802 Shares 4231 views

Wodnik, Ryby

Wodnik


Istnieje wiele obszarów, z których wszystkie zawierają prawdziwy i fałszywy instalację, ale urodzili się na Ziemi, aby znaleźć te obszary, które zawierają jedynie prawdziwą instalację. Na przykład, okultyzm podkreśla, że zasady tworzenia prawa, a prawa potrzebują faktów. Według materialistycznego pojmowania faktów gromadzą wprowadzić prawa, a prawa powodują zasad.

Ci zrównoważone myślenie, zagłębiając się w takich kwestiach, powinieneś być w stanie nie tylko jasno do strawienia, Noe powinien umieć je zinterpretować tak, że wyłączna prawda zwycięstwa było jasne dla wszystkich.

Zakres ducha musi wyjaśnić treść postanowienia podporządkowania w planie, stanowią treść i jedność tej kolejności, stopień podporządkowania i stosunków.

W swoim świecie duszy zawsze jest lęk, który zapobiega tworzeniu wewnętrznego spokoju, to jest siła i moc okultyzmu. Stwarza zagrożenie astralnego i czujesz obecność wroga w sprawie programu astralnego, jednak istnieją one we wszystkich programach.

Trzeba dać pełny raport z rzędu i kontrolować siły absolutnej podległości, a Program fizyczny powinien być złożony przed silnym, ich kontrastowe.

czytaj więcej

FISH

Bez względu na to w jakiej rodzinie się urodziłeś, trzeba będzie intuicyjne dążenie do tajemnic, niezarządzanej na świecie, wszystko, co jest niezgodne z prawem, ponieważ urodziły się rozwiązać poważny problem hermetycznego.
Twój wewnętrzny świat, swoje plany powinny być kierowane do prawdy produkcyjnym. Twoje wewnętrzne pragnienie może. prowadzić do uzależnienia, więzieniach i chorób, przestępstw i fałszerstwa, z tego powodu, że naprawdę potrzebują prawdy absolutnej. Twoje imponujące działalności produkcyjnej i prawda jest w planach, w tym polu nie należy pozwolić im z oczu.
Świat swojej duszy powinien być w stanie rozwiązać Big moralność hermetyzmu. Stać się dobroczyńcą, odkrywać ukryte cnoty, odkrywa w jej wyłącznej prawdy, czuć jej duszę.
Twój świat fizyczny jest zobowiązana do poznania filozoficznego, bo są trzy ukryty proces:
a / chęć osiągnięcia produktywnego prawdy w dziedzinie idei.
b / do ciebie w sposób szczelny działa wrodzona ukryte cele charytatywne.
w / chęć osiągnięcia, posiada kamień filozoficzny.

czytaj więcej