203 Shares 5219 views

Miejskie Concept – Environmental samochodów Audi.

Firma «Audi» przedstawił projekt, który jest przykładem tego, jak w kompaktowym samochodzie może wygodnie pomieścić dwóch pasażerów i silnik ekologiczny. Nazywa go pomysłem «» Praca miejskiej. Korzenie prototyp tej koncepcji nie można znaleźć w żadnym modelu firmy. Pojazd jest przedstawiony na rysunkach, jest odpowiedzią na potrzeby małych samochodów miejskich i ekologicznych. «BMW» posiada planuje rozpocząć masową produkcję takich samochodów Audi i «», a zatem nie mogą być pozostawione jego konkurenta.
Projekt grupa ma ogromny zakres i czerpie doświadczenie «» Volkswagen matczyną troskę, że takie wynalazki szczęśliwych kierowców od kilku lat. W tym przypadku, co jest ciekawe, „audi” zakłady na próbach sportowych, zarówno kierowcy, jak i pasażera.
Na koncepcyjnych szkiców samochód wygląda bardzo atrakcyjny i zasługuje na wsparcie. Estetyczna ocena „Urban” nie ma jeszcze dyskusji. To przyciąga uwagę kabinie, trochę jak w nosie samolotu, oraz zaawansowany po obu stronach koła, które są nieco objętych poszczególnymi skrzydłami samochodowych. Konstrukcja ta do tej pory w samochodzie miasta jest prawie nigdy nie spotkał. Na osi umieszczone są 21-calowe koła. W przedziale pasażerskim można uzyskać za pomocą przedniej samochodu, która rozszerza się do dołu. Wewnątrz umieszczone dwa asymetryczne krzesło. Kierowca siedzi nieco z przodu i po stronie pasażera, ale odsunął się trochę do dołu. Nadwozie samochodu jest wykonana z włókna węglowego wzmocnionego kompozytu (CFK).


Struktura moc okazała ultralight koncepcji poprzez szerokie zastosowanie materiałów kompozytowych. Masa Urbana – tylko 480 kg, a to z uwagi na fakt, że pojazd znajduje się na baterii litowo-jonowych o pojemności 7,1 kW / h pary mechanicznych generatorów, które rozwijają 15 kW (20 KM). Pojazd z kierowcą jest w stanie rozpędzić się do 100 km / hw 16,9 sekundy.

Napęd koncepcja samochodu są dwa silniki elektryczne. Energia jest przechowywana w bateriach litowo-ionievyh. Czas ładowania Urbana nie jest zbyt duża. Od zacisków z sieci 400 V ładowania akumulatora trójfazowego 20 minut z jednego gniazda sieciowego faza 230 urządzenia zasilającego napięcia V wypełnia tylko jedną godzinę. Ponadto Urban jest również wyposażony w bezprzewodową technologię ładowania na którym inżynierowie Audi niedawno zaczęła działać. Niestety, producenci nie wydali żadnych dane techniczne.