539 Shares 2420 views

Z czym nosić buty zamszowe męskie

Suede buty w szafie męskiej często pozostają bezczynne, a nie znalezienie wniosku. Mężczyźni po prostu nie wiedzą, co nosić. Czasami te buty po prostu "cierpią" z powszechnej opinii, że muszą być traktowane specjalnie, ponieważ są bardzo łagodne. I chociaż oświadczenie, że noszenie w deszczowej pogody to nie najlepsza opcja, prawda, wilgoć dla nich nie jest bardziej szkodliwa niż w przypadku zwykłych butów skórzanych. Wystarczy wysuszyć, a pozostałe ślady wilgoci można łatwo usunąć tradycyjną lub specjalną pędzelkiem w zamszu.


Co do zespołu w ubraniach, należy wziąć pod uwagę jedynie kolor i strukturę powierzchni butów. Innymi słowy, nie ma nic niezwykłego w zasadach noszenia obuwia zamszowego, ale w stylu nie różni się od obuwia skórzanego. Aby zrozumieć wszystkie subtelności noszenia obuwia zamszowego, należy najpierw rozważyć jego kolor. Większość butów zamszowych jest dostępna tylko w kolorze brązowym. Jest to uzasadnione tym, że noszą głównie brązowe zamszowe buty, ponieważ takie buty z czarnego koloru stanowią pewną sprzeczność.

Aura nieformalnego stylu, który pochodzi z obuwia zamszowego, jest w ostrym przeciwieństwie do oficjalnego czarnego koloru. Można nosić brązowe buty z zamszu, a także te same ubrania, które są zużyte i skórzane brązowe buty. Nie są noszone w oficjalnych okazjach, nie nadają się na ranny garnitur, to samo dotyczy sukien wieczorowych, więc nie łączą się z sukienką lub smokingiem. Te buty wyglądają źle w garniturze. Prawdą jest przyznać, że ostatnia zasada jest ściśle przestrzegana tylko w Stanach Zjednoczonych i Anglii.

Jeśli jednak w sferze firmy atmosfera jest dość oficjalna, lepiej powstrzymać się od brązowych butów zamszowych. W innych przypadkach pasują do wszystkich odcieni brązu, a także stroje szarych, zielonych i niebieskich odcieni. Wyglądają dobrze z blazerem lub kurtką sportową. Wystarczy sprawdzić w Twoim przypadku, czy cień brązowy na obuwie z głównym zespołem jest połączony. Zwykle kolor niebieski i brązowy są połączone całkiem dobrze i już w przeszłości te czasy, kiedy taka kombinacja została uznana za nienaturalną.

Jednak w różnych krajach świata jest inaczej. Na przykład niebieskie i brązowe są bardziej popularne wśród Włochów, Francuzów i Hiszpanów niż Amerykanów i Anglików, a Austriacy i Niemcy aktywnie unikają takiej kombinacji. Zespół ubrania z niebieskimi odcieniami i ciemnobrązowymi butami często można znaleźć na przykład w Hiszpanii lub we Włoszech, ale bardzo rzadko w Niemczech.

Wybierając ubrania, które mają podnieść buty z zamszu, należy pamiętać, że faktura powierzchni jest ważniejsza niż kolor. Prawie gładkie i mocne zamszu łączy się lepiej z miękkiej wełny, a miękkie i luźne wygląda dobrze z flanelą i tweedem. Jeśli powierzchnie butów i odzieży mają podobny wzór struktury, może to być żmudne dla oka. Często jest to kontrast, który jest interesujący: na przykład buty z matowym zamszem lub buty w klatce mogą zbliżać się połyskującym błyszczącym kolorze.

Jeśli zdecydujesz się eksperymentować z różnymi kombinacjami i pomyśl o każdym szczególe ubrania, odkryjesz wiele interesujących opcji, mianowicie obuwie zamszowe. Należy pamiętać tylko, że buty wykonane z tego materiału przyciągają uwagę na czystość butów, ponieważ kurz i zarysowania na butach są szczególnie złe w tej wersji. Nawet ludzie, którzy nie są szczególnie przywiązani do noszenia obuwia zamszowego, nie mogą oprzeć się nawet jednemu modelowi takich butów. Odnosi się to do półbóg Chukki, której wysokość ledwo sięga kostek. Pamiętaj, że buty z zamszu są wygodne i praktyczne.