684 Shares 2649 views

Przepis mus czekoladowy i ciasta z jego wypychania

deser dla smakoszy, jeden z najbardziej znanych kuchni europejskiej, może służyć nie tylko jako samodzielne danie z słodkie, ale wypełnienie do ciast i placków.


Receptury czekoladowe mus woda

Ten krem jest wykonany tylko z dwóch składników. Kwestia techniki przygotowania. Powinien on spełniać jedynie z zaleceniami i ściśle monitorować czasu Whipping. W tym przypadku przepis mus czekoladowy z pewnością docenią doskonały wynik. Zalety tego sposobu w porównaniu z przygotowaniem śmietanki kremu lub oleju, o obniżonej wartości kalorycznej, deser doskonale zachowuje swój kształt (a zatem mogą być wytwarzane wcześniej).

W celu osiągnięcia innego smaku, przy użyciu tej samej receptury mus czekoladowy wody, ewentualnie z dodatkiem różnych alkoholi. Otrzymany krem może być stosowany w celu ściśnięcia biszkopty (muszą być wystarczająco słodkie mieszanki gorycz ciemnej czekolady) i może być po prostu dostarcza się do kawy jako deser. Najważniejsze – przestrzegać prawidłowych proporcjach.

Na każde 60 g czekolady o maksymalnej zawartości kakao (60%) powinno się 50 g ciepłej wody i alkoholu łyżką. To wystarczy dla dwóch małych miseczek deserowych wielkości filiżanki espresso. Podczas przygotowywania dużych partii mus uwaga: w tym przypadku zachodzi topnienie mniej równomiernie. Oznacza to, że czekolada może mieć do ogrzania się kilka razy. Aby rozpocząć złamał się na mniejsze kawałki, dodanie wrzącej wody i mieszać aż do rozpuszczenia z użyciem Korona. Zakłócanie, trzeba trochę czasu, aby zrobić sobie przerwę – w tym momencie masa jest sprasowana. Po schłodzeniu do temperatury pokojowej i pozostawić bijakowy ubij dalsze mieszalnika z dużą prędkością. Dwie minuty później, widać, że czekolada zgęstnieje. Nadanie stać kilka minut, dodać likier i ubij ponownie. Teraz mus czekoladowy przepis z niewypowiedzianą tekstury jedwabiu można uznać wdrożenie. Podawać natychmiast lub przechowywać w lodówce go lekko w lodówce. Można posypać jagody udekorować prażonymi migdałami.

mince pie

Mus czekoladowy, przepis z których cytowany powyżej, nie zawsze jest odpowiednie do rzeczy im ciasta. W tandemie z posiekaną ciasta on nie jest słodki. Niech nam w tym celu przygotować klasyczny mus czekoladowy (przepis ze zdjęciem patrz poniżej) w maśle.

Posiekane Przygotować ciasto z szklanki mąki i pół paczki masła. Także to trwa kilka łyżek zimnej wody lub schłodzonych żółtka. Posiekane zimne masło i używać noża do wymieszać mąkę do stanu breadcrumbs. Następnie zalać wodą i zakłóceń jaja. Następnie masę można formować bryły elastyczna. Następnie rolki proste formy i super. Po pół godzinie na pokrycie ciasta papieru pergaminu i górną masę wypełnienia (np surowa) i piec przez dwadzieścia minut.

Na mus topi się w łaźni wodnej z 4 płytek czekolady. Po wyjęciu z pieca, dodać łyżkę masła. Oddzielnie gotować syrop 100 g sproszkowanego cukru i cztery łyżki wody. Wlać syrop 6 gotowane żółtka i wymieszać. Gdy masa jest wyczyszczone, dodać czekoladę i jeśli chcesz pachnący alkoholem. Bita Rozdzielić białka z sześciu jaj z skórkę wymieszać z masą czekoladową, wlać do przygotowanym fundamencie. Chill w lodówce przez jeden dzień.