122 Shares 6897 views

UFC. Ranking począwszy od maja 2015

Co wiesz o MMA? Istnieje wiele organizacji, które prowadzą takie turnieje. Do tej pory jednym z najbardziej popularnych jest UFC. konkurencja ocenił, że prowadzenie organizacji, po prostu przewraca się, zbierając najlepszych zawodników oraz dużą liczbę kibiców w halach i na całym ekranach telewizyjnych. UFC oznacza Ultimate Fighting Championship. Liczba wielkich nazwisk zawodników, z którymi umowy zostały podpisane między innymi najważniejszych turniejów UFC.

Ten artykuł przedstawia UFC rating, który jest obecny w maju 2015 r. Więc najlepszym FIVE jest następujący.

5. miejsce

Pięć z najlepszych myśliwców otwiera Josh Barnett (Josh Barnett) – myśliwiec, urodzonego w Stanach Zjednoczonych i reprezentujący ten kraj. Ma niesamowite pseudonim – The BabyFacedAssassin, który w rosyjskim oznacza „zabójca o twarzy dziecka”.

Josh spędził nie mniej niż 40 walk, z których 33 wygrał. Straty były tylko 7. Ten myśliwiec nie boi się nikogo w ringu. To może być potwierdzona przez fakt, że wygrał przed Alexander Emelianenko, Semmi Szilta, Sergei Kharitonov i legendy walk bez reguł – rendi Kutyura.

Regularnie oskarża bojowników w stosowaniu zabronionych środki dopingujące – sterydów. Ale to nie przeszkadza, aby regularnie wykonywać na Ultimate Fighting Championship. Większość zwycięstw przez Josh dusi przyjęć.

4. miejsce

Andrei Arlovski (Andrei Arlovski), po nick "Pitbull" zajmuje czwarte położenie w UFC. Ocena potwierdzone osiągnięcia zawodnikiem w świecie sztuk walki. To jest naprawdę legendarny zawodnik, urodzony w Białoruskiej SRR. W tej chwili mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych.

Za Andrzeja – 35 walk, 24 zwycięstw i 10 strat. Aż 17 walk wygrał przez wybijanie przeciwnika. z tego powodu, że przeraża przeciwników przed rozpoczęciem meczu.

W latach 2005-2006 był mistrzem UFC. W tym samym czasie zdobył ponad nawet wojownik, który dzisiaj jest pierwsza linia ratingu. Andrzeja w ringu zachowuje się jak rozwścieczony pies, za który otrzymała podobny pseudonim. W celu zrozumienia poziom jego wściekłości, to znaczy, że w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego Andrew złamał nos wroga i obie ręce i poświęciła wiele innych uszkodzeń.

3 miejsce

SMG Stipe Miocic (Stipe Miocic), która reprezentuje USA i ma chorwackie korzenie powiedzie zawodnik UFC. Ocena Chorwat ma dość wysoką – trzecią pozycję na liście najpotężniejszych wojowników w kategorii ciężkiej. 15 prowadzonych walk wygrał 13, z czego 9 – nokaut. Po stronie kredytowej, istnieją tylko dwie porażki.

Potworów które szybko przerwał UFC waży 111 kg i sportowych ciała. Ma ogromną techniki wykrawania, który jest obsługiwany przez obecność tytuł mistrza wśród fanów. Również bardzo dobrze czuje się w walkach na ziemi.

Trzon mówi, że zawsze chciał być jak Mirko Cro Cop, który jest już weteranem walk mieszanych.

Wśród myśliwiec ma następujące nagrody: „najlepszą walkę turnieju” turniej „Knockout”, Posiada również niezwykłe osiągnięcie – walka z Philem de Vries trwał 43 sekund i zakończyła się nokautem na rzecz chorwackiego sportowca. To osiągnięcie jest na liście najszybszych liczby pucharowej pięć.

2 miejsce

Junior dos Santos (Junior Dos Santos) jest dobrze zarobione drugie miejsce w naszym rankingu.

Brazylijski zawodnik ma czarny pas w jiu-jitsu, co czyni go niebezpiecznym przeciwnikiem na ziemi.

Aktywa Santos – 20 walk, z których 17 wygrał. Nokaut wygrywa w 12 walkach. Straty nie oszczędził myśliwca party – trzy porażki w karierze.

W Santos ma mentora. To Anderson Silva, który jest legendą walk bez reguł, według UFC (od 2006 do 2013 roku był mistrzem w swojej klasie wagowej).

Junior sam w 2012 roku, był mistrzem UFC w wadze ciężkiej. Z trzema nagrodami „Knockout Evening” wojownik trzyma spektakularnych walk, podczas których sala jest zawsze aktywnie wspiera go, chcąc nowe okulary.

Brazylijski zawodnik zdobył następujące wymierne aków: Fabricio Werdum, Mirko Cro Cop, Keyna Velaskesa, Stipe Miocic.

1 miejsce

Ocena UFC bojowników pewnie kieruje Fabricio Werdum (Fabricio Werdum). Brazylia jest wojownikiem, a pomimo tego, że już 37 lat, jest najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem.

Przed UFC mógł celować w wielu innych podobnych konkursach. W tej chwili atutem jest 25 walk, z których 19 wygrał. To nie może być przypisane do amortyzatorów pracownikami lub bojowników, jak walczy z powodzeniem wykorzystuje różnorodne techniki, rzucając strach w przeciwnikach. Zdobył przeciwko Alexander Emelianenko, Alistair Overeem, Antonio Silva. Ponadto rosyjska legenda Fedor Emelianenko też nie stoją w walce z brazylijskiej myśliwcem.

W tej chwili Werdum przyszedł białą smugę w karierze UFC myśliwca – pięć kolejnych zwycięstw przeciwko poważnych pretendentów.

Oficjalna ocena UFC jest aktualizowana co miesiąc, co umożliwia ciągłe analizy jakości jakiegokolwiek innego wojownika. Cóż, życzymy wszystkim zawodnikom sukcesów i na pierwszym miejscu zawsze był porządny wojownik, który wygra swoją bezwarunkową drogę!