746 Shares 3413 views

Alarm samochodowy „Alligator”: opis i zalety

Zakup nowych samochodów – jest to z pewnością wielka radość dla wszystkich kierowców. Ale jednocześnie nie należy zapominać, że piękne i atrakcyjne złodzieje samochodów mogą ukraść. Według statystyk, co roku liczba skradzionych marek, zarówno produkcji krajowej i zagranicznej gwałtownie rośnie. Dlatego po długo oczekiwany zakup warto rozważyć dodatkowe funkcje zabezpieczeń. Wśród nich są autoalarm. Jest to dość popularny sposób zabezpieczający przed kradzieżą, który może być zainstalowany w każdym pojeździe, nawet na ciężarówce. W tym artykule zajmiemy się wszystkimi funkcjami posiadanych przez autoalarmu „Alligator”.


Charakterystyka firmy i wyroby

Ta marka jest bardzo popularna wśród lokalnych kierowców. I istnieją dobre powody: przez cały okres jego istnienia alarmowego „Alligator” zyskał jako wiarygodny i skuteczny sposób ochrony samochodu. W chwili obecnej marka ta zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów systemów bezpieczeństwa na świecie. Obecnie firma produkuje wiele nowych produktów, które mają kilka zakresów cenowych, w tym istniejących możliwości budżetowych i luksusowych. Ale w każdym razie, kupując system zabezpieczeń z firmy, możesz mieć pewność, niezawodność i wydajność.

Zalety posiadane przez alarmu samochodowego „aligator”

  • Ta instrukcja mówi, że system alarmowy promień działania alarmu jest dwa kilometry. I nie jest to chwyt reklamowy „Alligator” naprawdę ma takie cechy, dla których, w rzeczywistości, otrzymał wysokie uznanie.
  • Funkcje sterowania urządzenia. Projektanci systemów upewnić się, że właściciel samochodu mogłaby w odległości kontrolować swój pojazd. Dlaczego tylko funkcja włączania / wyłączania silnika, dzięki któremu można zapobiec ruchowi kabiny w przypadku kradzieży, bez wychodzenia z domu. Warto również zauważyć, opcja oświetlenia wnętrza, który również ma zasięg do 2000 metrów.
  • Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania. Ze względu na specjalną konstrukcję, ekran „Alligator” LCD autoalarm pozwala właścicielowi kontrolować wszystkie procesy zachodzące przy maszynie, która znajduje się z tyłu domu lub na parkingu. Przyjazny wyświetlacz pozwala właściciel samochodu natychmiast reagować na nagłe działanie maszyny (rozruchu silnika, łamanie drzwi i tak dalej). W przypadku, gdy właściciel zapomniał o samochodzie w nocy i nie podejmować żadnych działań rankiem znajdzie dokładny czas i liczbę prób kradzieży z wyświetlacza.
  • Wielopoziomowy system ochrony. „Alligator” – system alarmowy, który nie boi się nawet inteligentnych złodziei z laptopami, które stanowią prawie większość intruzów. Specjalny system ma kilka poziomów ochrony, różnych haseł i numerów PIN, który, nawiasem mówiąc, właściciel może być dowolnie zmieniane w dowolnym momencie.

wniosek

Tak, my dowiedzieliśmy się o głównych cech i korzyści, które są własnością autoalarm „Alligator”. A jeśli zdecydujesz się na zakup dodatkowego lekarstwo dla jego „przyjaciel żelaza” Ci na dobrej drodze.