344 Shares 5549 views

Multistyler Remington S8670: uniwersalny stylista do włosów

Stylowa kobieta zawsze wygląda idealnie i nie przestaje zadziwić innych. Największą rolę w tworzonym obrazie odgrywa modna fryzura. Jak spełnić wysokie standardy, ponieważ wizyta w salonie piękności we wczesnych godzinach porannych przed rozpoczęciem dnia pracy każdego dnia – bzdury? Jednak wyjście jest znalezione – to multistyler firmy Remington S8670. Dzięki wielu dysze i akcesoriów pomogą stworzyć nowy, unikalny wygląd siedem dni w tygodniu.

Multistyler Funkcjonalność

Często jest sytuacja, w której cała łazienka jest przykryta urządzeniami do stylizacji włosów. Miejsca na półce dla wszystkich urządzeń po prostu nie wystarczy, a wszędzie przewody! Aby pozbyć się tego bałaganu, możesz po prostu zmienić górę płaskiej i prasować na jednym funkcjonalnym modelu, który może zastąpić obszerny arsenał salonu fryzjerskiego. Remington to "pięć w jednym". Włączone są:

 • Żelazka do curlingu ;
 • Żelazko do prostowania;
 • Płyty faliste;
 • Szczotkowana głowa z twardymi zębami do skręcania warków i kształtowania włosów na końcówkach;
 • Sprężyna dyszy do tworzenia naturalnych loków.

Zawsze pod ręką (opcjonalne akcesoria)

Ładnym dodatkiem do urządzenia jest ładna torebka z wygodnymi kieszeniami na przechowywanie wszystkich elementów urządzenia. Komfortowy, ale kompaktowy akcesorium jest zaprojektowane tak, aby gospodyni miała możliwość składania wszystkich części Remington S8670 razem, bez zamazywania półki w łazience. Taką stylową torebkę ze wszystkim, czego potrzebujesz, można zabrać na wycieczkę. Dodatkowo producent uzupełnił zestaw za pomocą czterech klipsów do modelowania fryzur. Wszystko to jest w pełni wyposażona mini fryzjer, która jest zawsze pod ręką.

Korzyści z Remington S8670

Poza wysoką funkcjonalnością, urządzenie wyróżnia się w linii podobnych narzędzi falujących z ostrożnym podejściem do włosów ze względu na równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni płyt ceramicznych i efekt jonizacji rozpylania turmaliny. Płyty są dodatkowo zabezpieczone antyadhezyjną powłoką teflonową, dzięki czemu Remington S8670 pozwala tworzyć stylowe fryzury za pomocą dowolnej pianki i żelu do stylizacji. Główne zalety:

 • Różnorodność załączników daje pełną swobodę wyboru fryzur i stylów stworzonych przez jedno urządzenie;
 • Powłoka ceramiczna do delikatnego układania;
 • Kondycjonowanie jonowe dzięki sprayowi turmalinowego zapobiega splątaniu włosów i zapobiega ich elektryzowaniu;
 • Obecność elementu grzejnego w górnej i dolnej części bezpiecznika;
 • Cyfrowe sterowanie ogrzewaniem urządzeń;
 • Suszarka Remington szybko się nagrzewa, temperatura pozostaje niezmieniona i odpowiada parametrom wybranym przez użytkownika;
 • Kontrola wizualna gotowości urządzenia do działania ze względu na wskaźnik świetlny;
 • System bezpieczeństwa zapewnia automatyczne wyłączanie po godzinach pracy;
 • Okres gwarancji wynosi 3 lata.

Technologia

Podstawą stworzenia bezpiecznego urządzenia powlekającego jest oparta na najbardziej zaawansowanych technologiach. Prostownik Remington ma potrójną ochronę:

 1. Technologia powłok ceramicznych pozwala tworzyć nieskazitelnie gładkie, płynące loki. Nowoczesna technologia chroni włosy przed elektrycznością statyczną, co powoduje nieprzyjemny efekt puszystości i psuje wygląd.
 2. Jonizacja turmalinu gwarantuje doskonałe ślizganie, jednolitość dystrybucji ciepła, zapobieganie splątaniu włosów.
 3. Powłoka teflonowa o właściwościach nieprzylepnych umożliwia nakładanie żelów i plam na stylizację bez zaklejania, a także chroni włosy przed przegrzaniem.

Staranne podejście do zamków i dbanie o nich są niezbywalne zasady, które twórcy modelu przestrzegali, po 70 latach historii, marki Remington stała się najlepszym wyborem dla osób ceniących niezawodność i produktywność produktu.

Bezpieczeństwo

Remington jest termoizolowaną końcówką, która chroni przed oparzeniem. Urządzenie nigdy nie będzie się przegrzało, ponieważ cyfrowe sterowanie utrzymuje stałą temperaturę przez cały czas. Przyciski do przełączania trybów temperatury są używane do wybierania parametru odpowiadającego określonemu rodzajowi włosów, dlatego producent gwarantuje, że loki nie są zbyt suche nawet przy aktywnym użyciu produktu.

Ze względów bezpieczeństwa urządzenie wyłącza się automatycznie po jednej godzinie ciągłej pracy. Pozwala to nie martwić się już faktem, że urządzenie pozostało na stałe włączone bez opieki. Długie, obrotowe kable zasilające są zabezpieczone przed przekręceniem się w podstawie i nie powodują dodatkowych zakłóceń.

Zasady korzystania z programu Remington S8670. Instrukcje

W zestawie znajduje się instrukcja w postaci niewielkiej broszury z pełnym opisem modelu w kilku językach, w tym rosyjskim. Opisuje w szczegółach możliwości multistylera, przycisków i wskaźników kontrolnych. Poniżej wymieniono wszystkie środki zapobiegawcze i przepisy dotyczące usuwania. Ilustracje pozwolą Ci szybko nauczyć się przyrządu i bez żadnych problemów wymieniać dysze. Odrębna strona poświęcona jest dbaniu o urządzenie, tak aby zawsze odpowiadała zadeklarowanym parametrom i służyła jak najdłużej. Notatka nie pozostawia wątpliwości dotyczących Remington S8670: jak korzystać z opieki, jej zalet, specyfikacji i serwisu – wszystko to jest rozważane.

Cena emisji

Model prezentowany jest w najbardziej wyspecjalizowanych sklepach. Średnio kosztuje 3500 rubli. Ale jeśli spróbujesz, możesz znaleźć sprzedawców, którzy oferują dobry rabat. Nie zapominaj, że zbyt niskie ceny sugerują, że coś jest nie tak z towarami. Na przykład oferowana jest niedroga fałszerstwo lub kopia z małżeństwem w fabryce.

Jeśli obliczysz, ile musisz wydawać pieniądze, kupując oddzielnie wszystkie urządzenia, które oferują tylko jeden multistyler, cena natychmiast wydaje się być dość demokratyczny. Funkcjonalność, użyteczność i jakość uzasadniają kwotę wymaganą w sklepach tego produktu.

Pozytywne opinie

Analizując opinie użytkowników, możemy stwierdzić, że zakup tego produktu nie zawodzi kobietom. Większość z nich, po sprawdzeniu funkcjonalności i jakości, położyła produkt na najwyższym poziomie – pięć gwiazdek. Remix S8670 multi-styler zasługuje na następujące informacje zwrotne:

 • Rozsądna cena: nie spowodowała szkód w budżecie rodziny;
 • Komfort: przewód nie koliduje wcale podczas układania;
 • Wiarygodne mocowanie załączników;
 • Oszczędność czasu: szybko nagrzewa się i jest gotowa do pracy w ciągu zaledwie minuty;
 • Wygodna torba do przechowywania, idealna do wycieczek do spoczynku;
 • Praktyczna: dla każdego zajęcia jest kieszonka w torebce, więc zawsze znajdują się w swoich miejscach i nie są stracone;
 • Jasny i wyraźny wskaźnik ogrzewania;
 • Bezpieczeństwo: nie ma powodu się martwić, ponieważ samo urządzenie wyłącza się po godzinie;
 • Czystość: nie ma śladów spienionej pianki i żelu, powłoka teflonowa na wysokości;
 • Po miesiącu używania, włosy nie są przecenione, nie złamie, wskazówki nie podzielone;
 • Wiele więźniów, a wszystkie są w użyciu, a ich zastępowanie się nie powoduje trudności;
 • Wydajność: włosy są nawinięte lub wyprostowane szybko i łatwo, włosy są utrzymywane przez długi czas.

Warto wspomnieć o wysokiej ocenie stylowego wzornictwa wielofunkcyjnego, braku zagranicznych zapachów w użytkowaniu, wytrzymałości tworzywa sztucznego, odpornego na upadek bez pęknięcia lub zerwania.

Negatywne informacje zwrotne

Pomimo faktu, że zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z zakupu, przegląd nie będzie kompletny, chyba że dodasz małą łyżkę smoły. Remington S8670, które w niektórych przypadkach miały negatywny charakter, został oskarżony o następujące niedociągnięcia:

 • Nie jest w stanie sprostać jego funkcjom: efekt falistości i loków trwał niewiele dla użytkowników zaledwie dwa lub trzy godziny;
 • Podgrzany dłużej niż został ogłoszony: dwie minuty zamiast jednego;
 • Trudno wymieniać dysze, chociaż w czasie jest zrozumienie, jak to zrobić szybko i poprawnie;
 • Suszarka do włosów Remington jest odpowiednia tylko do podróży, ale w domu jest gorsza niż indywidualne urządzenia do stylizacji;
 • Nie wszystkie przystawki są przydatne, niektóre nie są wcale aplikacjami;
 • Torba sprawiła, że materiał został skrytykowany: jest zbyt zabrudzony i szybko traci apelację zewnętrzną;
 • Wysoka cena urządzenia była najczęściej wymieniana w kolumnie braków produktu.

Istnieją osobne skargi na temat krzywego oparcia talerzy w celu wytworzenia falistości, o nieprzyjemnych odgłosach produkowanych przez instrument, o słabym poślizgu. Takie opinie są zaskakujące, są tak sprzeczne z opowieściami ludzi, którzy pochwalił multistylera. Ale ta sytuacja dowodzi po raz kolejny, jak poważnie należy zbliżyć się do wyboru sprzedawcy, aby później nie być oszukanym i rozczarowanym z powodu marnowanych pieniędzy przeznaczonych na zakup fałszywego zamiast oryginalnego produktu.

Plusy są znane w porównaniu

Najłatwiej wybrać na rzecz pojedynczego modelu lub marki, porównując dwa podobne przypadki. W tym przypadku będzie to tabela porównawcza multistaires, która pomoże odpowiedzieć na to pytanie: "Remington S8670 czy Philips HP8699?"

Opcje Remington S8670 Philips HP8699
Typ Multistyler Multistyler
Powierzchnia robocza Muzyka, turmalin Ceramika
Średnica bezpiecznika 19 mm 19 mm
Wskaźnik Połączenie sieciowe, gotowość do pracy, tryb temperatury Gotowość do pracy
Stań

Tak

Tak
Automatyczne wyłączanie 60 min 60 min
Kabel zasilający 2 m 1,8 m
Czas grzania 60 s 30 s
Jonizacja Tak Nie
Maks. Temperatura ogrzewania 200 ° C 190 ° C
Reguły temperatury dla różnych rodzajów włosów Tak Nie
Wliczone w cenę Torba na kieszonkę termoodporną, klipsy na włosy Przypadek transportowy

Oba egzemplarze mają jeden prostownik, głowicę falistą, łącznik spiralny i analog z sztywnymi zębami oraz jeden okrągły pręt zwijający. Różnica polega na tym, że zestaw wielofunkcyjny firmy Philips zawiera również dodatkową blokadę stożkową. Z kolei Plier Styler Remington S8670 delikatnie wpływa na włosy z trójpoziomową ochroną powierzchni roboczej i możliwością wyboru trybu delikatnej temperatury.

Wnioski

Towary takie jak "wiele w jednym" często powodują krytykę, ponieważ nie są w stanie reprezentować wszystkich funkcji związanych z niezależnymi okazami. Ale Remington S8670 jest przyjemnym wyjątkiem od tej zasady. Wyróżnia się podobnym produktem innych marek, dzięki przemyślanej i komfortowej konstrukcji, wydajnej pracy i pełnemu bezpieczeństwu.