209 Shares 5569 views

Najpopularniejsze atrakcje w Rimini

Na wybrzeżu Adriatyku ośrodek numer jeden jest miasto Rimini. Wielu turystów właśnie dlatego, że zakochał się w Włoch. Atrakcje w Rimini prezentuje wiele ciekawych zabytków historii.


To nie jest tylko kurort. W tym momencie, z starożytne rzymskie budynki sąsiadują również wspaniałych średniowiecznych budynków, a skarb renesansowej architektury, takich jak Świątynia Malatesta, można skojarzyć atmosferę magicznych filmów Felliniego, Rimini jest z powodu jego narodzin. Reżyser urodził się w spokojnej dzielnicy rybaków ze starymi domami i wąskimi uliczkami. Tutaj znajduje się również grób wielkiego mistrza – można zauważyć wejściu na cmentarz miasta – to jest pomnik w kształcie nosa statku.

Po udało się utrzymać dary cesarzy – pyatiarochny Most Tyberiusza Wielką Amfiteatr i Łuk Augusta w Rimini, zdjęcia zabytków, które można zobaczyć w tym artykule, zaskoczony jej elegancji i harmonii. Ponadto, każdy nowo wybudowany budynek w mieście nie naruszać jego architekturę, zachowując niepowtarzalny klimat.

Atrakcje w Rimini Malatesta twierdza

Ta twierdza została zbudowana w XV wieku. Składa się z 4 części: dwukondygnacyjnej centralnego budynku Pałacu ISOTTA, maski pałacu i dużego dziedzińca.

Atrakcje w Rimini Malatesta Temple

Malatesta Świątynia została zbudowana średniowiecznych władców tych miejscach. Polega ona niesamowitą atmosferę filmów Felliniego.

centrum Rimini – Piazza Cavour

Teren jest otoczony przez wspaniałe pałace – Palazzo del Arengo oraz Miejski del Podesta. Również w tym momencie jest to neoklasyczny teatr. Pigna Fountain jest ozdobą miasta.

Atrakcje w Rimini: Arco di Augusto

Ten łuk został zbudowany na cześć Augusta mieszkańców miasta. Został on wybudowany w murach miejskich.

Muzeum Miejskie w Rimini

Muzeum mieści się w budynku dawnej rezydencji 13 wieku z jezuitą. Tu, w salach czterdziestu przedstawiła około piętnaście tysięcy obiektów, które opowiadają historię tego miasta.

Rimini atrakcje: rzymski amfiteatr

Rzymski amfiteatr z areną walk gladiatorów może pomieścić do dwunastu tysięcy osób.

Park "Le Navi" w Rimini

Park katolicy będą mogli wprowadzać siedlisko tysięcy ryb i dają wgląd w głąb planety.

wycieczki

Można wybrać się na wycieczkę San Marino, oprócz Wenecji, Rzymie, Florencji. sąsiedztwo Rimini są również bardzo interesujące. Wokół miasta jest Republika San Marino, San Leo i Gradara Zamki i pięćdziesiąt kilometrów na północny – mieście Ravenna, co jest związane z nazwą Velikogo Dante.

Relaks na plaży w tym mieście różni się od innych ośrodków we Włoszech. Początkowo uderzające całkowity brak pięknymi krajobrazami. Tutaj duża liczba niskich budynkach, przypomina niekończącą betonowej dżungli. W tym ośrodku jest bardzo popularny wśród turystów, przy jednym z głównych miejsc wtórnych wizyt wśród innych włoskich ośrodków.