138 Shares 9542 views

Czy to możliwe, aby kabiny dla psa z jego własnymi rękami?

Zazwyczaj potrzeba stworzenia takiej struktury wynika z właścicielami psów dużych i średnich ras, takich jak na Kaukazie, w Azji Środkowej, owczarków niemieckich i ich mieszańców, i inne. W niektórych przypadkach wymaga obecności w obszarze obudowy? Przede wszystkim, oczywiście, jeśli pies jest zbyt duża, aby być w stanie utrzymać go w domu. Jeśli zwierzę porusza się swobodnie przez strony, przestrzeń wewnętrzna staje się miejscem odpoczynku, to jest możliwe, aby ukryć przed pogodą i zimnem. Również użyteczne zakład, jeśli w domu lub w okolicy są często z zewnątrz, takie jak gości lub w trakcie remontu. Wreszcie, jeśli mały lub średni pies znaleziony w domu, żeby mógł pozostać na ulicy, niektóre ćwiczenia bez bezpośredniej kontroli, jest również przydatna dla klatce psa. Ich własne ręce, że to możliwe? Ogólnie rzecz biorąc, tak. Oczywiście, to wymaga pewnych umiejętności, narzędzi i materiałów. To zajmie Ci czas, ale w końcu z wygodnym miejscem dla psa izolowane. To nie będą tworzone tylko specjalnie dla swojego zwierzaka w oparciu o jego indywidualne cechy, ale również wziąć pod uwagę charakterystykę swojej stronie.


Jak zrobić obudowę dla psa z rękami, a przygotowanie rysunków

Przed rozpoczęciem poszukiwania, wyboru materiałów, zakupu, materiały i narzędzia potrzebne do podjęcia decyzji ważnych rzeczy. Konieczne jest, aby znaleźć optymalną lokalizację dla układu obudowy. Pozwala na konfigurację terenu, rodzaju gleby na nim. Konieczne jest również, aby myśleć o tym, gdzie chcesz umieścić zwierzę, tak aby mogła ona wykonywać swoje funkcje zabezpieczeń. W tym samym czasie, oczywiście, budowa nie powinna stanąć na twojej drodze do garażu, budynki gospodarcze.

Określano wszystkich powyższych punktów, można tworzyć rysunki. Obudowy wykonane prostokątny, jednak, jak zostało powiedziane, należy wziąć pod uwagę kształt swojej działce. Teraz trochę o rozmiarze. Są one obliczane na podstawie liczby psów i ich wzrostu. Do wzrostu zwierzęcia do 50 cm jest niezbędną do co najmniej sześciu m2 w przypadku psa w wysokości od 50 do 65 cm – co najmniej osiem m 2, co oznacza wzrost o więcej niż 65 psów wymaga zobaczyć budowę nie mniej niż dziesięć m2. Jeśli jesteś kobietą, mając szczeniaka lub dorosłego psa nie jest jeden – obszar jest zwiększona o połowę. Na przykład, do obudowy GSD będzie mieć powierzchnię wynoszącą co najmniej 8 m2. Ponieważ średnia wzrostu pies jest 0.6-0.65 m, suki. – 0,55-0,6 m wysokości konstrukcja musi być taka, że zwierzę może stanąć na tylnych kończynach, natomiast nie powinny dotykać głową dachu.

Co powinno być w klatce, i jak to powinno być ustawione? Jeśli projekt będzie służyć po prostu do chodzenia psa, a następnie zrobić uproszczoną wersję, w rzeczywistości, tylko częściowo pokryte płot, albo nawet w ogóle bez dachu. Jeśli tak, na przykład, woliera dla treści Owczarek ulica, struktura powinna składać się z niżej opisanych części. To musi być przelana za psa. Nie powinno być to platforma, która zajmuje około 2/3 pokoje, połowę ostatniej usuniętej części zimie. zostanie ona przelana. Ściany wykonane zimą głuchy. Drzwi muszą otwierać się do wewnątrz. Jeśli masz na myśli to, że właściciel pójdzie i karmić psa będzie z zewnątrz sprawiają, że wbudowany w żłobie.

Co jest potrzebne

W celu stworzenia kabiny dla psa ze swoimi rękami, trzeba wykonać następujące czynności.

Na ścianach zimą – deski, panele drewniane, innych materiałów, które są bezpieczne dla psów.

Aby otworzyć karty rozszerzenia – metalowej kształtki rurowej. Siatki siatka nie jest zalecany do użycia, ponieważ pies może zranić nóg, stojąc na nim, i istnieje ryzyko, że siatka będzie zwisać i ostatecznie łamie się pod ciężarem zwierzęcia.

Dach – Onduline, miękkie lub metalowe, łupek. Zauważ, że metalowy dach podczas deszczu lub gradu produkuje dużo hałasu.

platforma podłoga będzie drewniana. Dokonując betonowe podłogi, to musi być pokryte z desek tarasowych leczonych specjalnym składzie w celu ochrony przed gniciem.

Zamocowanie drewnianych części odbywa się za pomocą śrub, spawania, połączeń śrubowych.

Jest możliwe, aby obudowę dla psa z jego własnymi rękami, jak widzieliśmy. Weź to, na przykład, kilka tygodni lub miesiąc, ale wynik jest jakościowo sprawiło, że pokój będzie służyć w domu zwierzaka lub miejsce spaceru od wielu lat.