614 Shares 2008 views

„Prazitel” – zawieszenie dla kotów i kociąt (instrukcja i kompozycji)

Istnieje wiele leków dla zwierząt, które są używane tylko w wyjątkowych przypadkach, aby ratować życie. Jednak leki przeciwrobacze grupy powinny być brane regularnie, nawet zdrowe zwierzęta. Sezonowo ochrona będzie podstawą dobrego zdrowia zwierząt. Skuteczne w tym zakresie, lek jest „Prazitel” – zawieszenie dla kotów i kociąt. Instrukcje dla leku otwiera wszystkie cechy jego stosowania.


powołanie

Preparat ten został z powodzeniem stosowana w celu regularnej konserwacji prewencyjnej, a także bezpośrednie nematodosiss leczenia i cestodosis (w tym połączeniu typu: nematodozno tsestodoznyh-inwazje) w różnym wieku zwierząt, niezależnie od ich gatunkami. Formularz uwalnianie leku jest zawieszenie, co jest bardzo wygodne dla bezpiecznego korzystania z kotami. Rzeczywiście, dość często zdarzają się sytuacje, kiedy należy podać lek zwierzęciu po prostu nie jest możliwe ze względu na jego niezłomnego temperamentu. Bezpieczeństwo jest sama część „Prazitel” (zawiesina dla kotów i kociąt). Przewodnik zaleca biorąc go do prawie wszystkich zwierząt. Główne składniki czynne prazikwantel i pyrantel. Oni nie mają negatywnego wpływu na zwierzę.

efekt

Praktyka potwierdza skuteczność leku „Prazitel” (zawieszenie) dla kotów i kociąt. Instrukcja wyjaśnia zasadę działania leku w następujący sposób. Zawiesina Substancja czynna wszyscy depolaryzacji komórek mięśni pasożytami, zaburzenia metabolizmu energetycznego. Tzw paraliż, a tym samym niszczenie robaków. Po tym, jest on naturalnie wydalany z organizmu zwierzęcia.

Przeciwwskazania

„Prazitel” (zawieszenie) dla kotów i kociąt, potwierdza, instrukcja obsługi zabrania się używać w odniesieniu do utraty żadnych zakaźnych i innych chorób zwierzęcych. Ponadto, lek nie powinien być podawany do kotów oczekujących potomstwa, zwłaszcza w pierwszym miesiącu ciąży, a także kociąt poniżej trzech tygodni życia. Nie zaleca się stosowania w połączeniu z jakimikolwiek środki przeciwko robakom, które zawierają giperazin. Innym przeciwwskazaniem jest idiosynkrazji któregokolwiek ze składników preparatu.

skuteczność

Lek jest sprzedawany jako efektywności sto procent. Skuteczność leku „Prazitel zawieszeniu” dla kotów i kociąt oświadczenie potwierdza następujące argumenty. Lek jest skuteczny w walce z robakami wszelkiego rodzaju i stadium rozwoju, niezależnie od wieku zwierzęcia. Praktyka dowodzi, że dla działania leku w dziewięćdziesięciu pięciu procentach przypadków zastosowania wystarczającej zawieszenia edinokratnogo. Konstrukcja produktu jest taka, że gdy wejdzie on w usta zwierzę, kot nie będzie w stanie usunąć go ze swojego ujścia.

bezpieczeństwo

Instrukcje dotyczące stosowania leków przeciwko robakom „Prazitel” (zawieszenia) dla kotów i kociąt zagwarantować jej bezpieczeństwo dla zwierzęcia. Osiąga się to poprzez harmonijne połączenie skuteczności istniejących środków, które są częścią. Dostateczna ilość oliwy z oliwek, który chroni organizm przed kota potencjalnie możliwym zatrucia podczas rozkładu pasożytnicze. Lek ten jest całkowicie bezpieczny, nawet dla karmiących samic.

Może być używany dla kotów i kociąt absolutnie wszystkich ras. „Prazitel” (zawiesiny) w pełnym ekranie PET wydalana w ciągu następnych dwudziestu czterech godzin po zabiegu. Tara, w którym lek jest zapakowany, zapewnia hermetyczne składowanie nie jest możliwe opracowanie wszelkiego rodzaju zjadliwej mikroflory. Fiolka została wyposażona w otworze kontrolnym zawieszenie, które pozwala sprawdzić autentyczność produktu przy zakupie. Unikalny dozownik strzykawka pomoże uniknąć szkody zwierzęcia, gdy lek jest podawany.

aplikacja

Ważne jest, aby prawidłowo używać narkotyków przeciwpasożytnicze agenta „Prazitel” (zawieszenie) dla kotów i kociąt. Instrukcje, komentarze zawierają szczegółowe zalecenia dotyczące jego primeneniyu.Tak, na przykład, ważne jest, aby stosować leku regularnie co trzy miesiące. Dawka jest obliczana w stosunku do masy zwierzęcia: jeden mililitr – na kg kota. Lek powinien być stosowany w połączeniu z jedzeniem podczas śniadania zwierzaka. Jeśli to konieczne, należy powtórzyć tę procedurę dla dziesięciu dni, aby wykluczyć możliwość pasożytnicze zatrucia. Przed zastosowaniem leku nie trzeba trzymać zwierzę na specjalnej diecie lub stosować żadnych środków przeczyszczających. Smak leku i wygodny strzykawki do podawania dostarczyć zawiesinę braku nieprzyjemnych konsekwencjach dla zwierząt i dla właściciela.

Pomimo stosunkowo bezpiecznym „Prazitel” preparatu (zawieszenia) dla kotów i kociąt oraz ustalić dawkę należy dokładnie przestrzegać. W przypadku dokładnego spełnienia wszystkich warunków stosowania, skuteczność działania leku staje się oczywiste. Proces Degelmentizatsii jest niezwykle ważne, aby utrzymać zdrową kondycję zwierzęcia. Więc ich nie zaniedbywać.

Byłoby też źle kupić niskiej jakości produktów o niskiej cenie, ponieważ nieprawidłowe działanie leku może prowadzić do ciężkiego zatrucia zwierząt, które mogą spowodować śmierć kota. Lek „Prazitel” (zawieszenie) – wysokiej jakości, skuteczny i bezpieczny lek, który można stosować bez obaw. Tylko takie leki mogą dostarczać wysokiej jakości opieki fizycznego zdrowia zwierzaka, niezależnie od jego rasy, wieku, rodzaju żywności i witamin używany.