101 Shares 9060 views

Fabuła „Funny rodzina”, Nosov Nikołaj Nikołajewicz

Nikolai Nosov – pisarz słynnego dzieci. On stworzył serię opowieści o dwóch przyjaciół – Misha i Kola. Wiele zaznajomieni z historii dzieciństwa, kiedy dwa nękają próbował gotować owsiankę. Oni wylewa tyle zboża, danie stale ucieka i musiał wypełnić wszystkie dostępne dania owsianki. Nie mniej interesujące, aby przeczytać historię i „Funny rodziny” Nosov. Bohaterami tej pracy są takie same. Interesujące jest to, aby śledzić ich przygody i zobaczyć, co skończyło fascynującą historię. Ci, którzy chcą nauczyć się go w 5 minut, aby przeprowadzić swoje pragnienie, czytając streszczenie. „Funny rodzina” Nosov N. – to zabawna historia, czytać jego szczegółów.


ważna decyzja

Historia zaczyna się z faktem, że Nick mówi o innych jego wybryki. Chcieli zaprojektować samochód puszce, ale zbytnio podgrzewać wodę i niedźwiedź spalone rękę. Jego matka zakazała dzieciom kontynuowanie takich gier. Dzieci obszedł, i byli znudzeni. W miarę upływu czasu, przyszła wiosna. Teraz czytelnik dowie się o tym, jak dzieci rodzi się w głowie genialny pomysł. Pomaga w tym podsumowaniu. „Funny rodzina” Nosov napisane przy użyciu ciekawy wstęp – we własnym imieniu. Po tym wszystkim, Mikołaj udał się do niedźwiedzia w tym historycznym dniu, i za każdym razem nazwał imię jego różne synonimy: Maclay, Nikoladze Nikola, Mikoła. Tak można nazwać naprawdę Nosov jego przyjaciół.

Tak, Mikołaj udał się do Bear. Nazwał ją „entuzjazm Nikoladze” i nadal czytać książki w przemyśle drobiarskim. Chłopaki wpadł na pomysł, aby zbudować inkubator. Schemat i opis jak to zrobić, zostały podane w książce „drób”. Mają pole ogrzewa się element grzejny z puszce, termometr zawieszony. Po pewnym czasie zdecydowano się zastąpić banku lampy.

Bliżej do celu

Teraz miał gdzieś wziąć świeże jaja. A gdzie to jest, można dowiedzieć się, nadal czytać streszczenia. „Funny rodzina” Nosov, mówi nam, że autor wymyślił wziąć ich ciotkę Nataszę. Rodzina ona Kohli wynajęli daczy w lecie. Kobieta miała swoje kurczaki. Chłopaki przyszedł do kobiety i poprosił ją 12 jaj. Są one umieszczone w inkubatorze i zaczął monitorować temperaturę i włączyć jaja co 3 godziny. Aby to zrobić, musieli podjąć włącza się na służbie, nawet w nocy. Dzieci nie były wystarczająco dużo snu. Nie mamy czasu, aby nauczyć się lekcji, a nauczyciel arytmetyki umieścić je deuces w temacie.

pisklęta wykluły

Po tym incydencie przyszedł do Niego przyjaciół z klasy, i zaproponował swoją pomoc. Co stało się potem, poprosi podsumowanie. „Funny rodzina” Nosov powiedział, że towarzysze dokonały harmonogram czyszczenia, a teraz dzieci miały okazję nauczyć dobrych lekcji i czasu, aby pójść do łóżka. W dniu 21 rozpoczął długo oczekiwany pisklęta właz. dzieci radość nie znała granic. Zaczęli dbać o żywych stworzeń, ich paszy i wody. Pomogły owies, kiełkują z góry. Następnie pisklęta zostały przewiezione do cioci Nataszy.

Oto ciekawa i przydatna rzecz wymyślona dla dzieci Nosov. „Funny rodzina” uczy dzieci, dobroć, miłość do natury. Historia dowodzi, że trzeba mieć przyjaciół, którzy zawsze pomogą. Tym bardziej, że zabawa się uczyć razem lekcje i zrobić kilka przydatnych rzeczy.