438 Shares 8715 views

Tajny rozwój CC: Shepherd Daufmana

To było w 1939 roku, faszyzm rozpoczął marsz w całej Europie. Były obozy koncentracyjne ze swoich więźniów, których trzeba było trzymać na dystans, porządku i posłuszeństwa. Więźniowie byli również musi być eskortowany. A co z psami bez konwoju? Był wśród pracujących ras tym czasie Daufmana Shepherd? Dziś jest oficjalnie zarejestrowany tej rasy. No to, w podręcznikach dotyczących hodowli psów, nie ma standardowej, bez budy. Czy oznacza to, że takie psy nie istnieje? Aby odpowiedzieć na pytanie, konieczne jest, aby studiować historię.


Jak to wszystko się zaczęło

Na początku wojny, władze SS wydał rozkaz do hodowli psów o bardzo wysokiej zjadliwości dla ludzi. Niemiecki psów Daufman oparł owczarek niemiecki, który w zasadzie jest bardzo logiczne. Przez imię jego twórcy, to „rasa” i ma swoją nazwę. Charakter psa różniły specjalną okrucieństwo. Wydawali się znaleźć przyjemność w prześladowaniu ludzi, ale to był przebiegły i tchórzliwy. Dokumenty psów niemieckie laboratoria, które są obecnie przechowywane w Stanach Zjednoczonych twierdzą, że Daufmana Shepherd otrzymał te cechy od hien, których krew płynęła do producentów. W tworzeniu odmiany owczarków stosowany również kraba-eating lisa. Ponadto, gdy stosuje się do metod szkoleniowych różniły okrucieństwo, które pozwoliły psy pielęgnować nienawiść do ludzi, więźniów w szczególności. Na przykład, instruktorzy bić zwierząt, ubrany w szaty więźniów. Po zwycięstwie nad hitlerowskimi Niemcami Daufmana Pasterza została podjęta z kraju (dane sylwetka – 42 000 osób) i został użyty w hodowli innych ras. To eksperci prawie pół wieku zmusił mocno żałował tego, co zrobił. Wysoki poziom agresji znacznie zepsute używane skały i ogranicza zakres ich stosowania.

Co o tym myśleć eksperci rasy

Większość współczesnych trenerów psów w dzisiejszym świecie uważają, że Shepherd Daufmana – mit. Shepherd był Daufman było, ale nowa rasa nie było. Potwierdź swoje zdanie i konkretne fakty. Na przykład, hiena i pies są bardzo różne kareotipy. Nie jest to możliwe, ale najważniejsze jest to pozbawione sensu hodować psy z kraba-eating Fox – kurkami pięciu kilogramów, który żyje w Ameryce Południowej. Zwierzę jest trudne, ale dla eliminacji zabójcy psy mało przydatna. Ponadto charakter kraba-eating lisa! Podstępne Shepherd nie może ponosić pełną wartownicze. Dlatego osoby obdarzone tej jakości, do dziś odstrzelonych z hodowli większości ras pracy. Przede wszystkim takie usposobienie nieodłącznym yard bezpańskie psy, które mogą atakować tylko w opakowaniach, albo ukradkiem, ale nie nadaje się do roli psów straży obozu. Jeśli uczyć się historii rasy Owczarek niemiecki, widzimy, że jego populacja nie była liczna. W okresie powojennym pogorszyły jakość psów pracujących. Ich zewnętrzna stała się bardziej imponujące i „kanapa”, to nawet wiersz mieć A. K. Tolstogo. Więc powiedzieć, że Shepherd Daufmana zepsute skałę, rozmawiać jakoś niepoważne. Tak więc zakłada się, że jest to mit, eksperymenty z poszczególnych przedstawicieli, ale nie oddzielna rasa – owczarek Daufmana. Zdjęcia psów są rzadkością, a informacje o nich.

Chociaż niektóre z faszystowskich laboratoriach rozwojowych i nadal zachować swoje sekrety, ale nie w tym przypadku. Dziś liczba owczarków niemieckich w naszym kraju jest reprezentowany przez bardzo, bardzo godnych osób, które biorą udział w międzynarodowych wystawach. Utrzymywane i aktywnie działa na rzecz poprawy hodowla. Chcąc kupić niezawodną osłonę, odwiedź hodowla Owczarków o dobrej reputacji. Jest dokładnie wybrać szczeniaka ze stabilnej psychice i wszystkich cech właściwych dla tej rasy.

95 shares 4000 views
Jak dbać o żółwia
251 shares 4476 views
560 shares 5863 views