sobie, że jesteś w sali teatru lalek dla dzieci. Wampir energia działa jako Karabaş-Barabas. Wyobraź sobie, jak to jest zmniejszone. Teraz myśleć o jakiejkolwiek agresji w swoim adresem jako roli. To nie zajmie słowa do serca. Alternatywnie może reprezentować wampira energetycznego jak wystające w telewizji.

Jest to przydatne do korzystania z innych środków. Może to być modlitwa wampirów energetycznych, słuchając ulubionej muzyki, sportu i więcej. Słuchaj swoich uczuć, często patrzeć w głąb siebie, na poziomie podświadomości, wszyscy wiemy, w jaki sposób się oprzeć wampiry energetyczne.