391 Shares 7988 views

Tajemnice podświadomości: dlaczego złoty łańcuch śni

Złoto zawsze miało szczególną władzę nad ludźmi. Pamiętaj słynne powiedzenie mefistofelesa z tragedii "Faust": "Ludzie umierają na metale". Oczywiście wielki Goethe nie oznaczał zwykłych gruczołów, ale przedmiotów żółtego koloru, świecących w słońcu. Na wschodzie hieroglify oznaczające złoto są uważane za znak mądrości i prawdziwego oświecenia. A co może oznaczać marzenie o złotej rzeczy?


Zobacz w łańcuchu marzeń

Dlaczego marzysz o złocistym łańcuchu? Różne interpretacje snów traktują to zjawisko na swój sposób, w zależności od fabuły i wydarzeń. Na przykład, ogólne znaczenie to: lojalność i lojalność bliskich ludzi, przyjaciół i dobrych znajomych. A teraz więcej.

  • Interesująca interpretacja tego snu w Freuda. Wyjaśnia, co marzy o złotym łańcuchu, a więc otrzymał ją w formie prezentu, a darczyńca traktuje cię bardzo szczerze, uprzejmie, docenia i szanuje. Ale wiszący z kogoś na szyi, symbolizuje coś więcej niż twoja nadmierna ciekawość dotycząca prywatnego i intymnego życia innych ludzi. Oznacza to, że nie masz wystarczającej uwagi do płci przeciwnej, którą kompensujesz, starając się dosłownie i przenośnie spojrzeć w dziurkę od kogoś innego. Aby nie rozwinąć innego kompleksu psychicznego, zadbaj o siebie! I inna opcja, do której marzy złotym łańcuchem: jeśli jest to prezent, który stracił, za plecami coś się dzieje, intrygi są budowane. Spójrz na środowisko i czuj się!
  • Jakie są nowoczesne tłumacze? Nie zawsze są spójne, a po przeczytaniu prognoz można czasem się mylić. Niemniej jednak, dlaczego marzysz o złotym łańcuchu, który dasz swoim przyjaciołom lub dziewczynie? Najprawdopodobniej podejrzewasz o zdradę. Ale uspokój się, alarm jest fałszywy. Czy twój łańcuch jest podarty? Tutaj warto naprężać: sen jest często prorocki i grozi poważną chorobą. Staraj się prowadzić zdrowszy styl życia, a następnie problemy, być może, unikaj. Ponadto takie stowarzyszenie natychmiast powstaje: "sekwencja łańcuchów zdarzeń jest wynikiem, z którego następuje".
  • Najtrudniejsza, być może orientalna książka marzeń. Jest ona podsumowana w oparciu o filozoficzne i symboliczne podstawy, a jej interpretacja jest związana ze szczególną cechą światopoglądu Japonii, Chin, Azji Wschodniej i Tybetu. Według niego złote sny są znakiem, że nadszedł czas, aby człowiek przemyślał siebie, swoją duchową istotę i sposób myślenia, ideały i aspiracje. Złoto prevoelement – ogień, pali, niszczy i czyści, odnawia. Marzeniem złotej rzeczy, na przykład łańcuchem, jest próba zmiany siebie, pozbycia się kompleksu, uprzedzeń, częściowego z bezwładnością, a przeciwnie do uzyskania elastyczności myślenia, jasności umysłu, oświecenia ducha. To w pierwszej kolejności. I po drugie, złoto jest związane z przewodu pokarmowego i krwiotwórczości: trzustki, wątroby, pęcherza żółciowego, serca. Dlatego też, w zależności od orientacji snu, może ostrzegać o źródłach chorób związanych z wadliwym działaniem naszego ciała lub odwrotnie, aby jasno stwierdzić, że "serce ognistego silnika", żołądka i innych układów jest w doskonałym porządku.

Jak dokładne są wszystkie te interpretacje, oczywiście oceniając samych ludzi, tym, którzy marzyli o widzieciu.