716 Shares 1474 views

Jak zrobić własną loki zwijaniu

Wiele kobiet marzy, aby ozdobić się niedbale płynących loki. Kto wynalazł wiele sposobów, aby włączyć dziewczynę, którą natura obdarzony proste włosy na kręcone urody. Można to zrobić lokówki i lokówki, lokówki, lub nawet utjuzhkom. Chociaż ta ostatnia jednostka jest często używany do prostowania włosów. Ale wiatr curling włosy – nie jest tak proste jak się wydaje. Ale to urządzenie może utworzyć małe loki i fale Hollywood. I to nie koniecznie udać się do salonu i oddaniem się w ręce profesjonalistów. Nasz artykuł pomoże Ci dokonać najbardziej elegancką stylistykę. Przeczytaj i dowiedz się , jak zrobić włosy curling. Odkrywamy tajemnice za pomocą tych żelazka. A także dostarczy Ci niezbędnych informacji, co do wykorzystania środków zaradczych, aby Państwa pobyt włosy zdrowe i lśniące.


Co należy wiedzieć przed wiatrem włosy w curlingu

Włosy powinny być umyte i, jeśli jest to możliwe, całkowicie suche. Ważne jest, aby wiedzieć, że niektóre środki do stylizacji (lakier, żel, pianka do stylizacji) mogą zapalić się pod wpływem wysokiej temperatury. Tak mało czasu nie opuścił jedynie bez loków, ale bez włosów w ogóle. Aby tego uniknąć, należy stosować tylko jedno lekarstwo – środki do stylizacji ciepła. Można by pomyśleć, że mokre włosy są bardziej podatne perms? Jesteś w błędzie. Mokre kosmyki lepiej oszukiwać lokówki, a nie na rdzeniu urządzenia. Aby nie spalić lokówki do włosów, włosy podczas procedury muszą być całkowicie suche. Co do tajemnicy ostatniego urządzenia. Starym stylu Curling z metalowego pręta równomiernego rozprowadzania ciepła. Wykonane włosy wyglądają nienaturalnie i upadku. Wybór Teflon skręcenie albo powłoki ceramicznej.

Zamki na każdą okazję

W dzisiejszych czasach nikt nie osiadł kan stylowe fryzury. Wiele dziewcząt wyprostować swoje naturalne loki utjuzhkom. Ale loki są nadal w trendzie. Mogą być „beach” spadek duże fale, wyzywająco utknęły w małych loków, uwodzicielski pionowym przepływie loki. I tu znowu wracamy do cech jakościowych urządzenia. Oczywiście, curling babci z klipu jest bardzo łatwy w użyciu. Stosujemy się do końcówki nici i przykręcić ją wzdłuż całej długości, jak lokówki. Ale to, co otrzymujemy w wyniku? To prawda: nienaturalny helix i odwiedził koniuszki włosów. Curling z prętem stożkowej z powłoką ceramiczną tworzy loki o różnej grubości. Będzie to wyglądać bardziej naturalnie. Najlepsze urządzenie dla domu stylizacji curling za „Bebilis” dla loki. Przyjrzymy się , jak zwinąć włosy to wspaniałe narzędzie.

Robimy duże loki

Fryzura, na podstawie pięknych fal płynących, kobiece i nigdy nie wychodzi z mody. Zastanów się, jak tworzyć duże loki curling. Długie włosy należy wybrać średnicę urządzenia jest mniejsza niż wymagana curl. Jeśli mówimy o curling z klipsem, potem gładkie fale dopasować urządzenia o średnicy obudowy trzydziestu pięciu milimetrów. Konieczne jest, aby oddzielić prostą pionową przedziałek we włosach. Rozpocząć układanie ze strefą potylicznej. Włosy upięte na wierzchu „kraba”. Oddzielić nić więcej, jeśli chcemy gładkie naturalne loki. Curling przytrzymaj korzenie włosów. Jeśli urządzenie posiada klips, łapiemy kosmyk. Lokon jest nakręcana na lokówkę od twarzy. Posiadamy nie więcej niż dwadzieścia sekund. Następnie zwolnić zacisk i lekko wypuszczamy blokadę. Końcówki włosów nie może zaostrzyć – tak włosy będą wyglądać bardziej naturalnie. Chwycić kosmyk włosów z korony korzenie nie powinny mieć, a około połowy karku. Owiń włosy w kierunku wskazówek zegara. Gdy wszystkie nici zostaną określone, ustalić ich stylizacji. Nie używaj szczotki i grzebienie! Tworzenie ostatecznego wizerunku syrenki z płynących loki palcami.

warunki temperaturowe

Nowoczesne Curling pozwala się, aby ustawić żądany stopień ogrzewania. Jaki jest zakres temperatur wybrać? Powinieneś wiedzieć, że im grubsza twój warkocz, gęstsze struktura włosa, tym bardziej szybko wyprostować zagięcia. Tylko włosy pod ciężarem własnej grawitacji odbędzie pierwotny kształt, przeznaczył na jej naturze. Dlatego curling curling włosów w domu, należy wziąć pod uwagę strukturę włosa. Dla światła i suchy delikatny pick warunkach temperaturowych. Pamiętaj – nawet najbardziej newfangled lokówka nadal jest agresywny dla zdrowia włosów. Jeśli natura obdarzyła masz gęstą i bujną czupryną, można użyć wyższą temperaturę. Nie superrovnye włosy, nie chcą, aby przewinąć. Te kapryśny nici jeden posypane lakieru. Ale dopiero po ran kółeczka curling.

Urządzenia ze stożkowym ciało

Narzędzia dla domu stylizacji jest teraz sprzedawane wiele. Wraz ze starym próbka Curling sprzedanych zwężona. Z ich pomocą można tworzyć loki o różnej średnicy, które dadzą włosów naturalnych. Ale urządzenia o stożkowatym obudowy bez zacisku. Jak wiatr zamki curling na ten projekt? Jak naprawić zamek? Po pierwsze, powłoki z takiego skręcania jest metaliczne i ceramiczne, tytanu lub turmalin. Pozwala to utrzymać zdrowe włosy i ich nie spalić. Po drugie, taka krawędź Curling zazwyczaj nie ogrzewa się. Można chwycić krawędź zamków jedną ręką, a drugą owijania curlingu tak, że cała długość włosów rany na ciele. Następnie jest uwolnienie palec, i – voila – zamek gotowy. I po trzecie, zestaw z takim stożkowej curlingu często zawiera termoperchatka. Tak, aby utworzyć duże loki, można chwycić kosmyk nie posiada cienką krawędź niej i grubą podstawę obudowy.

Mogę zwijają pożywkę curling i krótkie włosy

Tak, ale to wymaga specjalnych umiejętności. Po pierwsze, wybrać odpowiedni rozmiar lokówki. Dla krótkich włosów, nie są to urządzenia o minimalnej średnicy – dziewiętnaście milimetrów. Z taką cienką curling żelazka można utworzyć obraz kręcone amorek. Jeśli chcesz utworzyć wolumin, konieczne jest, aby podnieść blokadę prostopadłej głowy. Naprawimy klip elektryzowaniu się włosów i tworzyć piękne loki curling. W przypadku krótkich włosów jest także odpowiednie urządzenia stożka. Pomagają one także tworzyć pionową loki. Z pomocą lokówki i nie można tworzyć loki na całej długości, ale po prostu skręcić końce. Jest odpowiedni dla fryzury bob lub quadów. Urządzenia z korpusu o kształcie stożka jest dobrze dają naturalne objętości.

Automatyczne curling "Roventa"

Brak sprzętu radzieckiego, który jest bardzo trudny do skorygowania sama curl loki. Tam naprawdę potrzebuje złote ręce … lub fryzjera. „Roventa Kurla Active” w wyglądzie nie różni się zbytnio od zwykłej curling. Ale ona ma tajemnicę – obracający się bęben. To przekłada się na zwykłego urządzenia elektrycznego do kategorii półautomatyczne. Wystarczy chwycić końcówkę szczypiec zamków „Roventy” jak włosy będą nawinięte na obracający się maszyny. Ręka z lokówki muszą być podnoszone do góry – w kierunku korzeni. Urządzenie posiada dwa ustawienia ciepła – sto osiemdziesiąt i dwieście dziesięć stopni. W zależności od tego, co chcesz zrobić loki, fale dostosować czas. Kliknij na przycisk i bębny zaczną obracać się w przeciwnym kierunku, aby zwolnić blokadę. W rezultacie otrzymasz idealne loki rację. lokówki można regulować i kierunku – w lewo lub w prawo. Urządzenie jest bardzo kompaktowe i uratuje Cię w swoich podróżach. Cena urządzenia można nazwać demokratycznym – od tysięcy siedemset dwa tysiące trzysta rubli.

Curling „Bebilis” na loki

BaByliss Paris – prawdziwy cud techniki. Jedyną wadą curlingu – wysoka cena od czterech do dziesięciu tysięcy. Do użytku domowego optymalnie wybrać łatwy w obsłudze model – BaByliss Curl tajemnicą. Sekretem popularności Lokówka? to zrobi wszystko za Ciebie. Nie trzeba myśleć poprawnie włożony do bębenka, liczba sekund, aby utrzymać nić jako blokady przeciągania. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać tryb temperatury. Je w maszynie trzy. Dla suchej, miękkiej i cienkiej sierści będzie odpowiadał najbardziej łagodny – 190 stopni. Zwykłe nici zavyutsya uwodzicielskie loki w 210 C ma tryb 230 stopni na twarde gęste włosy. Reszta maszyny jest myśleć sam. Idealne fale naturalne są uzyskiwane przez osiem sekund. Wyraźna ulga loki – dwanaście. Spędzając włosy nigdy nie będzie chory. Jeśli nić określone prawidłowo, bęben nie obraca się, a sygnał maszyna będzie ostrzegać o tym.

Jak używać lokówki „Bebilis”

Sposób pracy z tym urządzeniem różni się zasadniczo od sposobu układania „Roventoy”. Jeśli to urządzenie możemy chwycić końcówkę Strand, „Bebilis” zrobić inaczej. Jak zrobić lokówki do włosów, który przypomina żelazka do włosów? Włożyliśmy go do podstawy nici – do miejsca, w którym chcesz rozpocząć loki. Może to być nawet na samym korzenia włosa. Wewnątrz bębna, obraca się rolkę. Sama plaża jest nakręcona na niego. Wewnątrz bębna temperaturze rozkłada się równomiernie. Pokrycie w rolki, tak że nawet częste stosowanie curling włosy nie wysychają i nie mogą uszkodzić ich strukturę. Po kilku sekundach curling dźwiękowy poinformuje Cię, że zamek jest gotowy.