517 Shares 6162 views

Red Wedding – tak szczęście Witam!

Wydawać by się mogło, że 100 lat od ślubu po prostu niemożliwe … Niewiele osób żyje w takim terminie, a tu chodzi o małżeństwo. Ale wszystko jedno, a to się zdarza. Szczęśliwa para Azerbejdżanu udało się żyć w małżeństwie za sto lat. Im i miała zaszczyt nazwać ten okrągły jubileusz. Zdecydowali, że Red Wedding – to nazwa montażu. Dobrze, że jest!


Stulecie rocznica ślubu – jest to bardzo poważny data, więc uczcić to w wielkim stylu. I pomimo tego, że para jest już w poważnym wieku i nie jest dzielona przez aktywnych i głośnych festiwalach, czerwony ślub jest odwiedzana nie tylko przez krewnych. Uroczystość ta rocznica pozwolono odwiedzić dla każdego, kto pragnie, jako szansę, aby taki uroczystość jest niezwykle rzadkie. To z tego powodu, że Red ślub zawsze bierze dość głośny i zabawy.

Jak to zwykle w społeczności, odwiedź pustymi rękami święta jest bardzo niepożądane, dlatego należy podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru prezentu dla jubileuszy. Na cześć wakacji, postanowił dać para cała czerwona.

Przede wszystkim, to kwiaty, jasne czerwonych róż, które symbolizują nie tylko miłość i namiętność, ale także zaangażowanie i lojalność w najbliższych latach, które są tak skutecznie wykazać małżonkowie, którzy osiągnęli tę rocznicę, jako Red Wedding.

Jako prezenty dla małżonków, obchodzi swoje stulecie, możliwe jest, aby wybrać czerwone poduszki, figurki, obrazki i inne prezenty, które będą pasowały do tematu.

Dzieci powinny być bardziej poważne podejście do wyboru dar i uczyć ich rodzice dekoracje czerwonych kamieni, które będzie symbolem czci, podziwu i wdzięczności.

Ale sam ślub Red sugeruje, że organizatorzy nie są w stanie stworzyć obchody dużą skalę, a liczba miejsc jest po prostu niemożliwe do przewidzenia. Nie tylko wszyscy widzowie City wychodzących działa zobaczyć takie silne małżeństwo, ale cała społeczność kraju, a nawet za granicą mogą chcieć uczcić para. To z tego powodu niezbędnego do kierowania do specjalistów w ramach przygotowań do obchodów stulecia rocznic ślubnych.

Ale jak spędzić niezapomniane wakacje i hojny na prezenty? Jest to świetny pomysł, który może być realizowany w takim przypadku. Aukcja na weselu – to unikalny sposób, aby nie tylko zabawiać gości, ale również dodać skórkę do zdarzenia, takie jak obchody rocznic ślubnych.

Aby przeprowadzić tę aukcję trzeba prowadzić, kto będzie zadeklarować przedmioty jak również wiele siedzeń, gdzie można umieścić ogromną liczbę gości.

Co wybrać, jak wiele? Jest to najprostszy pytanie. Para, która mieszkała razem sto lat, nie ma wątpliwości, zgromadził ogromny zasób majątku wspólnego, który jest trudny do umieszczenia we wszystkich szafkach w domu, ale te rzeczy są tak cenne dla każdego odwiedzającego Czerwonego ślubu. Pobierz element z pary, która udało się utrzymać swoje uczucia przez tak długi czas, prawie każdy chce na ziemi, i bez względu na to, ile to będzie kosztować.

Szczególnie popularne będą mieli suknię ślubną, jeśli jest w stanie utrzymać sto lat. Można umieścić na spinki sale lub boutonniere, pierwszy szmatką lub stole zestaw, który jest prezentowany na ich złote wesele. Oferty mogą gromadzić tysiące, dokładnie tyle pieniędzy i uzyskać wynik na skali i jasny uroczystości takiej rzadkiej rocznicę. Te pieniądze mogą być przeznaczone na cele charytatywne, co dodatkowo będzie wychwalają szczęśliwa para.

Goście otrzymują także specjalny prezent od „już stuletni żonaty”, dar cenniejszy, że nie można znaleźć. To jest przykład prawdziwego, szczerego i szczęśliwego życia, które mogą być niezapomniany, aby przejść z jednej osoby na ziemi, widząc sensu życia w swych kochających oczach. Miłowali i niech Red Wedding zapukać a gniazdo rodziny!