259 Shares 5512 views

Jak zrobić dla mojej córki domu lalka z własnymi rękami?

Jeśli masz małą dziewczynkę, to zapewne wiesz, w co zabawki ona i jej rówieśnicy lubią się bawić. Ta lalka, a wszystko, co jest potrzebne dla nich – ubrania, posudku, meble i, oczywiście, dom, w którym to wszystko musi być dobrze umieszczony.

przechowuje bieżące dzieci można znaleźć wszystko, co potrzebne dla Twojego dziecka, aby zatrzymać się komfortowo i zadowolony. Świat zabawek – Pożądane jest wymarzonym miejscem dla naszych dzieci. Oczywiście, możliwe jest, aby zebrać odpowiednią ilość pieniędzy, aby kupić duży dom dla swojej laleczki urody. Jeżeli budżet rodziny nie pozwala na taki zakup nie być zdenerwowany i psuć nastroju dziecka – dokonać Dollhouse własnymi rękami moc każdy dorosły.

Należy połączyć wyobraźnię, smak i starają się zrobić piękny dom własnymi rękami.

Więc to, czego potrzebujemy do tego? Po pierwsze, należy zwrócić się do córki, co chciałaby dom dla swoich lalek – małych i dużych, z kilkoma pokojami i podłogi, tam gdzie będzie kuchnię, łazienkę i sypialnię i jadalnię oraz pokój relaksacyjny. Jeśli dziecko chce, aby mu dom laleczka za własnymi rękami, składające się z jednego pokoju, wtedy ramka będzie pasować zwykły box – blok wytrzymałego kartonu. W zależności od życzenia dziecka będzie musiał usunąć jedną lub dwie ściany, że dziewczyna była komfortowo grać i zorganizować dom dla Barbie. Wybierając miejsce dla drzwi i okien, i je wyciąć nożyczkami. Dobrze, jeśli dom będzie składać się z kilku pomieszczeń, to lepiej zrobić ramkę sklejki. Będzie on musiał instruować papieża. Gdy ramka jest gotowa, zaprosić swoją córkę zrobić ciekawą pracę – sporządzanie pokoje dla przyszłości domu.

Lalka dom własnymi rękami jest bardzo łatwe, ale czas to zajmie sporo. Więc podzielony dom w pokoju i przystąpić do aranżacji mebli w pokoju w domu, aby rozpocząć na papierze. Wszystko powinno być dobrze przemyślane i rysować. Kolorowe kredki uczyni proces bardziej żywy i ciekawy. Gdy obwód jest gotowy, można przystąpić do aranżacji domku dla lalek.

Domowe meble i dekoracje domu można również wykonać ręcznie wszystkich rzeczy, które cię przez ramię.

Ściany mogą być ozdobione oryginalną tapetę z papieru budowlanego, skrawki tych tapet lub obrazy drukowane na papierze, wstępnie wybrany w Internecie. Gdy otwory okienne są gotowe, trzeba powiesić zasłony. Aby to zrobić, trochę piękny kawałek szmatki, aby oddzielić ją na kilka zasłon i zbierać na wątku. Wszystko jest ona ustalana na oknach.

Co jeszcze można zrobić w małym domku dla lalek z ich własnymi rękami? Udekoruj pokój z jasnymi kwiatami i pięknymi dywanami. TV i inne meble make skrzynek o różnych rozmiarach i malować akwarele, tak aby wyglądał jak prawdziwy hakerskich przedmiotów codziennego użytku. Jeśli jesteś artystą nie jest bardzo dobra, można znaleźć obraz telewizyjny lodówki w Internecie i wydrukować. Wtedy to wszystko wklejony na polu – meble są gotowe. Dla lalek, kochanką przyszłego domu, potrzebują łóżko. Pozycja ta jest często wykorzystywana w trakcie gry, więc materiał konieczne jest silniejsza. Może to być kawałek drewna, sklejki, piany. Gdy ramka szopka jest gotowy, trzeba uszyć materac, poduszkę i piękną pościel. Ta praca może być podłączony mamę.

Jak zrobić dom lalki własnymi rękami – to zależy od twojej wyobraźni i umiejętności złomu, aby stworzyć piękne i oryginalne bagatele. Kiedy wszystko, co stworzyliśmy, jest gotowa, można przedstawić to zamówiłem – swoją córkę.

Domek dla lalek z rękami zrobić to bardzo proste, ale jeśli „konstrukcja” został zaangażowany i twoja córka, dar będzie ładniejszy i bardziej kosztowne dla całej rodziny.