693 Shares 8281 views

Jak wpłacić pieniądze na Skype?

Teraz każdy właściciel komputera, mając możliwość wejścia do globalnej sieci Internet, znanego z programu Skype. Co więcej, wiele zdecydować się na zakup laptopa w domu dla dwóch głównych celów: wysokiej jakości komunikacji wideo z dalekich krewnych z pomocą Skype i zwykłej korespondencji w sieciach społecznych. Nic dziwnego, że przybysze są często pojawia się pytanie „jak naładować Skype.”


Wiele osób uważa, że możliwości tego programu są ograniczone do wykonywania połączeń audio i wideo do innego komputera. W rzeczywistości, system jest znacznie bardziej elastyczny. Jest to na pewno powiedzieć, że ci użytkownicy są świadomi ogromnych możliwości programu, nie tylko wiedzieć, jak zaktualizować swoje konto w Skype, ale także aktywnie korzystać z tej funkcji. Twórcy przedstawili wygodny mechanizm płatności, dosłownie na każdą okazję. Potrzeba do poszukiwania odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób wpłacić pieniądze na Skype, występuje tylko wtedy, gdy użytkownik zdecyduje się zadzwonić przez program w sieci operatorów stacjonarnych i mobilnych na całym świecie. Jest to usługa płatna. Jego popularność wynika z faktu, że czasami koszt tych połączeń jest znacznie mniejsza niż zwykle, wykonane za pomocą telefonów.

Tak aby umieścić pieniądze na Skype? Istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Wszystkie z nich można podzielić nie tylko oczywistych oznak gotówkowych i bezgotówkowych płatności, ale także szybkość uzupełniania. Nie ulega wątpliwości, jako płatność bezgotówkowa jest obecnie realizowany w każdym miejscu, najlepiej nie patrzeć, jak wpłacić pieniądze na Skype i natychmiast skorzystać z tej możliwości. To wystarczy, aby zarejestrować w banku (kredyt) karty w systemie bankowości internetowej danego banku. Generalnie zaleca się, aby w każdym razie zrobić, ponieważ jest o wiele łatwiejsze do zarządzania kontami. Po rejestracji należy przejść do strony w zarządzaniu swoim dziale kart płatniczych. Prawie wszystkie banki pozwalają lista wybrać uzupełnianie Skype. Pozostaje zrobić login program i wymaganej ilości. Po potwierdzeń SMS (w zależności od fin. Instytucji) kwota zostanie pobrana z rachunku karty iw ciągu kilku minut kredytowanych ze Skype.

Dla tych użytkowników, którzy mają portfele elektroniczne, systemy WebMoney, pay-pal lub Yandex pieniądza trudności z jak umieścić pieniądze na Skype, a nawet mniej. W przypadku płatności trzeba uruchomić klienta używany przez pieniądza elektronicznego oraz samego programu. W Skype «» menu wybierz „Dodaj pieniędzy na konto w Skype …». Możemy określić ilość i wypełnić swoje dane, nie zapomnij kliknąć „Dalej”. Następnie można wybrać sposób płatności (w tym karty Visa lub MasterCard). Przekierowanie zostanie przeprowadzone na odpowiedniej stronie płatności. Pozostaje postępuj zgodnie z instrukcjami systemu. Należy pamiętać, że nie wszystkie karty Visa można płacić rachunki. Muszą być włączona możliwość dokonywania płatności online (można znaleźć w banku-emiter).

Ale płatność przelewem bankowym (Inne opcje – PayByCash) wymagają drukowania pokwitowań, wizyt bankowych i płatności gotówką. Takie ładowanie może odbywać się w ciągu tygodnia.

Należy wspomnieć jeszcze jeden wygodny sposób zapłaty – z pomocą uniwersalnych terminali płatniczych (pola). Sekcja «telefonii IP”, należy wybrać Skype, wpisz swoją nazwę użytkownika i dokonać żądaną kwotę w gotówce. Wydane czek zaleca się zachować depozyt (przy wsparciu klienta transferu opóźnienia mogą go zwrócić). Zaletą tej metody płatności, niezależnie od Internetu i szybki transfer środków.

Każdy użytkownik systemu Skype zaleca się na oficjalnej stronie internetowej do zapoznania się ze wszystkimi rodzajami depozytu i wybrać najbardziej do zaakceptowania.