380 Shares 5762 views

Nie wyłączaj lub włączyć telefon ( „Android”), co robić?

Telefon komórkowy – unikalne urządzenie, bez którego bardzo trudno jest zrobić współczesnego człowieka. To właśnie on przyczynia się do rozwiązywania złożonych aspektów operacyjnych, umówić się z partnerem biznesowym, słuchać głosu ukochanych krewnych i przyjaciół, aby wykonywać połączeń alarmowych w razie wypadku, i tak dalej. D.


Miło wiedzieć, że w kieszeni jest to przydatne i zawsze dostępny „przyjaciel”. Ale co za rozczarowanie, gdy w pewnym momencie można zauważyć, że nie będzie włączyć telefon „Android”? Co robić w takiej sytuacji? A co, jeśli on, przeciwnie, nie zgaśnie?

Nie spiesz się do wniosków

Tak więc, jeśli smartfon lub telefon komórkowy z systemem operacyjnym „Android” nagle nie jest już włączony lub wyłączony, tylko nie panikuj. Po pierwsze, jeżeli zachowują się cicho, to na zaoszczędzenie nerwów przepięcia, a po drugie, chroni przed nieuzasadnionymi działaniami.

W szczególności, jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie naprawy telefonu, nie spiesz się natychmiast demontować telefonu przez zębów i zobaczyć, co tam jest zepsuty. Takie podejście nie dostarczać, ale wręcz przeciwnie, przyniesie wiele nowych problemów.

Szukamy przyczyny i rozumu

Jeśli telefon jest włączony i wyłączony, to pytanie do jego pracy tam. Jeśli tak jest, wręcz przeciwnie, nie jest włączone, konieczne jest, aby znaleźć przyczynę. Więc powiedzmy, ostatnio, telefon regularnie pracował i nagle zatrzymał się. Co może być nie tak?

Dokładnie sprawdzić smartfon i kolejną próbę, aby go włączyć. Jeśli nie, spróbuj podłączyć go do ładowarki. Jest możliwe, że powodem, dla wszystkich – bateria zostanie wyrzucona z wyprzedzeniem. A jeśli tak jest, to po pewnym czasie, komórka będzie włączyć i rozpocząć pracę w pełnym trybie bez żadnych problemów.

Jednocześnie należy zwrócić uwagę na baterii. Jeśli masz tylko jeden dzień temu możemy naładować swój telefon, a on usiadł, a następnie przeprowadzić kontrolę wszystkich zaangażowanych w opcjach telefonu, pracuje w trybie ciągłym. Jak już zidentyfikowane, często nie włączyć telefonu „Android” ze względu na zwężonym naładowania akumulatora.

Należy zauważyć, że bateria może usiąść, ponieważ zawarte całodobowo Wi-Fi, blyutuza „Vibera”, które są znane ze swojej zdolności do szybkiego spędzenia aktualny stan naładowania akumulatora. Jeśli tak jest, należy użyć alternatywnego oprogramowania pomaga oszczędzać energię akumulatora, albo wyłączyć powyższe opcje tylko w zakresie ich stosowania. Nie jest konieczne, aby utrzymać je włączone cały dzień.

Powodem nie jest za, a bateria

Nie wiem dlaczego, gdy telefon jest wyłączony i tylko kilka minut? Może to nie dowodzi. Jeśli uważamy, instrukcje, każda bateria ma swoje własne życie, stanowiących 2-2,6 roku. Dlatego, przyczyną problemu z telefonem może być uszkodzony akumulator. Wtedy będzie tylko zastąpić go nowym, a można łatwo korzystać z urządzenia w dowolnym momencie.

Wyślij drutu lub kontaktów w telefonie

Podłącz ładowarkę – nie włączyć telefon „Android”. Co zrobić w tym przypadku? Po raz kolejny, należy dokładnie sprawdzić smartfon. Uważnie wszystkie provodochki i połączenia. Jest możliwe, że ładowarka – zły styk lub którykolwiek z drutów przeniesiony. Istniejących terminali można sprawdzić za pomocą specjalnego śrubokręta ze wskaźnikiem, który jest stosowany do stawu.

Ponadto, jako alternatywa, można wymienić ładowarkę i sprawdzić zostanie dostarczony do ładowania telefonu, czy nie.

Jeśli miga wskaźnik baterii

Jeśli telefon jest „Fly” nie jest włączone, po podłączeniu go do ładowarki, a kontrolka akumulatora jest włączony miga, może to oznaczać uszkodzenie baterii, który telefon jest przegrzanie, a zatem nie zdać naładowania akumulatora. Dlatego nie jest konieczne, aby utrzymać swoje urządzenie mobilne w bezpośrednim świetle słonecznym. Aby uniknąć przegrzania, należy umieścić go w cieniu.

Telefon nie jest wyłączony lub nie włącza się, ponieważ przycisk start

Przyczyna usterki smartfonu może być błąd w przycisk ON / OFF. Można go odchylać, że stracił kontakt i t. D. Może ona również lepką klawiatury, na przykład, w przypadku wilgoci lub zablokowany w wyniku upadku telefonu. Jeśli którykolwiek z tych wariantów ma w swoim telefonie, należy natychmiast skontaktować się z ekspertami w centrum serwisowym. W tym przypadku tylko eksperci będą w stanie określić przyczynę awarii.

Aby przywrócić urządzenie zbliży kroki:

  • zastępcza klawiatura membranowa;
  • lutowania obwodu odzyskiwania;
  • Wymiana sterownika klawiatury;
  • przeprowadzenia całkowitego oczyszczenia i urządzenia oczyszczającego.

Wszystko to wina karty pamięci

Jeśli telefon jest „Fly” nie jest włączone, może wynikać z wadliwego lub uszkodzonego karty pamięci. Może się to zdarzyć, jeśli został zakupiony w sklepie lub wątpliwe ukazał organizację niezrozumiałe i nieznane. W rezultacie, w telefonie, jak mówią, „powiesić i buggy.” Aby tego uniknąć, należy postarać się o kartę w tym samym miejscu, w którym zakupiono telefon. Albo dać pierwszeństwo do popularnych firm produkcyjnych.

Ponadto, zbyt dużo informacji mogą być przechowywane na karcie pamięci. Z tego samego powodu można zaobserwować i awarie smartphone. W celu uniknięcia tego, spędzają czas formatowania.

Powodem jest to program antywirusowy

Jeśli telefon „Samsung Galaxy” nie włączy się, może to być przeniknął do systemu „Android” wirusa. Jest możliwe, aby „podnieść” w momencie pobierania aplikacji gier, oglądania wideo lub zdjęcia. W skrócie, ustawione w smartfonie antywirusowego i regularnie je aktualizuje. Również unikać Idź do wątpliwych witryn i forów. W końcu, jeśli żadne działania z telefonem nie przyniosły pozytywnych rezultatów, zawsze można migać telefon i będzie działał jak nowy.

Nie wyłączaj ekran smartfona

Zdarza się, że po wyłączeniu ekranu smartfona nie może być ugaszony. Wręcz przeciwnie, może ona pojawić się w standardowym ekranie telefonu w stylu „Hello Moto” (może się różnić w zależności od producenta). W tym przypadku, ekran nie wyłącza się, a telefon nie włącza się i nie reaguje na innych poleceń. Co robić? W tej sytuacji najprostszym rozwiązaniem – aby otworzyć tylną pokrywę, zgasić baterię i włóż ją z powrotem. W rezultacie, telefon wyłączy się i na powrót, upuszczenie oryginalny „wisiał” ustawienie.

Jeśli nawet po takim proste manipulacje nie będzie włączyć telefon „Lenovo”, spróbuj zrobić to samo, ponadto usuwanie i wstawianie powrotem swoją kartę SIM.

Powodem aktualizacji oprogramowania

Innym powodem, dzięki której telefon nie reaguje na polecenia shutdown jest zbyt „ciężki” pakiet aktualizacji oprogramowania, w pakiecie. Na przykład, po pobraniu najnowszej wersji przeglądarki, a pierwsze stacje telefoniczne w odpowiedzi na prośby, a następnie odmówił wyłączyć. Co robić? W tym przypadku należy zdjąć tylną pokrywę panelu i wyjąć baterię przez 2-3 sekund, a następnie włącz i usunąć nowo pobrane aktualizacje.

Wspominając wydarzenia z przeszłości

Jeśli nie włączyć telefon „Android” – co robić? Czasem odpowiedź na to pytanie może być tylko, przypominając sobie wydarzenia ostatnich dni. Aby odtworzyć to w pamięci wszystkich działań, które wykonywane po raz ostatni. Na przykład, można przypadkowo upuścić smartfon, siedzieć na nim ani zmierzyć klatkę piersiową w czasie zbioru.

Jeżeli przyczyną wadliwego działania urządzenia mobilnego jest jego spadek, nawet jeśli jest to mały, powinien natychmiast skontaktować się z pracownikami obsługi.

Po wgraniu telefon nie jest wliczone

Jeśli dałeś firmware telefonu, ale on nie był zaangażowany po urządzeniu, proszę skontaktować się z organizacją, która będzie przeprowadzenie tej procedury. W skrajnym przypadku, odkrywają błąd i przerobić swoją pracę.

Powodem może leżeć w błąd tutaj. Ponadto wskazane jest, aby skontaktować się z centrum serwisowym i informuje, że po firmware nie można włączyć telefonu. Następnie zamówić pełną diagnostykę komputera. Dzięki tej usłudze można zrozumieć przyczynę usterki i następnym razem będzie w stanie temu zapobiec.

Przyczyną jest nieprawidłowo skonfigurowane blokowanie

Załóżmy, że telefon był w kieszeni lub torebce, chcesz się połączyć, i okazało się, że smartfon jest wyłączony. Z tego, co może być podłączony? Powodem może być szansą naciśnięciu przycisku stop. Dzieje się tak zazwyczaj w przypadku, gdy nie skonfigurowano automatyczną lub ręczną blokadę klawiatury. Aby tego uniknąć, nie zapomnij po rozmowie lub korespondencji SMS zawierać blok.

Powodem jest to zjawiska pogodowe

Rozważmy inny przypadek. Załóżmy, że masz ustawić smartfon do naliczenia i poszedł do łóżka, była burza w nocy i rano okaże się, że nie można włączyć telefonu „Android”. Co robić? Po pierwsze, należy wykonać powyższą procedurę z akumulatorem. Po drugie, na przemian naciskać przycisku zasilania i głośności.

Jeśli efekt swoich działań nie jest obecny, telefon powinien być skierowany do naprawy. Jest możliwe, że piorun uderzył go. Aby tego uniknąć kłopotów, nie próbować umieścić na komórkę za nocą. Nie jest konieczne, aby to zrobić i podczas burz.