621 Shares 2737 views

Jak doprowadzić kociąt, więc stały się one dobrze wychowane psy i koty?

Zwierzęta, o ile, oczywiście, nie jest to ryby, gady lub apatyczne chomiki – ładunek dodatni i radość, a także możliwość obserwowania zachowania uformowanej osobowości. Jednakże, tak aby nie złapać głową, badając eared meble, nie przysięgać przez zęby lub jego głosu, usuwając kolejną kałużę w niewłaściwym miejscu, zwierzę powinno być wychowana od dzieciństwa.


Szkolenie Podstawy maluch

Pierwsza zasada jak wychować kocięta – konieczne jest, aby przyzwyczaić dziecko do podajnika. Najlepiej jest umieścić tacę we własnym węzłem sanitarnym – dzięki czemu można uniknąć rozprzestrzeniania się nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu. Upewnij się również, że mały kotek był wygodny i łatwo dostać się do pojemnika, upewnij się, że zderzaki nie są zbyt wysokie. Istnieje wiele żwirek, a które z nich wybrać, zależy wyłącznie od Ciebie. Główną rzeczą, która była taca w wygodnym miejscu dla kota – nie przełęczy, a korzystnie zamknięty.

Kolejnym problemem twarz, zadawać pytania o tym, jak wychować kocięta, to ich jedzenie. Twój pies powinien mieć swoje miejsce, gdzie będzie to jego spodek i upewnij się miski z czystą wodą. Jeśli chodzi o dietę (co do paszy, ile razy dziennie), to odrębna kwestia i często wiele czynników zależy od rasy psa. Ale co do jedzenia w tym samym miejscu i nie nosić jedzenie w domu, trzeba uczyć dziecko od dzieciństwa: tak będzie można uniknąć wielu kłopotów
i problemy w przyszłości.

Zorganizować Mike Farley obszarze, w którym zwierzę może bawić się w całości: ustawić drapak, ściana, na której będzie mógł się wspinać, przytulny dom, zawiesić swoją ulubioną zabawkę. Jest bardzo ważne, aby trenować kociaka do rogu: w ten sposób można zapobiec się od skażone mebli uszami przewodów, porysowanych i walczyć tapety. Jak wychowywać i uczyć swoje kocięta do rogach? Dodać do najbardziej ekscytujących zabaw dla dziecka, ale jeśli kotek próbuje trzymać się poręczy swoim ulubionym krześle, szybko doprowadzić go do kociąt.

Jak wychować dziecko?

Jeśli nagle kociaka nashkodnichal, nie zostawiaj go bez opieki – w przeciwnym razie rośnie źle wychowany, a szkodliwe kot. Jednak nie należy trzymać się do: ustanowienia stosunków z lęku o zwierzętach – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aby uzyskać informacje o tym, jak doprowadzić kociąt, napisane dużo, ale należy pamiętać, główną rzeczą: zwierzę nie można pokonać, co się stało. Dla małoletniego, Twoim zdaniem, przestępstwo można poprawić sygnał, besztać gburowaty głos lub rzucać w kierunku Mike Farley przedmiot, zrobić głośny dźwięk towarzyszący tej „fu” zespół „nie może” lub „nie” (nie wchodzą na kota! ). Jeśli winić zwierzaka poważnego przestępstwa, można wziąć go za kołnierz i podniósł się nieznacznie (nie całkowicie, tak że zwierzę może powoływać się na tylnych nogach i frontu noga lekko nad podłogą) i rock kota delikatnie z boku na bok (znowu jak ostrożnie). Inna opcja – slap na czoło lub nos. Obie kary powróci psa do swojego dzieciństwa, kiedy jego matka została wychowana w taki sposób kota.

"Overseas" Mike Farley

Jeśli chodzi o sposób, aby podnieść kociaka szkockich zwisłouche, wiele osób uważa, że jest to skomplikowane zadanie, wymagające znaczenie nie tylko czas, ale również koszty finansowe. Jednak zgadzam się, aby dbać o pedigreed kot jest lepszy od zwykłej stoczni Murko, traktowanym jako symboliczne pięć centów na sąsiadów, przynajmniej nie w porządku. Po tym wszystkim, jak się okazuje jakąś dyskryminację! Dlatego zakup drogiego rasowego kota, gotowy, aby ją ten sam marchewki i kija, jak każda inna. To samo można powiedzieć o tym, jak wychować brytyjskiego kociaka: zapewnienie dziecku przyjazny dom, wygodną toaletę i jedzenie nasycone niezbędnych pierwiastków śladowych – a zwierzę będzie można rozkoszować się aktywnym i pogodnym zachowanie, charakter pogodny i łagodny mruczenie, niezależnie od tego kto w tym jego rodowód: rasowy markizy w piątym kolanem lub opuszczonej Murka.