248 Shares 1648 views

Jak zmniejszyć biodra – Ćwiczenia

Oczywiście artykuł jest napisany dla kobiet. W końcu to dla nich pytanie – jak zmniejszyć biodra, jest zawsze ważne. Prawdopodobnie każda kobieta chce wyglądać nowocześnie, elegancko, być uroczym. Taka kobieta może panikować, czy jej żołądek lub uda nie pasują do normy. Cóż, pytanie: "Jak zmniejszyć rozmiar bioder?", Oczywiście mamy odpowiedzi.

Przede wszystkim potrzebne są regularne gimnastyka i oczywiście istnieją różne procedury, które pomagają zmniejszyć nadwagę.

Ćwiczenia mające na celu zmniejszenie bioder

Jak zmniejszyć biodra – ćwiczenia "pedały skrętu"

Leżąc na plecach, kopnij rowerzystę, który obraca pedały rowerowe. Nacisk na mięśnie udowe. Powinno to odbywać się w szybkim tempie, a mięśnie nóg powinny być jak najdalej odprężone. Początkowo ćwiczenie może wydawać się skomplikowane, ale potem się przyzwyczaisz.

Na początek można spróbować dokonać do pięciu (lub mniej) obrotów "pedałów". Z czasem, zwiększając tempo rotacji, liczba ta może stopniowo wzrastać do dwustu.

Jak zmniejszyć biodra – Ćwiczenie "Nożyczki"

Nadal leżąc na plecach, podnieś nogi, tak aby powstał kąt prosty względem ciała. Mięśnie muszą być złagodzone, a nogi lekko ugięte w kolanach. Alternatywnie krzyż nogi dwa razy. Prawa stopa na górze – jeden, dwa! Lewa noga na górze – jeden, dwa! Robi się to w szybkim tempie tyle razy, ile pierwszego ćwiczenia.

Jak zmniejszyć biodra – zestaw ćwiczeń

Trzeba wiedzieć, że trudniejsze jest zmniejszenie bioder niż ich zwiększenie. Dlatego sukces zależy od regularności zajęć. Za kilka tygodni wyniki będą "na twarzy", a raczej "na biodrach", a następnie entuzjazm wzrośnie.

Noszenie stóp z nogami

Stojąc po prawej stronie z tyłu fotela, przytrzymaj prawą dłoń za plecami.

 • Wykonaj gwałtowną huśtawkę lewą nogą: do przodu i do góry – lekko do lewej. Opuść nogę. Powtarzaj dziesięć razy.
 • Odwróć się do krzesła z drugiej strony i wykonaj to samo ćwiczenie na drugiej nodze.
 • Oddychaj równomiernie, spróbuj zrobić więcej chleba.

Podnoszenie miednicy

Pamiętaj, jak mówią: "Odsuwasz tylne siedzenie z sofy!" Naprawdę spełnimy to pragnienie. Można to zrobić na kanapie, ale dla tych celów lepiej jest mieć specjalną mata do ćwiczeń (każda zasłona, którą można umieścić na podłodze).

 • Połóż się na plecach.
 • Zginaj nogi na okrążeniu.
 • Pochylił się w płaszczyźnie, podeszwy stóp i dłonie, rozciągając biodra, podnosząc miednicę tak wysoko, jak to możliwe.
 • Powtarzaj wspinaczkę tak często, jak w pierwszym ćwiczeniu. To znaczy, może nie dziesięć, ale pięć lub dwanaście. Więc, wykonaj resztę ćwiczeń na tyle samo razy. To ćwiczenie jest nie tylko do odchudzania bioder, ale także do wzmacniania pośladków i mięśni lędźwiowych. Ma również korzystny wpływ na układ moczowo-płciowy.

Wahadło na biodra

 • Usiądź na dywaniku.
 • Pochylił palmy za podłogą, pociągnij stopy do pośladków.
 • Powoli opuść biodra w różnych kierunkach. Zostaw blisko lub blisko podłogi, a następnie w prawo. Albo odwrotnie. Ważne jest, aby ćwiczenia nie przeszkadzały. Zrób wszystko z łatwością, motywując się kolejnymi wynikami.

Ruch na pośladkach

 • Potrzebujesz sieci na matie, prostując nogi.
 • Ręce są proste przed sobą, oczy są proste.
 • Postaraj się poruszać naprzód tylko za pomocą pośladków.
 • Trzymaj ręce przed tobą. Jednocześnie naciągnij lewe (prawe) ramię i prawą (lewą) nogę, zmniejszając i przesuwając pośladki.
 • Zrób to samo z drugą ręką i pośladkiem, a tym samym przemieszczając się kilka metrów (2,3) do przodu. Pomaga schudnąć w brzuchu i udach.

Wykonując wszystkie powyższe ćwiczenia, zapewne osiągniesz rezultaty. Pamiętaj, że po postępach w utracie wagi na udach, ćwiczenia nie powinny być zatrzymywane. Po prostu skręć tę lekcję w jeden z Twoich ulubionych nawyków. W końcu ta nagroda jest warta, nieprawdaż?